Marys

Podľa mňa výborný, nápaditý a výnimočný počin. Krásna Kate Backinsale, humorný Adam Sandler a sprostý David Hasselhoff pokope, to už áno :). Hviezdičku strhávam akurát za možno menšie využitie možností ovládača - myslím, že sa z toho dalo vytĺcť trošku viac. ()

Dallas

Perfektný film s výborným Adamom Sandlerom. Jeho humor mám veľmi rád a tu sa mi ho dostalo požehnane. Click nie je len komédiou (asi tak prvá polovica) aj keď na niektorých scénkach som sa smial ako zmyslov zbavený. Neskôr sa to ale Michaelovi pekne pokazí. Pri scéne návštevy jeho otca v jeho kancelárií mi dokonca spadlo niečo do oka. Kate Beckinsale by som masíroval koľko by len chcela. No a nakoniec skvelý záver s obľúbenou piesňov U2 v pozadí. Za toto všetko dávam 4* a tá piata je za to, že vždy (aspoň 15x) keď som Click dopozeral mi zdvihol náladu nech bola akokoľvek nízko a zakaždým som odložil nepodstatne starosti a povinnosti a išie žiť. 85% ()

Yardie

70%. Výborný nápad, docela dost vtipných momentů a hlášek, celkově zábavné. Na konci chvíli i docela smutné a dramatické. Mít to trošku jiný závěr, je to ještě lepší a překvapující. Každopádně jedna z lepších komedií za poslední dobu. A krásně se samozřejmě koukalo na Kate, na to bych málem zapomněl. Howgh! ()

Ollie235

Samotný nápad s dálkovým ovladačem pro náš život je milý a zdá se i neškodný, to se ale z přibývajícím časem mění. Sandler zde na mě nepůsobil vůbec jako komik, ale snaží se hrát více méně vážnou roli. Celkově u mě film jako komedie neprošel, ale díky jeho druhé, více dramatické, polovině rád trochu přivřu oči a malinko přepálím na 4*. Jeho závěrečné promluvy s dětmi a ponaučení, jak se se život nemá mrhat mě překvapivě docela dojaly a hlavně díky tomu celý Click hodnotím tak kladně. Samotný konec, kde se vše jako mávnutím kouzelného proutku převrátí, bych raději ze scénáře vyškrtl. I tak ale příjemná podívaná. ()

aLPaC

Další z řady amerických filmů, který poukazuje na to, že rodina má být vždy na prvním místě. Když ale vidím Kate Beckinsale, tak nechápu, jak na prvním místě nemůže být. Celkem zajímavý scénář s řadou dobrých vtípků, Davidem Hasselhofem, Stiflerovou mámou, psem co ojíždí kačera, s trochou smutných a ponaučení hodných momentů atd. Celkově se mi Sandlerovi filmy v novém tisíciletí líbí mnohem víc než ty z 90. let a tady tomu není jinak. NEJLEPŠÍ HLÁŠKA - Michael Newman: (na partu puberťáků, kteří odpalují petardy) Vaše fotry jsem na střední škole vždycky seřezal a teď seřežu vás. ()

Kusik

Je to střelený, ale hrozně dobře se mi na ten film kouká, i když občas mi přijde, že to není komedie. U filmu je uvedeno: komedie, drama, fantasy, romantický...tohle všechno souhlasí. Je to zábavný a film by měl být zábavný, ať už si to domáhá jakýmikoli prostředky. K tomuhle nechci psát nic bližšího...prostě buď se vám to líbí, a nebo je to kravina, a nebo to berete jako kravinu, která vás baví a i vám něco dá, tak to beru já. Zkoukněte to a podělte se o svůj zážitek. :-D ()

qxkamo

Spravit komediu, ktora vas podmanivo vtiahne a ked uz ste uplne v tom, tak vam da posolstvo a pritom hlavnou postavou je Adam Sandler, tak to je teda umenie. ()

mira007

Úsměvná komedie, které bych moc hvězd nedal, ale za obsazení slizouna Davida Hasselhoffa dávám navíc tři hvězdy. To bylo poprvé a naposledy , co jsem při tomhle filmu čel smíchy do kolen. Z produkce Adama Sandlera je tohle dílko jedno z těch smysluplnějších. ()

