Underworld: Evolution

• USA Underworld: Evolution (více)

Markus je probuzen. Víme, že celý spor lykanů proti upírům má kořeny někde ve dvanáctém století, kdy byli potomci vojevůdce Corvina pokousáni upírem a vlkodlakem. Markus se proměnil v upíra a William zase ve vlkodlaka. První lykani ale neuměli krotit svou touhu zabíjet a vraždili a plenili vesnice jednu za druhou. Viktor, tehdy ještě člověk a majitel mnoha panství, si vraždění nenechal líbit a tak se spojil s Markusem, aby krvavou lázeň zastavili. Vitor ale Williama uvěznil, Markusovi se jeho rozhodnutí nelíbilo, ale nebyla jiná možnost. Vitkor se mu totiž na smrtelné posteli odevzdal a proměnil jej i jeho armádu v nesmrtelné. Selene teď prchá před hněvem Markuse, který se snaží zbavit všech kolem a osvobodit svého bratra. Michael se snaží Selene pomoci ale při jednom ze zápasů s Markusem je poražen a zdá se, že také přiraven o život. Selene proto vyhledá Markusova otce, jednoho z nejstarších upírů vůbec, vojevůdce Corvina. Ten ji poradí, jak Markuse polapit, ale až po té, co ho sám Markus smrtelně zraní. Selene se napije Corvinovy krve a stane se z ní super upír. Pak tedy najde místo, kde je vězněn William a tam se střetne s oběma bratry. Michael díky spojení upírské a lykanské krve zranění přežil a může tak pomoci. Společně tak oba bratry zprovodí ze světa. (TV Prima)

Hermit

Ani úžasná Kate Beckinsale to nezachránila - taková debilita. Každou chvíli se tam objevoval lepší, silnější a úžasnější upír a já už čekám na třetí díl, kde bude ten zapomenutej nejvíc nejlepší upír. ()

jakkal

Akciou nadupaná dvojka je podľa môjho ešte lepšia než jednotka. Ani sekundičku som sa nenudil a celý čas som sa bohovsky zabával a o to pri filmoch tohto typu predsa ide. ()

Wencek

Hezká Kate, nic moc Scott, spousta upírů a vlkodlaků, zajímavé triky, hodně krve, celé takové tmavé, průměrný děj, dva bossové a dva hrdinové, trocha romantiky. Celkově to vyznívá jako taková průměrná akční fantasy a taky to je průměrná akční fantasy. ()

BLADER

Tak, a tu sa to pekne rozbehlo. To, čo Wiseman naznačil v jednotke, hravo prekonal v dvojke a naservíroval nám porciu skvelej akcie v atraktívnom prostredí. Mám tento film rád. Na začiatku môjho prvého sledovania, som nevedel, čo mám čakať, ale Wiseman ma nesklamal. Vlastne, keď to tak vezmem, on ma ešte nikdy nesklamal, ani čo sa týka Smrtonosnej Pasce. Ale to už je, samozrejme, iný príbeh. ()

Luckyman

Trošku lepšie ako jednotka. Hudba je dobrá a dej trošku pokulháva a treba sa sústrediť, aby v tom nemali zmätok. V každom prípade sa to dá pozrieť. ()

Nekroskop

Docela to šlo. I přes pokročilou dobu vysílání (konec byl před jednou), jsem vydržel a ani jednou mě nenapadlo jít spát. Na druhou stranu, jedno shlédnutí je dostačující. ()

renoarko

Kvalitatívne porovnateľné s jednotkou, jediné čo ma tu zaujalo sú atraktívni hrdinovia. Ináč príbeh je tak priemerný až to bolí. Plus oproti jednotke: viac holatiniek. ()

Psycho.R

Oceňuji to, že jde o lineární děj i přestože by se mohlo zdát, že po prvním díle nešlo o jasný hit. Za to dávam 3* + 1* navíc za Kate! To je kus ženský. ()

Acrobat

...mňa pri tých vyčerpávajúcich bojoch prestalo baviť, že musím vždy zatiahnuť archanjelove berettky, keď zasvieti slnko. Stop, lebo som popálená a podobné keci vytrhávajú moju koncentráciu (hoci žiadnu vzhľadom na moju neživotnosť nepotrebujem). Navyše ma vždy odpudzuje pointa, že keď sa poľahky prestrieľam k šéfovi, aspoň si to vždy mmyslím, tak ochvíľu povstane ďalší, vraj ešte väčší. Potom sa tá, ako lekári hovoria zdravá, nasranosť prejaví na krutejšom spôsobe boja, no chvíľami sa dostavuje pocit rezignácie s otázkou "A čo zasa na konci?" Bojište opúšťam, pretože na zrejmú scenárovú nekonečnosť je aj posmrtnosť krátka. Opäť kopec kože, zbraní, krvácania, slnka, erekcie Scotta... ()

Oonika

Od minule žádný posun, dopředu ani zpět... jména si stále nepamatuji, uvidíme, co s tím udělá další díl :-) ()

Armin82

Já jsem dvojkou docela příjemně překvapen. Nejenom, že pokračování udrželo krok s jedničkou, ale několik záležitostí je podle mýho lepších, jak v případě prvního dílu. A tou hlavní a bezesporu nejzásadnější je propracovanější scénář. Dále mi to přišlo daleko přímočarejší a akčnější + nádhernej song během milostné scény (na netu jsem ho našel jako Eternity and a day). Jinak k tomu nějak moc psát netřeba, ale jedna skutečnost přece. Nejenom, že Kate Beckinsale žila se sympaťákem Michaelem Sheenem, ale momentálně je vdaná za režiséra s xichtem modela Wisemana a k tomu všemu měl idol mnoha žen Scott Speedman během natáčení společných scén s Kate neustále problém s erekcí :-) Dámy po celým světě mohou jen tiše závidět a plakat do polštáře :-D --->80% ()

Miky10

Kdybych někdy čelil armádě upírů, vlkodlaků a podobný havěti, vyberu si za svýho vůdce Kate Beckinsale, nic jinýho sem si z toho filmu neodnes. Průměr... ()

Kšefty s nesmrtelností

Kšefty s nesmrtelností

27.12.2005

Režisér Len Wiseman dokončil druhý díl své upírské ságy Underworld: Evolution (v plánu je celá trilogie) a už rozmýšlí nad dalším projektem, snímkem SHELL GAME. Ten by se měl odehrávat v nedalekém,… (více)