Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Paulina01
  ***

  Tenhle film je vyloženě dělaný pro TV, takže je to vyloženě průměrný snímek. Jenže Queen Latifah ho pošoupla trošku dál, tahleta skvělá baba ví, jak pobavit. Musím říct, že jsem se hodně nasmála a nechala se unášet příběhem až do konce. .. 60%(22.9.2012)

 • heyda
  odpad!

  Velice stupidní záležitost plná odporných rasistických narážek. Tenhle film mě vyloženě urážel a doposud nepochopím, jak mohli na takový hloupý scénář přikývnout herecké třídy typu Queen Latifah, Kavin Bacon nebo Andie MacDowell. Jo a to měla být komedie? Kde? Ničeho vtipného jsem si nevšiml...(23.7.2010)

 • OG_Swifty
  **

  už to tu zaznělo - je to film o černejch pro černý, kde hlavní padouši jsou povrchní běloši .... ale aby to nebylo jenom pranýřování, tak se vždycky jeden nebo jedna bílá ovce, která není typickej zlej běloch, najde v podobě postavy Silverstone.... jinak mi to přišlo to samý jako film Taxík s Queen Latifah v hlavní roli, akorát tady řídila chod kadeřnictví.... Jednorázový shlídnutí na zahnání nudy ale jinak dobrý - 2 hvězdičky (a pro černošky můžu dát tři) PS: dabing dělal někdo, kdo neví o černošský kultuře nebo hudbě vůbec nic(29.1.2013)

 • Tuax
  ***

  Silně průměrná, leč zábavná komedie v níž byly symaptické snad všechny postavy, i ty co se snažily chovat protivně. Černošské komedie v nichž se tolik omýlá rasismus zrovna moc nemusím, kdyby si to odpustili líbilo by se mi to více. Hlavní herečka určitě výborná, ale Djimon Houson a Alicia Silverstone se mi líbili víc. Po celou dobu mi ale přišlo, že to nemá až tak moc velkou hloubku, malý přesah, což vyvrcholilo závěrem, který byl hodně slabý a do ztracena. Přesto nemůžu říct, že bych se nebavil. 5/10(9.9.2013)

 • DJ Obelix
  ***

  Aneb zpusob, jak se da zabit nedelni odpoledne. Sice si z tohoto filmu asi za den az dva nebudete pamatovat vubec nic (mozna az na Kevina Bacona v roli Jorgeho), ale v prubehu sledovani tento snimek chvilemi i pobavi. Samozrejme musite pocitat s tim, ze ve filmu vystupuje drtiva vetsina cernochu, takze dle toho se odviji i typicky zpusob konverzace i s klisovitymi vtipky ...(3.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace