Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rikitiki
  **

  Uňafané, uštěkané a plné falešné sounáležitosti žen, kadeřnic i rasy.(9.9.2013)

 • elle
  ***

  Pohodová komedie s příjemnými černošskými herci.Queen Latifah působí opravdu hooodně příjemně a překvapila mě, že dokáže být stejně dobře drsňačka, dobračka i romantička. Děj moc nemůže překvapit, protože se v něm zase ukrývá ten slavný americký sen, tentokrát zabalený ještě černošskou otázkou, ale v hodně odlehčené poloze. Jako ženskou mě tam příjemně okouzlovalo, že se tam promenovaly ženy opravdu všeho druhu (malá, velká, tlustá, tenká) a každá z nich dokázala se sebou dělat maximum a prostě vypadat skvěle. Možná trhle, ale skvěle!!!!!! Musím se objednat ke své kadeřnici...brzo.(14.10.2007)

 • carly
  ***

  Queen Latifah Rocks. Kevin Bacon je King. Alicia Silverstone snáď nestarne. Djimon Hounsou je kus. a ja som sa celkom pobavila(4.7.2010)

 • heyda
  odpad!

  Velice stupidní záležitost plná odporných rasistických narážek. Tenhle film mě vyloženě urážel a doposud nepochopím, jak mohli na takový hloupý scénář přikývnout herecké třídy typu Queen Latifah, Kavin Bacon nebo Andie MacDowell. Jo a to měla být komedie? Kde? Ničeho vtipného jsem si nevšiml...(23.7.2010)

 • Radiq
  *

  Nemám rád černošky, ktery když mluvijou, tak kroutijou hlavou, potažmo krkem, jak kdyby měly hlavu v mixeru. Taky další negersky móresy mě často docela serou. A tak si buďte jistí, že v tomhle filmu toho je fakt hodně. Je to totiž film, ve kterym hrajou hlavně černoši a černošky a asi je to film zaměrenej na ně. Alicia Silverstone mezi nima vyčnívá svou bělobou a krásou, ale nehodí se mi to na ni. Queen Latifah je sympaťačka, Djimon Hounsou tady taky (konečně jednou nehraje nějakyho zabijáka) a hlavně mě pobavil Kevin Bacon, i když jeho kadeřník byl trošiČku přehnaně stylizovanej do zženštilosti. No, každopádně, byla to docela sračka, ale ženskejm se to bude líbit...(26.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace