Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

Autogram

Paródie väčšinou bývajú lepšie ako originál, ale tu to neplatí. No aj tak sa našlo pár scén na pobavenie a naozaj pekné dievčatá, viaceré mi pripadali ako v originálnych scénach. ()

blackJag

Je na čase odložit spravedlivou povýšenost a uznat, že ze všech těch teenage klišé si právě tento film dělá prdel daleko nejlépe :-) Spousta scén je i dnes dost vtipná, na druhou stranu jsou tam věci, na které se znovu nedokáži podívat ani po těch letech :-) ()

dinsdale

Nesrovnatelné třeba se Žhavými výstřely, ale přesto několik vtipných scén, hlášek (to je moje máma - máte stejné oči; pamatuju si tu noc, pršelo, auto se blížilo tak rychle - autonehoda? - ne, rakovina) a dobrých nápadů. Přes pár nechutných scén se dalo vydržet až do konce. ()

spikey1 odpad!

krásné ženy mi bohužel mozek z hlavy nevymlátí abych si nevšiml že trávím čas totálně zbytečným filmem ()

Specs

Hlášky: táta: - "Dneska vás asi nevyzvednu ze školy." Janey: - "Ty jdeš na přijímací pohovor?" táta: - "Ne, ale budu asi děsně vožralej." Janey: - "No, my nechceme, aby jsi řidil ožralej." táta: - "Ale já budu řídit! Jenom budu tak sťatej, že vás zapomenu vyzvednout." & kapitánka roztleskávaček: - "Tak ať s tím vyrukujou!" roztleskávačka: - "A s čím mají vyrukovat?" kapitánka roztleskávaček: - "No s tím, s čím vyrukujou." & Priscilla: - "Dobře, něco si vyjasníme. To není tleskokracie, jsem roztleskátor, já tady roztleskuju a já mám taky tleskovědnost. Jestli už nikdo nemá tleskámetky, může potleskčovat." & táta: - "Není ti nic? U večeře jsi ani nepípla." Janey: - "Tys byl v bezvědomí na stole." & táta: - "Poslyš zlato, já bych nikdy nechtěl, abys udělal něco, co by se ti příčilo. Protože tě mám strašně moc moc rád. Jestli s tebou ten Jake chce jít jen proto, aby se ti dostal pod sukni, tak ti říkám - jen jdi zlato." & Catherine: - "Bude to těžký, ale dokážu to." (Catherine přistoupí k Janey, sundá jí brýle a rozpustí culík.) Catherine: - "Tak a je to. Dokázala jsem to." & Janey: - "Tu noc hodně pršelo, no a... na silnicích kluzko." Jake: - "Bože, Janey, autonehoda." Janey: - "Ne, rakovina." ()

Krasus

Nedoceněná pecka nezapomenutelných scén a výtečných coverů. Not another teen movie je přesně ten typ zábavy, jenž měl přijít s nástupem pokračování Scary Movie, ale nestalo se tak, protože si nikdo nebyl ochoten připustit fakt, že divák není tupá masa, ale pozorný jedinec, který si chce užít své vlastní momentky. ()

Rousse

Zoufalá teenage parodie na zoufalé teenage rádoby komedie? Jak tohle dopadne, toť otázka dne za 1 Kč. A možnosti jsou: a) úděsně b) ještě hůř než úděsně ---> ééé bé je správně. Popravdě na tuhle (bul)shitárnu jsem se už kdysi zapřísáhla nikdy víc nekoukat. V zápalu šílenství, způsobeného úmorným učením na blížící se státnice (kdybych byla při smyslech, tak si to dobrovolně nezapnu!) jsem však neuposlechla své přísahy... a po 5 minutách snahy udržet "dějovou" linii jsem se rozhodla vrátit se k pedagogice, vzdělávacím cílům, kurikurálním dokumentům apod. hrůzám - je to větší sranda než tohle. Bulšit je opravdu ztracený čas. 1 hvězda za Marilyna Mansona v soundtracku:-) ()

sedm.1

Další v dlouhé řadě parodií,která mi přijde,že vznikla jen díky úspěchu Scary Movie a zároveň zapadla do ještě delší řady parodií,která si k sérii Scary Movie ani nepřičuchla.I zde se mluví vulgárně o stošest,i zde lítaj hovna a blitky na všechny strany,i zde je nejvtipnější ten,kdo je nejdementnější,ovšem opakuji,celé to je prostě už jen jedno velké vyvařování z ničeho.Jistě,najde se zde pár velmi zábavných scén,ale jako celek prostě film nebaví a snaží se toho prostě jen bezhlavě co nejvíc zparodovat a na kvalitu fóru se zde moc nehledí.Ale abych jen nekritizoval,musím zároveň přiznat,že alespoň u mě tu hranici opravdové ubohosti a debility Bulšit nepřekročil. ()

ranp

Mám smysl pro humor, a to i pro takový, který jde do jisté míry za hranice vkusu. Tohle už ale bylo moc. Hodnocení dávám 25%. ()

marrjaana

Pokut čekáte stupidní ujetou fekálního humoru plnou komedii jste na správné adrese. Pokut čekáte inteligentní komedii přetočte list. Přeci jen je to parodie na teenagerské komedie, tak co čekáte? ()

misstake odpad!

Výstižný Nomen omen v názvu. Vzít několik teenagerských komedií, přeplácat je, přitvrdit ve fekálním humoru a ejhle - Bulšit je na světě. ()