poster

Boeing 747 v ohrožení

 • USA

  Executive Decision

 • Slovensko

  Boeing 747 v ohrození

 • Slovensko

  Konečné rozhodnutie

Akční / Thriller / Dobrodružný

USA, 1996, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  ***

  Nejlepší Seagal. :)))(12.2.2007)

 • Campbell
  ****

  Rozhodně překvapení, čekal jsem hloupou akci. ALe je to celkem komorní, za mě palec nahoru.(30.11.2009)

 • Marigold
  ***

  Meleme melem, všechno semelem, snad se z toho nepos... Ne ne ne. Kupodivu to drží pěkně pohromadě a akční klišátka fungují přesně tak, jak fungovat mají. Steven Seagal dostal konečně roli na tělo, ještě než stačí zlomit svou první zločineckou ruku (a tím našlápnout k tradiční akční demenci svého posledního období), je smeten z nebe a partie se ujímají jiní hráči. Na první pohled ňoumovatý (ale jinak samozřejmě hrdinný) agent ve standardním podání Kurta Rusella, sexy letuška Halle Berry (dobrou herečku v sobě nezapře), Hercule Poirot s oholeným knírem, nebelgickým přízvukem a tendencí používat spoušť místo šedých buněk mozkových. To, že Stuart Baird lepí vedle sebe výstřižky z cizích filmů, je vpodstatě fuk, protože ta jeho koláž drží slušně pohromadě a vede diváka k sice tušenému, ale přesto zábavnému finále, při kterém si Kurt Rusell dobude čest i srdce krásné letušky. A tak to má být. Aspoň v pátek kolem jedné v noci.(26.2.2005)

 • Falko
  ****

  Aj po dlhsej dobe ma tento film opät bavil, aj ked uz ten zazitok nebol tak velky, ako v roku 1996, ked som ho videl v kine. Dnes sa divam na tento film skor s nostalgiou, pricom dnes poznam aj viacej hercov, ako vtedy. Co sa tyka logiky a realnosti, nad tym som si moc hlavu nelamal, pretoze je to len film a v realite by hlavne v dnesnej dobe dopadlo vsetko omnoho tragickejsie. Avsak tento film bol natoceny pred 11.septembrom 2011 a vtedy este neboli take prisne kontroly pri vstupoch do lietadiel, ako dnes. Treba to brat len ako film a ten sa mi celkom pacil, pretoze napätia tu bolo viac, nez dost a to mi stacilo. ________ Kurt Russell - (Dr. David Grant) +++ Steven Seagal - (Podplukovník Austin Travis) +++ Halle Berry - (Jean, Letuška) +++ John Leguizamo - (Rat) +++ Oliver Platt - (Dennis Cahill) +++ Joe Morton - (Serzant 'Cappy' Matheny) +++ BD Wong - (Serzant Louie) +++ J.T. Walsh - (Senátor Mavros) +++ Produkcia: Joel Silver +++(5.5.2012)

 • mzss1
  ****

  Zajímavý napínavý film. Akce je tu na začátku a pak někde na konci. Seagal tu hraje chvíli a pak zemře, nějak to moc dobře nedořešili jak umřel, jen tak z ničeho nic bez žádných emocí. Jinač film je místy nudnej, táhlej, je tu napětí, dobré zpracování. Líbí se mi jak Kurt Russell přistane ke konci s letadlem. Hodnotím 75% = ****(7.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace