Barbie z Labutího jezera

Owen Hurley

Elana Lesser, Cliff Ruby

Scénografie:

Walter P. Martishius

Filmy o Barbie se vymykají recenzentskému hodnocení. Malí diváci by jim dali strop, dospělí se drží při zemi. Takže střed.(28.6.2005)

• Reesam

Odeta! Krásné šaty, krásné prostředí, krásný příběh. Sen každé malé holčičky.(6.5.2013)

Podobně jako Louskáček, i Labutí jezero s Barbie je variací na klasický balet P. I. Čajkovského. A skutečně, už to vypadá, že se brzy dočkáme i Šípkové Růženky. Takto budou adaptace těchto baletů pro Barbie kompletní. Zprvu jsem měla sice obavu, že je to příliš úzkoprofilové téma pro mladé primabaleríny, jak je vidět z bonusů, ale opak je pravdou. Labutí jezero dokáže přinést příjemný pohádkový zážitek do každého obýváku.(3.2.2009)

• JohnRambo

Neviem ako ma to sestra donútila pozerať...No ale jej sa to páčilo :)(1.2.2009)

• Fingon

Sehnal jsem si to hlavně kvůli vcelku povedené Barbie v Louskáčku a stále ještě dobré Rapunzel, ale i přes použití Prokofievovy hudby je to dost o ničem. Škoda.(5.9.2009)