Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BUD-SFIS
  **

  Snazi se vyrovanat "muzske" komedii holicstvi ale neni tak zdale dobre, vychytane a ftipne a hlavne originalni. Zase na druhou stranu se na to divalo dobre, bez nudnich casti ve stejnem tempu, bez zvratu. A Kevin Bacon je to zahral skvele.(22.1.2006)

 • LiVentura
  ***

  Povrchní nápad, ale ústřední hrdinka je zkrátka moc sympatická... :-)(9.9.2013)

 • Rainey13
  **

  Dvě hvězdy, a to jen kvůli Baconovi!(11.12.2010)

 • eraserhead666
  ***

  Kdyby mnohé bělošky měly alespoň z půlky tu energii, švih, říz a jiskru filmových černošek. Zrovna jsem si nedávno říkal, copak asi dělá Alicia Silverstone a ejhle, sice už před skoro osmi lety, ale dobře zvládá thlé bělošky v zajetí černošek. Mena Suvari strašná, ostatně jako vždy. Je to zábavné, pobavilo mě to, nijak neznechutilo. Dostal jsem přesně, co jsem čekal - Queen Latifah, bandu trhlejch černošek a návrat Andie MacDowell.... Já jsem rozhodně spokojenej.(29.1.2013)

 • Tuax
  ***

  Silně průměrná, leč zábavná komedie v níž byly symaptické snad všechny postavy, i ty co se snažily chovat protivně. Černošské komedie v nichž se tolik omýlá rasismus zrovna moc nemusím, kdyby si to odpustili líbilo by se mi to více. Hlavní herečka určitě výborná, ale Djimon Houson a Alicia Silverstone se mi líbili víc. Po celou dobu mi ale přišlo, že to nemá až tak moc velkou hloubku, malý přesah, což vyvrcholilo závěrem, který byl hodně slabý a do ztracena. Přesto nemůžu říct, že bych se nebavil. 5/10(9.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace