Alex126

Úžasný a silný film o tom, jak smrt učí smrtelníky žít a užívat života. Nefast-forwardovat a užívat si i chvíle nelibé. Někdy se hodníme za cornflaky a když je konečně máme – jsou to jen cornflakes. Nic víc. Nehoňme se tedy za úspěchem, který nic neznamená a mějme správně nastavené hodnoty. Rodina, příroda, zvířata. Nemá smysl se honit za lepším autem, když to jsou i tak pouhé cornflakes. Tuto myšlenku jsem pochopil až po asi 4-5x zhlédnutí. ()

mr.bredok

přesně o to rychle skočit tam kde je nám lépe, ale život je o tom, že si musíme prolézt všemi možnými srač....... aby jsme pochopili v čem je štěstí ukryto. Ten film ve zkratce ukázal, že spěcháme do rakve atd, Tak zítra zajeďte k rodičům a řekněte jim, že je máte rádi. V podstatě na to furt čekají.... ()

CocaCola

Komedie u který je možné i brečet, vtipný i dojemný zároveň. A ještě navíc dává celkem dost důležitý ponaučení do života. ()

wowylgu313

Komedie co vás ze začátku pobaví a ke konci snad možná i rozpláče.... Adam Sandler dřív solil jednu komedii za druhou, proto se občas i říkalo "další Sandlerovka" nějaká byla lepší, nějaká horší. Vždy si to ale udrželo nějaký průměr. Tohle nedává např vůbec smysl takže když upustíte linii fantazie bude vás to bavit. Já zklamaný nebyl. Konec byl emoční střela do mozku. Těch 55-60% by to dalo no... Hold Adamův průměr. Tady to hodně nahoru táhne hlavně ten "skrytý" příběh/pointa. Prostě by jste se nad sebou měli zamyslet nad čím marníte čas a jak vám všem rychle život utíká pryč. ()

vladi87

Filmov s týmto námetov tu už bolo. Hlavný hrdina žije príliš uponáhľane, nevšíma si rodinu a dlho do noci pracuje. Zasahuje vyššia moc a ukáže mu, kam sa takýmto štýlom života môže dostať. Na konci sa polepší, uvedomí si chybu a všetko je v poriadku. Divák si môže zobrať mravné ponaučenie alebo si povie, že toho moralizovania už bolo dosť. Za herecké výkony Adama Sandlera a Kate Beckinsale by som dal 4*, ale scény s káčerom a nadržaným psom (a podobné) celkový dojem kazia. ()

Voloda

Celkom solidne som sa bavil..Hasselhof vo mne stale vyvola usmev a ked este ktomu sa pridaju zaucha na jeho vyrehotany xsicht a ktomu naprdenie do xchichtu-skoro som umrel od smiechu ()

winniefred

Když jsem šla na tuto komedii do kina, čekala jsem asi hodinku a půl oddechového filmu, ale to, co jsem za těch 98 minut shlédla, mě naprosto překvapilo. I když Adam Sandler není zrovna oblíbenec u filmových kritiků, já jeho filmy mám ráda. Líbí se mi spojení humoru, oddechu a vážného tématu se srdceryvnými okamžiky. A tento film přesně tohle splňoval. Proto 5 *. ()

Tra_banT

mít takové ovládání tak se neznám (klikal bych jako o život). Tahle komedie byla jedna s těch povedených, a navíc to jistila krásná Kate Beckinsale a přesvědčivě vtipný Adam Sandler. Komedie jak má být, škoda že se rozjížděla až asi po půl hodině. ()

Danielitto

Komedie, která nese spoustu poselství, ukazuje co je v životě důležíté a ještě dokáže pobavit. Zvláště za ty poselství a sandlerův humor dávám čtyři hvězdičky. Doporučuji každému, opravdu každému. ()

Jamall

Nejlepší Sandlerovka!!Líbili se mi vtípky,celkově první polovina filmu velmi povedená,co se týká vtipu...ve druhé polovině film zpomalí a hraje na vážnější a citlivější notu,což by u komedie být asi tolik nemělo,ale mě to tu sedělo a ke konci se mi zamlžoval pohled :) krása ()

kachnacekk

Příjemně se mi u tohoto filmu obědvalo a tak jsem ho tedy celý dokoukala...občas jsem se i zasmála..Některý scény byly opravdu vtipné, třeba plácačka na břiše :D ale jinak vcelku nevybočující komedie z amerického průměru.. ()

BigBrother

Sandler je přes všechny ty vulgární a primitivní vtípky jen zdánlivým buřičem - ve skutečnosti reprezentuje spíše konzervativní část životních hodnot, typu láska, rodina, práce atd. A jeho filmy většinou představují nenáročné morální poselství, které ocení intelektuálně nenáročnější publikum nebo člověk, který si prostě potřebuje vymlasknout mozek z hlavy. Na Klik se dá celkem koukat, i když u "řešení" na konci filmu si normální divák asi rve pleš nad jeho prvoplánovostí. Ale jsou tam i lepší místa - Walken je jako obvykle fajn, Hasselhoff akurátně slizký a Kate k sežrání. ()

Gross

Nemužu si pomoct, ale film na mě udělal dojem. Když se skloubí skvělý nápad s komediálním talentem Adama Sadlera, tak to nemůže být žádné "Bčko". Filmů s tématem cestování v čase je slušná řádka, ne vždy se ovšem jedná o prvotřídní kousky (10 minut života..). Film hraje hodně na city a v "dojemnosti" se může rovnat romantickým velikánům jako jako např.Titanic a celou dobu se jen modlíte, aby tohle dobře dopadlo. Slabšími články filmu jsou herci jako David hasselhoff, i když se na tu svoji roli "plážového inženýra" docela hodí. No a Kate B. to tu opravdu sekne! ()

Methos-SK

Urcite jedna s mojich najlepsich komedii uzasny scenar super herci proste nemozem nic tomu vytknut. Super som sa bavil!!! Keby sa dalo dat 6 hviezdiciek tento film si ich isto zasluzi ()

Nashy

Podle mě, patří tento film mezi nejlepší které Adam Sandler natočil. Jednoduše sem si tenhle film zamilovala. Dá se u něj zasmát i pobrečet. Vždycky si ho ráda pustím. Jedním slovem: Nádhera =D ()

pierre9

Ja si skôr myslím, že prvá časť, ktorá mala rozosmiať bola celkom v pohode, niekoľko skutočne vydarených fórikov a celkovo určite poloha, v ktorej je Sandler viac doma. Po tom, čo mu na hlave pribudnú šedivé vlasy však film ide dolu vodou a začína sa nuda. Až 3* sú aj za Beckinsale, na ktorú sa veľmi dobre pozerá (to bolo jasné i tvorcom a tak scén, kde je v kraťučkých kraťasoch je tam nemálo) :)) ()

Pwetrus

Tak nějak celý film jsem si říkal, kdy a kde se probudí. Ke konci jsem naivně začal přemýšlet, že by to nemusela být pravda, že kdyby to skončilo tou jeho smrtí na ulici přidal bych jednu hvězdu, ale když se probudil, celkově se v mých očích film propadl. 2 hvězdy jsou možná až moc...Ale Kate Beckinsale...to je ta druhá hvězda v mém hodnocení ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky