Průměr ve všech ohledech, což je škoda, protože kdyby to mělo stopáž epizod kolem pětadvaceti minut, tak by to mohlo docela fungovat. Takto je to nezáživný rodinný průměr, který těží z toho, že na našich obrazovkách dobrý rodinný seriál dlouhodobě schází.(4.7.2007)

Nemůžu si pomoct, nemůžu si to nijak vysvělit, ale tenhle seriál si mě docela podmanil.(22.5.2008)

Ten kluk v hlavní roli je fakt špatnej, jinak to docela ujde.(10.4.2006)

Povedený seriál, který si nehraje na žádné umění, má zajímavě napsané postavy (i hlavní záporačku Helenu B. člověk často lituje, i když by ji jindy radši nařezal) a třešničkou na dortu je obsazení. Nejvíce pozornosti na sebe strhávala Hydra Tatiany Vilhelmové, která se na ní opravdu vyřádila, a rodiče Kaiser a Stašová, ale děti byly také ve většině případů docela přesvědčivé.(27.12.2004)

První díly vypadaly úžasně , ale od poloviny to bylo slabší a slabší. Výborní herci , dobrý námět , ale příběh samotný nebyl dobře rozvinutý. Konec byl vyloženě divný a nevěrohodný.(8.4.2005)

• - Hudbu k seriálu složila francouzská skladatelka Isabelle Gribenski. (Teres)

• - Seriálový tatínek Ly, pan Nguyen Khac Hoa, je jejím tatínkem i ve skutečnosti. (Teres)