Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

vorry

:DDDD heeeeej tak tenhle filmeček stojí za zhlédnutí.......proč někteří uživatelé dávají odpad? Nechápu. No určitě jste se párkrát museli zasmát, akorát že jste zaujatý a máte rádi jiné žánry, tak v tom případě raději nehodnoťte. Už jen podle názvu jste mohli odhadnout, že to bude nějaká americká parodie. Já se tedy skvostně bavil..... ()

Hanes88 odpad!

Velice špatná komedie. Ani jsem se na to nedodíval, jak to bylo trapné. Nezaslouží si to ani jednu hvězdu. ()

Asmodin odpad!

Parodie mám docela ráda a jsem je schopná uznat jako kvalitní komedii, u které se s chutí zasměji, ale nechutným scénám se vážně smát neumím a ani nebudu. Smůla. Už si ani nepamatuju, kdy se stalo trendem točit nechutné film, kterým se smějí jen puberťáci s půlkou mozku. ()

lukasd

Dávali to na Nove,kdyz jsem se jednou vratil z hospody a po peti pivech jsem se u toho i docela zasmal:) Takze rada pri vsechny, kdo to jeste nevideli - nesledujte to strizlivy! ()

Phorbo

Když se chce člověk nárazově zasmát, proč ne... ale mít to jako kultovní filmec... V žádném případě. Bulšit = shit ()

Vejrrr

Vypatlanina prvotřídní. To se musí nechat :) Ale jedno je třeba říct... V těch 15-16 letech sem podobné filmy vyhledával a dost podobných jsem viděl. Jsou to kvanta podobných teenagerovských komedií na které (někdy nerad) vzpomínám, ale Bulšit bych si klidně pustil znovu. A to leccos naznačuje... Prostě někdy tu fekálnost a stupiditu berete jako "odpad!" ale někdy jako vtipnou recesi. ()

Cement73 odpad!

Už len kto vymyslel ten stupídny čs názov zaslúži kus toho bulšitu zožrať. A tá kvázi trapoidná komédia... Pár krát som sa aj zasmial, ale keďže to malo byť určené tínejdžerom a počúvajúc tú zbierku hrubostí a debilných sexualnych narážok, tak mi bolo skôr na blití než do smiechu. Odpad z celou parádou. Jo a neviem ako sa to skončilo, lebo som pred koncom zaspal :))) Úplne vážne ()

Mekgrůdr

Call me crazy, ale já nevím proč, na mě tenhle film prostě funguje. Přitom uznávám, že to je strašnej film, ale mám ho rád...a Jake je tam úžasný a ty jeho kotletky! ()

El_Rabbit

Strašná kravina, nicmene když jsem to ted sledoval po nekolika letech v hospode u piva, tak mi to připadalo docela zabavny :)) ()

MkSallam

Jedna hvězdička za scénu kdy všichni v místnosti dostanou pěstí, jeden kop do hlavy a přejetí autobusem. Na ten pekelný zbytek prosím exorcistu.... ()

Marina111

Neviem, či tento film naozaj možno nazvať "stopkou" teens filmov, alebo ďalším nehodnotným produktom do ich radov ... Teda vlastne viem. ()

Sochorisko odpad!

Asi máte opravdu pravdu. "Bulšit" . Marné pokusy o vtipné scénky hraničí, respektive nehraničí-jsou, trapné.! Skoro jsem se až nemohl koukat a nebýt toho, že jsem u toho dělal spousta jiných věcí a nebýt toho, že jsem to zběžně dokoukával až druhý den, protože ten první jsem neměl sílu, na tenhle BULŠIT !! ()