Černošská kadeřnická komedie. 1) Film zobrazuje mentalitu, pohled na život i životní styl černošského obyvatelstva USA lehce ironickým pohledem. Na mušku si bere i stále citlivé rasové otázky stejně jako sexuální orientaci. Na seriózní odraz je ovšem příliš povrchní. Na druhé straně tu rasové a sexuální předsudky nejsou jen do počtu jako bezbarvá kulisa, ale tvoří podstatnou část děje. 2) Svižný scénář, šmrncovní Queen Latifahová i roztomilý Kevin Bacon, který konečně odložil svůj obvyklý botulinový obličej a začal trochu hrát. 3) Chtělo by to dotáhnout některé situace a vtípky a dořešit zbytečně nevěrohodné charakteristiky (elektrikář - klavírista s decentním vkusem například). 4) Darnelle: Cappuccino? Lady in chair: No uh uh baby, I don't eat or drink nothing I can't spell. Terri: Wow, you must be like the spelling bee champ, don't look like your mouth is shy to a fork at all.(19.7.2010)

Tenhle film je vyloženě dělaný pro TV, takže je to vyloženě průměrný snímek. Jenže Queen Latifah ho pošoupla trošku dál, tahleta skvělá baba ví, jak pobavit. Musím říct, že jsem se hodně nasmála a nechala se unášet příběhem až do konce. .. 60%(22.9.2012)

• Roman.Ticka

Děj jedna velká nuda, ale Queen Latifah byla docela přesvědčivá.(15.11.2010)

Další z čistokrevných amerických komedií, která se motá okolo kadeřnictví (zdravím Barbershop) a v jedné z hlavních rolích je komediální osobnost ameriky. Tentokrát byli Ice Cube a Cedric the Entertainer vyměnění za Queen Latifah, která je mnohem příjemnější než byl Cedric s jeho americky laděnými vtípky, které zbytku světa moc nedocházeli (stejně jako srandičky v Simpsnových na 50 let mrtvou politickou osobnost s nějakou tou aférkou...). Queen se snaží jak může a film působí vcelku zábavně. Totálně teplý Kevin Bacon je výborný a je příjemné vidět i takovou hvězdičku, že se nebojí ze sebe udělat šílence. Malá rolička Djimona Hounsou, Andie MacDowell a Meny Suvari jen potěší. Pokud očekáváte lehkou a příjemnou zábavu, určitě se dočkáte.(18.2.2007)

Kdyby mnohé bělošky měly alespoň z půlky tu energii, švih, říz a jiskru filmových černošek. Zrovna jsem si nedávno říkal, copak asi dělá Alicia Silverstone a ejhle, sice už před skoro osmi lety, ale dobře zvládá thlé bělošky v zajetí černošek. Mena Suvari strašná, ostatně jako vždy. Je to zábavné, pobavilo mě to, nijak neznechutilo. Dostal jsem přesně, co jsem čekal - Queen Latifah, bandu trhlejch černošek a návrat Andie MacDowell.... Já jsem rozhodně spokojenej.(29.1.2013)