• charlosina

Tak to vypadá, že se paní Chytilová chytila do pasti... opět se jí podařilo vzbudit rozporuplné reakce, opět si nebrala servítky, opět vyjádřila svůj postoj. Ale... dělala to lépe.(11.4.2008)

• larelay

Vera Chytilova po Dedicstvi natocila uz len filmy z uplne inej galaxie. V tom zlom slova zmysle.(11.11.2009)

Tento film měl velký štěstí na obsazení. Trojice hlavních hrdinů je opravdu skvělá. O Miroslavu Donutilovi netřeba mluvit, to je herec par excellence. A Tomášovi Hanákovi role sučnikáře sedí úplně na tělo. Zuzana Stivínová své mužské protějšky výborně doplňuje. A tahle komedie patří k tomu lepšímu co sem u nás v devadesátých letech viděla, s porovnáním s filmy Zdeňka Trošky nesrovnatelně lepší.(18.2.2004)

• Houdini

Český Lev 1 : Herec HR - Miroslav Donutil + 2 nominace: Herečka HR - Zuzana Stivínová, Střih(7.9.2004)

Co udělá ženská, když ji dv chlapi znásilní? No přece je vykastruje. :D Docela síla.(10.2.2013)