Barbie z Labutího jezera

Owen Hurley

Elana Lesser, Cliff Ruby

Scénografie:

Walter P. Martishius

Filmy o Barbie se vymykají recenzentskému hodnocení. Malí diváci by jim dali strop, dospělí se drží při zemi. Takže střed.(28.6.2005)

Byl to úplně první Barbie film, co jsem jako malá viděla. Pamatuji si, že jsem ho měla z videopůjčovny a ještě na VHS a je to moje srdeční záležitost, na kterou nedám dopustit. Ráda si tímhle snímkem připomínám dětství.(27.7.2015)

Jedna z mála Barbie, které jsem za svou novinářskou praxi viděl právě při novinářské projekci, a musím říct, že až na tu růžovou barvu, která odevšad kapala, jsem se až tak nenudil (s výjimkou střední části v lese), a ani ta animace mi nepřišla tak strašná. Být holčička, jistě dám o hvězdu víc. Pro cílové publikum slušně a decentně natočené.(31.3.2012)

• JohnRambo

Neviem ako ma to sestra donútila pozerať...No ale jej sa to páčilo :)(1.2.2009)

• Fingon

Sehnal jsem si to hlavně kvůli vcelku povedené Barbie v Louskáčku a stále ještě dobré Rapunzel, ale i přes použití Prokofievovy hudby je to dost o ničem. Škoda.(5.9.2009)