Pitryx

Některé efekty uspokojivé (tavící se most /88/. Předtím zničení Říma. Myslím, že dlouhá stopáž byla spíše na škodu, nežli k užitku. Navíc má film velmi dlouhý a ukecaný začátek. Efektů poskrovnu, ale ani jsem jich moc nečekal. Hodnoceno jako podprůměrný snímek se slabými efekty a slabým dějem. ???????? 080126 12057/12545 ()

gudlak1

Moc Sci-Fi nemusím, ale překonal jsem se a tento film zhlédl no a musím říct, že jednou a dost. Efekty dobrý, ale někdy až moc přehnaný a nelogický. ()

ondey

Nečekaně jsem byl překvapen. Od zápletky filmu jsem čekal mnohem větší blbinu, než jsem dostal. V rámci katastrofických filmů se rozhodně nemá za co stydět. A hlavně, porozhlídnout se v hlubinách Země bylo víc než interesantní. Zvlášť, když tam nebyl nalezen ani dinosaurus, ani modrý listí, ani zmutovaný lidi. ()

N3O

Vcelku dobrej casting vcelku vyvažuje naprosto debilní námět. Celkové provedení docela ujde ale myšlenka je hodně ujetá. ()

macetoma

Takový podzemní armagedon. Složí se klasický záchranný tým, který se pak během mise postupně vybije. Trochu by to chtělo zkrátit, některé pasáže byly nudné až trapné. Dávám 2 hvězdy. ()

Mr.Atsor

Reálný podklad asi méně než nula, ale mně se to líbilo. Bylo to napínavé, zajímavé, akční. Hodnotím to kladně, určitě to není průměrný film. ()

mrclTV

Vo svete filmu rozoznávam dva základné druhy filmov - tie, ktoré sa snažia byť v rozumnej miere realistické, a tie, ktoré sú úplne uletené a zámerne, ani trochu sa nesnažia o reálne zobrazenie sveta, jednoducho filmy. A potom tu je JADRO. Absolútne uletená záležitost, ktorá sa snaží tváriť vážne a pritom je to neskutočná blbosť. To je najhoršia kombinácia. Pojem katastrofický film povýšilo Jadro do úrovne katastrofálny film. OK, prežil by som to, keby to bol nejaký treťotriedny brak, ale tu sa za veľké peniaze známe tváre (Swank, Eckhart a ten výpredajoví náhradník za Morgana Freemana) skutočne snažia a tvária sa vážne. Veď aj Armageddon je v tomto znesiteľnejší! Skutočný vrchol je ale fakt, že v tomto filme je nekonečné množstvo fyzikálnych, geologických, biologických a ešte neviem aké množstvo chýb z ďaľších prírodných vied. SKUTOČNE STRAŠNÉ. Niekde som čítal, že ide o najneprešnejší film, čo sa týka týchto vecí a ja tomu s prehľadom verím. Už len ako čerešničku na torte dodám, že pre mňa je tento zázrak o to väčšia zábava, pretože som vyštudovaný v geologickom odbore, čiže na tých absurditách sa zabávam ešte viac, ako ostatní diváci. Nechcená komédia storočia. Bod dám z ľútosti hercom, že sa tak snažili.... ()

knihovna

Tak lidstvo už může i za to, že se neotáčí zemské jádro - no tak to si dost fandíme. Jinak naprostá tutová akční slátanina, která obchází fyzikykální, ekonomické i sociální zákony a zákonitosti. Ale jinak bylo to barevný, pořád se tam něco dělo, Hillary vypadala jako člověk co víc si přát. ()