Terezinka198

Komedie, při které jsem si i kousala nehty, abych o nic nepřišla a napjatě vše sledovala. Adam Sandler mě opět uchvátil. Některé scény stály opravdu za to! A věčné střídání psů mě dost pobavilo. Jo a ještě jedna věc - chudák kačer. ()

H4ku11

S veľkou mocou prichádza veľká zodpovednosť. Jedna z tých lepších Sandlerových komédií s morálnym ponaučením. ()

masiko

"Narodíš se, žiješ a umřeš, tak to prostě chodí tati." Sandler tu prostřední část málem zpackal, ale od anděla Walkena (připomíná mi archanděla Gabriela ze série Proroctví :) dostal druhou šanci a uvědomil si, že je důležité život prožít a ne jenom přežít. Někoho možná to moralizování štve, ale mě ho bylo tak líto, že když se probudil a zjistil že to všechno byl pouhý sen, zhluboka jsem si oddechl. 5* je možná trošku přestřelených, ale to je u mě už tradice, já prostě tak rád dávám Coraciho podhodnoceným Sandlerovkám absolutní hodnocení O:) ()

rsimonyi

Zábavná komedie o ovládání, kterým můžete ovlivňovat svůj život. Ve filmu s Adamem Sandlerem si zahrál skvělou roli Mortyho můj oblíbenec Christopher Walken. Předvídatelný, leč dobře natočený film pro celou rodinu, no i když pro mrňata to vzhledem k milostnému vztahu mezi několika psíky a kačerem to asi není :-) ()

thunnus

Nesjnáším, když někdo ve filmu prdí jinému do obličeje. Nebaví mě ani, když se mám bavit souložemi psů a plyšových kačen. Z odpadu ti zachraňuje jen posleních 20 minut, které ukazují dost reálně možný život CEO. ()

Luukec

První polovina filmu podle mě nebyla vůbec špatná, průměrná komedie se zajimavým nápadem, která se ale ve třetí čtvrtině zásadně zvrtne, když hlavní hrdina zjistí, že "dálkovej ovladač života" neni až tak cool a začne mu ničit život, až se najednou Sandler ocitne sám a na pokraji smrti.. v tomto okamžiku už jsem se ale začal bát, že je to pouze sen, ze kterého se nakonec probudí a všechno bude jako dřív.. to se po jeho smrti nakonec stalo a kdyby to v tomto okamžiku tvůrci filmu ukončili, hodnotil bych lepších 80%, tím že se ale jakoby "znovu narodil" z této do této chvíle zajimavé komedie udělali pouze průměrnou americkou komedii s "happy endem" jak má být.. ()

Pennyzka

Od tohohle filmu jsem hodně očekávala, protože má tvrdá kámarádka u toho filmu údajně brečela a tak mě zajímalo, jestli je to opravdu tak smutný. Na začátku to vypadalo jako obyčejná ne-moc zábavná komedie, ale pak už se to trochu zamotalo a začal z toho být konečeně pořádnej film. Taky jsem brečela :'( ()

Gore

Námět by si zasloužil plnej počet. Nevýhodou je to, že se to dostalo do ruky Sandlerovi, kterej to strhává ke dnu a mění to na typickou průměrnou sandlerovku. Zpočátku a to první polovinu, kdy se objevují veškerá známá sandlerovská klišé, vtipy jako obvykle nefungují, špatná režie, Rob Schneider v malé roli, poučení a prdění. No prostě vše, co známe u všech sandlerovek. Ale zhruba v půlce nastává zvrat a celý příběh začíná nabírat tragikomický ráz a ten je skvělej, úplně jako by se lidi ve štábu vyměnili a točil to někdo jiný, najednou scény začnou fungovat, Sandler je sice stále nemastnej a neslanej, ale začíná si navazovat vztah s divákem a dokonce to je i dojemný. Děs nastává až s koncem, ten jsem sice očekával, ale doufal jsem, že mě tvůrci překvapí a nezakončej to jako typickou sandlerovku, ale bohužel ano. Už bych i přimhouřil oko nad první polovinou a dal 4*, ale ten konec to strhal na 3*. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky