Boeing 747 v ohrožení

Boeing 747 v ohrození

Konečné rozhodnutie

Akční / Thriller / Dobrodružný

USA, 1996, 128 min

Setkání dvou kdysi úspěšných akčních hrdinů se zase tolik nepovedlo. První zmizí po 40 minutách a druhý nosí častěji brýle než bouchačku. Výsledkem je často bezkrevná záležitost, ve které jedno brčko rozhodne o osudu civilizovaného světa. Ať žijou pyrotechnici. 55%(18.12.2015)

Zajímavý napínavý film. Akce je tu na začátku a pak někde na konci. Seagal tu hraje chvíli a pak zemře, nějak to moc dobře nedořešili jak umřel, jen tak z ničeho nic bez žádných emocí. Jinač film je místy nudnej, táhlej, je tu napětí, dobré zpracování. Líbí se mi jak Kurt Russell přistane ke konci s letadlem. Hodnotím 75% = ****(7.10.2012)

Hodnotím kladně, neboť je to klasika tohoto žánru se slušným obsazením a dobrým výkonem zvláště pana Russella.(24.10.2009)

Nestihnul jsem začátek a proto se musím zeptat - detektiv Poirot na palubě měl zjistit, kam zmizel v titulcích uvedený pan Seagal? A proč se Hercule po celou dobu vyšetřování tváří tak fanaticky? Namíchlo ho snad, že musel dát dolů knírek? Zatímco analytik Russell v brejličkách napínavě brání státní zájmy USA, já své ochráním tak, že tu snůšku klišé završenou klišé ze všech neklišovatějších (rande hlavních hrdinů sotva vyváznou ze spárů smrti) už víckrát neuvidím.(26.10.2009)

Moc pěkný akčnák, který o pár roků později obšhl scénárista Michael Dudikoffa...Dost jsem se zasmál u scény, kdy Seagal vyletí luftek do vzduchu!(29.8.2002)