Barbie z Labutího jezera

USA, 2003, 81 min

Owen Hurley

Elana Lesser, Cliff Ruby
  • JohnRambo

Neviem ako ma to sestra donútila pozerať...No ale jej sa to páčilo :)(1.2.2009)

• dO_od

#89 Když je člověk nemocnej a má sestru, se kterou uzavře dohodu o tom, jak se budou střídat v pouštění si filmů na televizi, může se stát, že skončí u sledování Barbie a Labutího Jezera. Přesně takhle to bylo ! Přísahám ! No ale abych pravdu řekl, sestřička mohla vybrat i mnohem mnohem hůř. Nebyl to animák, na které jsem zvyklý a hl. hrdinka byla, ehm, barbie, nicméně pořád to hodnotím jako více-méně průmerný film. A to je poklona !(26.6.2011)

Filmy o Barbie se vymykají recenzentskému hodnocení. Malí diváci by jim dali strop, dospělí se drží při zemi. Takže střed.(28.6.2005)

• Reesam

Odeta! Krásné šaty, krásné prostředí, krásný příběh. Sen každé malé holčičky.(6.5.2013)

Stejně jak u Diamantového zámku by se našla šmouha či stín ale nač být hnidopich. Labutí jezero s ohromující Barbie stojí na nevídané symbióze nesmrtelné hudby s až naturalistickou psychologií postav. Bravo Owene Hurley, jen tak dál(16.9.2010)