Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Roman.Ticka
  **

  Děj jedna velká nuda, ale Queen Latifah byla docela přesvědčivá.(15.11.2010)

 • Paulina01
  ***

  Tenhle film je vyloženě dělaný pro TV, takže je to vyloženě průměrný snímek. Jenže Queen Latifah ho pošoupla trošku dál, tahleta skvělá baba ví, jak pobavit. Musím říct, že jsem se hodně nasmála a nechala se unášet příběhem až do konce. .. 60%(22.9.2012)

 • elle
  ***

  Pohodová komedie s příjemnými černošskými herci.Queen Latifah působí opravdu hooodně příjemně a překvapila mě, že dokáže být stejně dobře drsňačka, dobračka i romantička. Děj moc nemůže překvapit, protože se v něm zase ukrývá ten slavný americký sen, tentokrát zabalený ještě černošskou otázkou, ale v hodně odlehčené poloze. Jako ženskou mě tam příjemně okouzlovalo, že se tam promenovaly ženy opravdu všeho druhu (malá, velká, tlustá, tenká) a každá z nich dokázala se sebou dělat maximum a prostě vypadat skvěle. Možná trhle, ale skvěle!!!!!! Musím se objednat ke své kadeřnici...brzo.(14.10.2007)

 • Jericho666
  ****

  Příjemně strávená hodina a tři čtvrtě... Zahrané, natočené a celkově takové, jaké bych od podobného filmu čekal.. A některé vtipy a narážky byly skvělé... Za ty o bod navíc... :D Přál jsem, aby vše dobře dopadlo, jelikož ten salon byl skvělý, příjemná atmosféra... :) P.S.: Postřeh: Proč skoro vždy v těhle filmech klientky jásají z nového účesu, když vypadá víceméně stejně jako když přišly? :D(30.11.2010)

 • rikitiki
  **

  Uňafané, uštěkané a plné falešné sounáležitosti žen, kadeřnic i rasy.(9.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace