Ten kluk v hlavní roli je fakt špatnej, jinak to docela ujde.(10.4.2006)

Zajímavý seriál České televize se zapojením tématiky vietnamské komunity do dětské tématiky, v dnešní šedi dobrý průměr.(26.9.2008)

• Pohrobek

Obstojný produkt upadající české seriálové tvorby, avšak více než v mezích přijatelnosti zjednodušenou sondu do života českých školáků v něm nehledejte. (Koneckonců proč taky?)Vietnamský problém mu pak má dodat punc modernosti a společenské "závažnosti". Asi velice těžko bychom po něm mohli chtít nějaký pokus o vyvážený a nestranný pohled, ale mě přeci jen mrzí, že současná moderní politika integrace menšin musí být prezentována až takto okatě.(28.12.2004)

První díly vypadaly úžasně , ale od poloviny to bylo slabší a slabší. Výborní herci , dobrý námět , ale příběh samotný nebyl dobře rozvinutý. Konec byl vyloženě divný a nevěrohodný.(8.4.2005)

Kdysi jsem tenhle seriál docela s oblibou v televizi sledoval a docela mě chytnul. Je to sice takové hloupoučké pro děti, ale i tak to dokázalo zaujmout. Šlo především a mezilidské vztahy, vtipné scény a silnou dětskou nostalgii. I herecké obsazení nebylo špatné. Takže docela příjemný sedmidílný seriál. Hodnotím na slušných 66% = ***(28.11.2012)