Ve dne má Popelka tváře umouněné od sazí, ale v noci se mění v pohádkově krásnou princeznu v plesových šatech z kouzelných oříšků. Krásný princ se do Popelky zamiluje, ale zbyde mu v rukou jen ztracený střevíček... Jak to ve správné pohádce bývá, všechno dobře dopadne. Poslední Popelčin oříšek totiž skrývá šaty svatební... (Bontonfilm)

horskejvlk

Zde je vše krásné, chtěl jsem ubrat hvězdičku za černobílý materiál ale za to Popelka nemůže. Submisivní ztvárnění Popelky Evou Hruškovou je skvělé, taky macecha je díky Daně Medřické zahrána lidsky a né jako kreatura tak jak macechu podala Veronika Žilková z pohádky 12 měsíčků. Celá pohádka je pohádková Škoda že prince neztvárnil Tříska i tak jako zpěvák Štědroně zastínil. ()

ToddB

Jako jo, ale Hrušková mi moc nesedla. Přišla mi tam jako děsná kuňka, navíc vypadá jako líznutá Dawnovým syndromem. Asi má na mě velký efekt Libuška. ()

PinkButterfl

Rozprávku som prvýkrát videla až v dospelosti a musím povedať, že ma nezaujala. S rozprávkou Tři oříšky pro Popelku sa nedá ani zrovnať. Jediné, čo by som vyzdvihla, sú piesne v podaní Jana Třísku. ()

milos.bradik

Jde o velmi jemné a vkusné zpracování. Hruškové to moc sluší, ale jsou spolu se Štědroněm takoví unylí a bez života. Šmrnc tomu dodává jen Tříska, ale ten je tam pouze jako průvodce pohádkou. V podstatě je to taková Popelka mezi pohádkami, je velmi chudičká a to jak výpravou, tak i tím, že zůstala v pozadí Tří oříšků. ()

GrooteLulu

...nejlepší je Tříska v roli vypravěče se svým rockovým projevem nad údělem nešťastné Popelky, viděný sezhora z vikýře s nadhledem jemu vlastním.. ()