poster

Kráska v nesnázích

 • Kanada

  Beauty in Trouble

Komedie / Drama

Česko, 2006, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marigold
  **

  Absolutně nechápu, o čem ten film byl (měl být). Jarchovského scénář vykazoval jistou míru chaotičnosti už při Horem pádem, nicméně tam z chaosu alespoň povstával jasný obsah a záměr, při sledování Krásky jsem už jaksi nestíhal myšlenkové pochody (jsou-li tam nějaké). Zmatené hemžení postav v neorganizovaném orloji "příběhu", který by se dal s jistou mírou arogance a hrubiánství shrnout do věty "staří emigranti jsou pozorní, ale stupidní český automechanik šoustá lépe". Geislerová v tradičně zvulgárnělé poloze, šaramantní Abrhám a žlučovitý Šmicer, dozajista snana o pestré panoptikum postav. Nicméně pouze poslední jmenovaný má v sobě přesvědčivost. Ostatní figury mi přišly jako pimprlata v nudné hře, prošpikované opravdu pěknou hudbou. Krom Jarchovského bych ještě rád poznamenal, že Hřebejkova firma spěje k naprostému úpadku. Pokud jsem v Pupendu i v Horem pádem pár zajímavých nápadu byl schopen najít, v Krásce už jsem o žádný nezakopl.(15.10.2007)

 • AngelAngie
  *****

  Nádherný film .. překvapuje mě tak nízké hodnocení stejně tak jako některé další, kteří to zde napsali. Pro mě jeden z nejlepších českých filmových zážitků, Aňa je bohyně .. a to nemluvím o dalších hereckých skvostech!(8.6.2008)

 • NinadeL
  *****

  Tohle, že je Hřebejk? Jsem mile překvapená. Je fantastické, co dokázal vykřesat především z návratu Jany Brejchové a Jiřího Schmitzera. Aňa je skvělá tradičně, ale po boku Josefa Abrháma získala zase novou polohu. Bravo!(18.2.2009)

 • Superpero
  ***

  Dalo se na to koukat, ale Hřebejk to totálně zpackal výběrem hudby, ta se do filmu nehodí. Rozhodně se na to už ale nepodívám znova. 50%(28.5.2007)

 • Renton
  ****

  Scénář: Petr Jarchovský .. Krásku v Nesnázích bych tak krutě neodsuzoval. Já odcházel z kina spokojený a podobná nálada panovala i v mém okolí. Scénář sice v příběhové kostře nenabízí pranic nového, protože „o sexu a penězích“ je na tomto světě úplně všechno, ale nesouhlasím s tím, že je to vyložený a dokonce trendy pokles pod nepovedený film Horem Pádem. Snímek drží pevně na nohou především dialogy. Dále herecké výkony většiny herců, byť jsou některé postavy nedopracované, ale s jistou a pochopitelnou motivací a taktéž formální stránka se skvělou kamerou a příjemnou hudbou. Najde se tu i obvyklá porce nejen konverzačního humoru a tzv. „čecháčkovských“ pravd o životě nás obyčejných.. 70%.(28.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace