• charlosina

Tak to vypadá, že se paní Chytilová chytila do pasti... opět se jí podařilo vzbudit rozporuplné reakce, opět si nebrala servítky, opět vyjádřila svůj postoj. Ale... dělala to lépe.(11.4.2008)

• novoten

Ani komedie, ani drama, ani moralita - jen neuchopitelný pokus, který neví, co chce říct.(25.11.2005)

Celkem uvěřitelný a slušně vyprávěný příběh s trochu přeexponovanými výkony některých, zejména těch slavnějších herců. Nezapomenutelná je scéna, kdy slizký žížaloid Vávra s chutí sežere Hanákovy koule:-)))))(3.4.2008)

• sud

Jedna z největších blbostí co jsem za poslední dobu viděl. Od Věry Chytilové jsem očekával něco nejhůř průměrného, protože do shlédnutí tohoto výtvoru jsem od ní neviděl horší než průměrný film. Ale ejhle. Už při první scéně vyřezávání prasat se mi zvedal kufr. Ale i tak, myslel jsem si, že je to jenom pitomý začátek, ale debility se s přibývajícím časem jenom a jenom hromadily. Film jsem dokoukal jenom marně čekajíce na nějakou ucházející chvilku. Fakt je mi docela líto, do čeho se propůjčili Tomáš Hanák s Miroslavem Donutilem. A paní Věra Chytilová mě utvrdila v tom, že i mistr tesař se někdy utne a někdy se utne tak, až to bolí.(22.12.2005)

• Superpero

Ježiš to byla sračka. Něco tak nudnýho jsem už dlouho neviděl. Chytilový režie je naprosto debilní a nudná ostatně jako celej film. Jediná chvíle kdy jsem se zasmál když se na scéně objevil Lasica s tou jeho debilní parukou. Všichni tam hrajou špatně, až na Donutila kterej je famózní. A za něj je taky ta jedna hvězdička.(22.12.2005)

• - Milroslav Donutil získal v r.1998 Českého lva za Nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli. (M.B)

• - Natočeno podle skutečné události. (M.B)