Petr je architekt a má přítelkyni, kterou ale u sebe moc nechce. Ona s ním naopak hodlá počít dítě. Pepa Dohnal je poslanec, je už roky ženatý a jeho život ovládá stereotyp. Oba se znají ze školy a jsou v obchodním kontaktu s mafiánem jménem Bach. A oba dorazí na večírek, který pořádá. Když druhý den společně odjíždějí, naberou stopařku Lenku, které došel benzin. V lese ji znásilní a Lenka upadne do bezvědomí...  Když se probere, tvrdí, že si nic nepamatuje, a nechá se odvézt domů. Pozve muže dál a uspí je. Lenka je veterinářka – násilníky vykastruje, nechá je jejich osudu a odjíždí ke kamarádce Anně, která o Dohnalovi a Bachovi píše článek. Petr a Pepa najdou svoje varlata v misce na stole... (TV Prima)

zdeny99

Při pohledu na kastrované býky se mi chtělo blít, jak se mi zvedal žaludek. Zároveň pohled na Hánaka s Dunutilem, jak jedou autobusem a sotva stojí vlivem uříznutých koulí, které si nesou v ešusech, je srandovní. Celý tento film se dá brát ze dvou stránek. Tou první je ta, že je vám z tohoto filmu hrozně špatně, kdy se vám žaludek obrací a chce se vám zvracet. Na druhou stranu se jedná o zábavnou komedii, při které se člověk baví. [12376. hodnocení, 271. komentář, 53%] ()

Hapretor

Z českých filmů ten sračkovitý. Jasný důkaz, že kvalitní čeští herci sami o sobě v českém filmu nestačí. ()

gombarix

...co já to tam mám? ... Já tam... já tam nic nemám... :O --- Taky jedete do Kamenice pro drůbky? :D :D Chytilová se opět dost neobratně pokouší o satiru a publikum u několika vybraných scén umírá smíchy... ()

NiaWolf

Krapet podprůměrný film....komedií bych to zrovna nenazvala, moc k pobavení tam není (sem tam..). Začátek půspobí jakoby dynamický dojmem, ale pak už to je jen nuda, nuda..nuuuuda ()

Joeey odpad!

Neuvěřitelně stupidní a nechutný film. Tohle není žádná komedie ani moralitka, tohle je PLIVANEC, který dvě hodiny stýká po obrazovce. Ještě teď se mi zvedá žaludek. ()

AxelWers

Scénka s obedármi ma zabila :D Satirická komédia od režisérky Chytilovej, pre ktorú je podobná satira typická. Kto má rád filmy typu "pomsta je sladká", tak nech si to určite pozrie. ()

frbulka

Dá se u toho zasmát, hlavně Donutil při zjištění "nepříjemného zranění" exceluje, ale položme si ruku na srdce, jde o trochu drsný humor. I když, ty chlapi si to zasloužili. Jenže brát zákon do vlastních rukou se v našich právních podmínkách nevyplácí a proto také Zuzana Stivínová skončí tak, jak skončí... ()

Kubeska

Bizarní příběh o tom, jak Hanák s Donutilem byli in utero Zuzany Stivínové a ona je za to po „eunuchovsku" potrestala, čili z nich udělala voly. Donutil tu hraje opravdu katalogového blbce, za kterého získal Českého lva za vedlejší roli. V tom samém roce byl ve stejné kategorii nominován Jiří Bartoška za film Je třeba zabít Sekala. Myslím si, že byl Bartoška okraden, avšak si to za rok vynahradil za film Všichni moji blízcí. ()

phoenixer

Herecké esa v naprosto hrozném podání. Psycho kamera, kdy si občas říkáte “co sakra byl záměr toho záběru?”. Kontrast s dobrým i naprosto strašným hereckým výkonem hlavních i vedlejších postav a jako bonus odkaz na českou sodu. ()

tranquill

"Jedna ženská...ta tě přivede akorát k impotenci!" Klasický rukopis Věry Chytilové. Už počátek je vyplněn provokujícími záběry a narážek na hlavní téma tohoto komediálního dramatu je kvantum. Ale ta délka je rozhodně zbytečná. ()

Trixi

Teda ta Chytilová asi fakt nesnese mužský, protože tohle je vysloveně pomsta jistému pohlaví. Nejenže tu jsou chlapi vylíčeni jako násilníci, ale vymyslela pro ně za to i zajímavý ( ikdyž jistě velmi bolestivý) trest. Zajímavý nápad, ale jako film se mi to moc nelíbilo a tak dávám jen dvě hvězdičky. ()

alanP

V hlavních rolích dva igráčci z divadla Sklep, šmírák Donutil, Mattoni, Becherovka a nenápadný žlutý kabriolet. Pekelné kostýmy a hudba. Dobová záležitost. ()