Relativne zabavne, pokud nemate problem s klasickym cernoskym konverzacnim humorem, jo, klidek, pohoda, tohle mam rad(16.11.2006)

Kdyby mnohé bělošky měly alespoň z půlky tu energii, švih, říz a jiskru filmových černošek. Zrovna jsem si nedávno říkal, copak asi dělá Alicia Silverstone a ejhle, sice už před skoro osmi lety, ale dobře zvládá thlé bělošky v zajetí černošek. Mena Suvari strašná, ostatně jako vždy. Je to zábavné, pobavilo mě to, nijak neznechutilo. Dostal jsem přesně, co jsem čekal - Queen Latifah, bandu trhlejch černošek a návrat Andie MacDowell.... Já jsem rozhodně spokojenej.(29.1.2013)

• Ivoshek

Kvintesence trapnosti a duchaprostých žertů. Bod je za Kevina Bacona, který je celkem vtipný. K mému hodnocení si můžete přičíst další body, pokud: (1) jste černoch (nevztahuje se na Karla Černocha) nebo alespoň máte slabost pro černošské komedie (2) se rádi koukáte na filmy, kde hrají tlusté ženy (3) máte IQ do 85 (4) jste kadeřník.(13.8.2007)

• heyda

Velice stupidní záležitost plná odporných rasistických narážek. Tenhle film mě vyloženě urážel a doposud nepochopím, jak mohli na takový hloupý scénář přikývnout herecké třídy typu Queen Latifah, Kavin Bacon nebo Andie MacDowell. Jo a to měla být komedie? Kde? Ničeho vtipného jsem si nevšiml...(23.7.2010)

• Rainey13

Dvě hvězdy, a to jen kvůli Baconovi!(11.12.2010)