Ten kluk v hlavní roli je fakt špatnej, jinak to docela ujde.(10.4.2006)

Zajímavý seriál České televize se zapojením tématiky vietnamské komunity do dětské tématiky, v dnešní šedi dobrý průměr.(26.9.2008)

Nemůžu si pomoct, nemůžu si to nijak vysvělit, ale tenhle seriál si mě docela podmanil.(22.5.2008)

Povedený seriál, který si nehraje na žádné umění, má zajímavě napsané postavy (i hlavní záporačku Helenu B. člověk často lituje, i když by ji jindy radši nařezal) a třešničkou na dortu je obsazení. Nejvíce pozornosti na sebe strhávala Hydra Tatiany Vilhelmové, která se na ní opravdu vyřádila, a rodiče Kaiser a Stašová, ale děti byly také ve většině případů docela přesvědčivé.(27.12.2004)

• duklak2

Nuda, nevím jaké lepší slovo by vystihlo tento seriál. Dával jsem mu rozhodně vetší šance. CT by se neměla pokoušet o reprízu. Na tento seriál brzy zapomenete. I když vlastně. Jak tak koukám, někomu se vážně líbil. No nic. Každý máme jiný vkus.-)(20.6.2010)