Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

NICOX

Tak jestli se o nějakym filmu dá říct, že je fekální, je to rozhodně tenhle. Nemůžu říct, že by byl uplně špatnej, pár dobrejch vtipů se tam najde. A já sem se celkem bavila. 50 % ()

simbaslon

Českej název k tomu sedí mnohem víc, fakt bullshit. Koncept je naprosto stejnej jako ve 100% ostatních teen komediích, jestli to měla být parodie tak sem asi jalovej. 1,5* za pár supervtipnejch scén a za holky. Just another teen movie... ()

Callas

5/10 Když už teen movie, tak pořádně ;) některé songy jsou fakt nářez... "I just jerked off to your french toast" __ Možná jako parodie všeho co nám úžasný byznys barbinek a kenů nabízí, si to zaslouží ty 3 hvězdy. ()

KmK

Jedna hvězdička za slečnu co se prosrala skrz strop, druhá za banán v zadnici. Je to ubohé, ale je tomu tak. ()

MareT.

Žádný zázrak to nebyl, ale oproti pozdějsím "Bijákům" je tohle inteligentní podívaná, kde na 3 povedé vtipy připadnou 5 nepovedených. Což je vlastně dobrý poměr!:-) ()

Hanys_ odpad!

Ani se mi nechce věřit, že jsem na tohle byl kdysi v kině. Tehdy jsem se zabavil tím, že jsem počítal počet parodovaných filmů...Teď o 9 let později jsem už jen počítal, kolik zbývá minut do konce. Nenáročné okolí v práci se smálo u každé scénky a já jen křivil hubu a kroutil hlavou nad tím, jak málo stačí dnešní " tuzemské mládeži" ke spokojenosti. Český překlad je jedním velkým spoilerem.... ()

Merkin

Já nevím. Obvykle podobné filmy po prvních 5 minutách vypínám, ale tahle parodie je plná takových gagů, že jsem se opravdu musela smát. Jistě, že jde o stále ta samá klišé(i co se týče parodických prvků), ale Bulšit přesto dobře funguje a to hlavně v drobných detailech(na letišti hlásí, které letadlo do Paříže je to mířící do umělecké školy, zamilovaného hocha pustí do haly bez kontrol, bílé roztleskávačky jsou tak hloupé, že z ukradeného pokřiku nevypustí zmíňku o ,,své" černé pleti,a po hodině vášnivé malby Janey vytvoří moderní obraz-běs a hrůza-,ale vyjadřuje to její pocity).Jen jsem celou dobu fandila kamarádovi, co věčně zůstane kamarád-snad příště:) ()

Sayko

Dávám jednu hvězdu za to, že to bylo na začátku celkem vtipný. Ale celkově ten film působí jako bulšit. Klasická americká sračka, kterou vyplodili jako kopii dalších tisíce otřepaných "filmů", pokud se tomu tak vůbec říká... ()

Gogo333

Pamatuji si jak jsme se jako puberťáci na základce bavili u toho filmu a rozebírali jednotlivé scény a byli úplně hotoví z nahých děvčat. Film kupodivu docela funguje i po letech. Nejsem z toho sice už tak odvázaný, ale i tak jsem se docela bavil a zavzpomínal na nějaké scény. ()

Haymar

Debilni parodie na debilni filmy s debilnim obsazenim nemuze dopadnout jinak nez... debilne! Ale jednak sem na to byl pripravenej a druhak sem zaprisahly odpurce " teen comedy-movies"... proto sem se obcas celkem dobre bavil (pominu-li jednu scenu, z ktery se mi fakt zvedl kufr) ()

Foxhound#1

Když to porovnám s parodiemi, které vznikly dva tři roky zpátky, tak z toho bulšit vychází s lepším skóre. Ano nebudu zapírat že když jsme si to na základní škole před prázdninami pouštěli ve třídě (učitel samozřejmě na kafíčku), řehtali jsme se na celý kolo. Samozřejmě nejvíc při záchodovém humoru. ()