Tominni

Tak tentokráte je potřeba zachránit planetu cestou do středu země, kde vše záleží na posádce, která ma za úkol znovu rozproudit zemské jádro. Někdy to na mě působilo tak trochu jako parodie, ale nakonec se na to dívat dalo, ale protože těch nelogických a nesmyslných věcí bylo tak moc, tak to ani Hilary Swank nevytáhne na více než 2 hvězdičky. ()

hrumsrt

K tomuhle filmu mám zase speciální vztah, jelikož to byl takový první vážnější film, na který jsem se díval, nikoli nějaká rodinná komedie, či něco kresleného. Byl jsem fakt ještě hodně malý (cca. 5 let), ale zase do dneška si pamatuji, jak moc mě ten film zaujal! Má to originální děj s fakt výborným obsazením. Navíc i po letech mě se vždy těším na herecký výkon Aarona Eckharta! Jediné kde film selhává, je v digitálních efektech a prakticky celé vizualitě cesty k jádru, což působí poněkud lacině. 70% ()

PlysovyMacko

Napriek tomu, že film není založený na vede, veľmi ma bavil. Neopozerane prostredie zemského jadra a loď plávajúca magmou,  čo vydrží neuveriteľne obrovský tlak. Je to dobrodružné, akčné aj hrdinské. Najlepšia postava doktor Zimsky. ()

ostravak30

Jádro opravdu nepřináší nic nového. Planeta Země je v ohrožení, opět nastupuje speciálně vybraný tým, vrhá se do nebezpečí, následují problémy při samotném provedení úkolu, jeden po druhém tak umírají až zůstanou ti poslední. Se zdánlivě neproveditelným úkolem si nakonec partička poradí a tak vše končí klasickou objímačkou a plácačkou hlavního štábu. Prostě to co jsme už viděli v tolika katastrofických filmech. Tentokrát nás ohrožuje samotné jádro země, které se hodlá zastavit. Že je naprostá pitomost, aby se jakýkoli tým vydal až k jádru samotnému je asi jasné, ale co naplat, vypadá to dobře. Efekty i vizuál zase tak špatné nejsou, byť film rozhodně z průměru nevyjde. Najdete lepší, najdete horší. Jen to zastavení jádra je přeci jen mírně originální. ()

Max Q.

Pokud pominu technické a logické nesmysly, tak i herci předvedli mimořádně mizerný výkon. Ta jedna hvězdička je za pár počítačových efektů. ()

Flix

A je to tady! Zemi hrozí opět katastrofa. Samozřejmě, že se na to příjde hodně pozdě, kdy je už nebezpečí obrovské. A máme to tady jako přes kopírák - mladý vědec, který jako první zaznamená, že se děje něco hrozného je kontaktován vládou společně s několika pozdějšími hrdiny (včetně super skvělého hackera, který je schopný klidně zničit všechny počítače na světě). Neskutečnou náhodou podniká zrovna jeden vědec výzkumy na téma "jak se prorýpat do země", včetně odolného pláště na tuhle superloď. Má 3 měsíce! 3 měsíce na to, aby spolu s týmem vědců sestrojil nejúžasnější podzemní plavidlo na Zemi. Potom se teprve tým 2 kosmonauti, 1 specialista na zbraně hromadného ničení a 3 vědci vydávají do středu Země. Samozřejmě to nejde hladce. Mají problémy a postupně tým hrdinně umírá a dochází naděje. Obleky, které mají jsou superodolné a vydrží i 10000 stupňů! Vždycky když už se zdá, že je všechno ztraceno tak členy týmu napadají spásné myšlenky, které se samozřejmě bez problémů realizují a stane se tak pár malých zázraků. Nakonec zůstane jen kosmonautka a vědec, kteří si očividně už od začátku padli do oka (ohraný románek). Vyváznou z toho živí s pomocí hackera, který podvede celou vládu a zničí jim plán B. Nakonec hacker rozešle všem po internetu, jací hrdinové to vlastně zachránili naši Zemi. Panebože, proč se tyhle filmy vůbec točí! Jistěže na hrozící nebezpečí přijde Američan. Hrozná náhoda, že už se dělá na projektu lodi. Trapné ohrané scény s obrovkým hrdinstvím, jásání řídícího střediska, pár debilních anomálií, ubohé výkony herců (no sice mi zemřel největší kámoš kterého jsem měl, ale za pět minut jsem v pohodě). Katastrofické filmy nemám rád, někdy je sice snesu, ale tohle je fakt ubohost... ()