• juta

Je tu spousta žvatlání o nepodstatných věcech a je zde kladen velký důraz na rozdíly mezi bílejma a černejma, což tomu vůbec nepomáhá. Právě to zastává většinu času a tak tu není prostor na kvalitní děj, který by šel více do hloubky a tak se zapsal do povědomí.(28.1.2013)

"Věř mi, Gino, že vychovávat tu holku je mnohem těžší než bylo ji udělat !! Tvůj tchán ho neměl zrovna velkýho, takže jsem se na ni dost nadřela !!" ;)(9.9.2013)

Relativne zabavne, pokud nemate problem s klasickym cernoskym konverzacnim humorem, jo, klidek, pohoda, tohle mam rad(16.11.2006)

Tenhle film je vyloženě dělaný pro TV, takže je to vyloženě průměrný snímek. Jenže Queen Latifah ho pošoupla trošku dál, tahleta skvělá baba ví, jak pobavit. Musím říct, že jsem se hodně nasmála a nechala se unášet příběhem až do konce. .. 60%(22.9.2012)

Černošská kadeřnická komedie. 1) Film zobrazuje mentalitu, pohled na život i životní styl černošského obyvatelstva USA lehce ironickým pohledem. Na mušku si bere i stále citlivé rasové otázky stejně jako sexuální orientaci. Na seriózní odraz je ovšem příliš povrchní. Na druhé straně tu rasové a sexuální předsudky nejsou jen do počtu jako bezbarvá kulisa, ale tvoří podstatnou část děje. 2) Svižný scénář, šmrncovní Queen Latifahová i roztomilý Kevin Bacon, který konečně odložil svůj obvyklý botulinový obličej a začal trochu hrát. 3) Chtělo by to dotáhnout některé situace a vtípky a dořešit zbytečně nevěrohodné charakteristiky (elektrikář - klavírista s decentním vkusem například). 4) Darnelle: Cappuccino? Lady in chair: No uh uh baby, I don't eat or drink nothing I can't spell. Terri: Wow, you must be like the spelling bee champ, don't look like your mouth is shy to a fork at all.(19.7.2010)