• zette
  ***

  Celkem by me zajimalo, jak divaci u nas v dobe sveho vzniku tento film prijali?! Namet je atraktivni, stejne jako destinace (na tu dobu), kde se dej filmu odehrava. Zpracovani ale pokulhava, sice to ma nejakou atmosferu, behem celeho filmu se ale moc nedeje, coz je u kriminalniho dramatu zasadni problem. Dialogy take nic moc a mnozstvi postav nedaji vyniknout ani zadnemu herci. Jsem rad, ze jsem film videl, uz ho ale vyhledavat nebudu.(19.10.2013)

 • kebom
  **

  Predpokladám, že námetom mohla byť kniha, celkovo zaujímavá kniha. Film má aj silné stránky, väčšina skôr pripomína paródiu, v ktorej by asi kvalitné herecké obsadenie pôvodne účinkovať nechcelo.(25.7.2008)

 • Slimak
  ***

  Docela zajímavě zpracovaný špijonátorský filmek.Rozhodně byla jeho výroba velmi úsporná.Místy to sice nudí a závěr taky není nic moc...ale výsledek je slušný.Podivná postavička Kreiskeho v podání Jindřicha Narenty...komický týpek.Je tady pak také plno jiných rozvědčíků a agentů kterých je tolik že se představují v průběhu první hodiny filmu....a pak se v nich stejně čert vyzná.(26.2.2008)

 • anderson

  ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 16.2.1977 (6.2.2009)(6.2.2009)

 • LiVentura
  **

  Novější a zcela nudná a nepřesvědčivá verze Transitu Carlsbad, kde se odehrávají špiónské hry.!! Ten Lukavský snad svým her.projevem něco předvede, ale ostatní se kolem točí jako nějaká...(25.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace