• sud
  odpad!

  Jedna z největších blbostí co jsem za poslední dobu viděl. Od Věry Chytilové jsem očekával něco nejhůř průměrného, protože do shlédnutí tohoto výtvoru jsem od ní neviděl horší než průměrný film. Ale ejhle. Už při první scéně vyřezávání prasat se mi zvedal kufr. Ale i tak, myslel jsem si, že je to jenom pitomý začátek, ale debility se s přibývajícím časem jenom a jenom hromadily. Film jsem dokoukal jenom marně čekajíce na nějakou ucházející chvilku. Fakt je mi docela líto, do čeho se propůjčili Tomáš Hanák s Miroslavem Donutilem. A paní Věra Chytilová mě utvrdila v tom, že i mistr tesař se někdy utne a někdy se utne tak, až to bolí.(22.12.2005)

 • viperblade
  **

  Hm, dobrá tedy. Máme tu jedno znásilnění, dvě kastrace, což je základ pro hodně dobrý film. Ale co z toho pak vzejde, to je něco, jak to nemá vypadat. Mrhání filmovým materiálem. Od průseru to zachraňuje jen, jako vždy, se snažící Donutil. Jinak, jak říkám, šeď a nuda.(26.5.2008)

 • gouryella
  ***

  Na pomery ceske komedie spise prumer, ale kdyz si vezmu jaky blbosti nataci treba Soukup jedna se v ramci soucasne tvorby spise o nadprumer. Nutno uznat, ze misty se jedna o skutecne povedenou komedii.(31.7.2002)

 • - Natočeno podle skutečné události. (M.B)

 • - Milroslav Donutil získal v r.1998 Českého lva za Nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace