Barbie z Labutího jezera

Owen Hurley

Elana Lesser, Cliff Ruby

Scénografie:

Walter P. Martishius

Filmy o Barbie se vymykají recenzentskému hodnocení. Malí diváci by jim dali strop, dospělí se drží při zemi. Takže střed.(28.6.2005)

• JohnRambo

Neviem ako ma to sestra donútila pozerať...No ale jej sa to páčilo :)(1.2.2009)

Stejně jak u Diamantového zámku by se našla šmouha či stín ale nač být hnidopich. Labutí jezero s ohromující Barbie stojí na nevídané symbióze nesmrtelné hudby s až naturalistickou psychologií postav. Bravo Owene Hurley, jen tak dál(16.9.2010)

• Fingon

Sehnal jsem si to hlavně kvůli vcelku povedené Barbie v Louskáčku a stále ještě dobré Rapunzel, ale i přes použití Prokofievovy hudby je to dost o ničem. Škoda.(5.9.2009)

Byl to úplně první Barbie film, co jsem jako malá viděla. Pamatuji si, že jsem ho měla z videopůjčovny a ještě na VHS a je to moje srdeční záležitost, na kterou nedám dopustit. Ráda si tímhle snímkem připomínám dětství.(27.7.2015)