Příjemně strávená hodina a tři čtvrtě... Zahrané, natočené a celkově takové, jaké bych od podobného filmu čekal.. A některé vtipy a narážky byly skvělé... Za ty o bod navíc... :D Přál jsem, aby vše dobře dopadlo, jelikož ten salon byl skvělý, příjemná atmosféra... :) P.S.: Postřeh: Proč skoro vždy v těhle filmech klientky jásají z nového účesu, když vypadá víceméně stejně jako když přišly? :D(30.11.2010)

Queen Latifah Rocks. Kevin Bacon je King. Alicia Silverstone snáď nestarne. Djimon Hounsou je kus. a ja som sa celkom pobavila(4.7.2010)

Další z čistokrevných amerických komedií, která se motá okolo kadeřnictví (zdravím Barbershop) a v jedné z hlavních rolích je komediální osobnost ameriky. Tentokrát byli Ice Cube a Cedric the Entertainer vyměnění za Queen Latifah, která je mnohem příjemnější než byl Cedric s jeho americky laděnými vtípky, které zbytku světa moc nedocházeli (stejně jako srandičky v Simpsnových na 50 let mrtvou politickou osobnost s nějakou tou aférkou...). Queen se snaží jak může a film působí vcelku zábavně. Totálně teplý Kevin Bacon je výborný a je příjemné vidět i takovou hvězdičku, že se nebojí ze sebe udělat šílence. Malá rolička Djimona Hounsou, Andie MacDowell a Meny Suvari jen potěší. Pokud očekáváte lehkou a příjemnou zábavu, určitě se dočkáte.(18.2.2007)

Kdyby mnohé bělošky měly alespoň z půlky tu energii, švih, říz a jiskru filmových černošek. Zrovna jsem si nedávno říkal, copak asi dělá Alicia Silverstone a ejhle, sice už před skoro osmi lety, ale dobře zvládá thlé bělošky v zajetí černošek. Mena Suvari strašná, ostatně jako vždy. Je to zábavné, pobavilo mě to, nijak neznechutilo. Dostal jsem přesně, co jsem čekal - Queen Latifah, bandu trhlejch černošek a návrat Andie MacDowell.... Já jsem rozhodně spokojenej.(29.1.2013)

• Ivoshek

Kvintesence trapnosti a duchaprostých žertů. Bod je za Kevina Bacona, který je celkem vtipný. K mému hodnocení si můžete přičíst další body, pokud: (1) jste černoch (nevztahuje se na Karla Černocha) nebo alespoň máte slabost pro černošské komedie (2) se rádi koukáte na filmy, kde hrají tlusté ženy (3) máte IQ do 85 (4) jste kadeřník.(13.8.2007)