Kodiak75

Kolotoč tria Ferrell, Gellenhaall a Dustina Hofmana, který se točí od komedie přes tragédii (těch čárek tam je o dost víc) je naprosto bravurní a skvostný... tik ťak tik.... ()

Otan

Ačkoliv jsem více méně mizerný příznivec romantických komedií,tak tady jsem přece jen rád uznal,že to ještě není tak zlé.Přece jen scénář,tedy až na samotný závěr je docela podařený.Dokonce i vizuálně to ušlo,takže mi vychází taková lepší komedie,ve které jsou asi všichni ok. ()

Hrobař

Dlouho jsem neviděl film, kde bych to ústřední dvojici věřil víc. Výborný Ferrell a nádherná Maggie a ...fakt si mě to dostalo. Brečel jsem. ()

StanGoodspeed

Dlouho jsem chodil okolo a vlastně to možná ani nebyla chyba, protože pak bych dnes neměl tak úžasný prvotní zážitek. Zkrátka si na mě ten film počkal a vedral se mi do paměti. Přecházení z fikce do reality, to paranoidní spojení které není paranoa bylo uděláno tak nenásilně až to možné není. A jaké to je vědět že zemřeš? Že celý život byl tragédie a až se stával snesitelným a vypadalo to, že se z něj stane komedie tak zjistíš že je to jen další spisovatelův rozmar? A dá se změnit už vymyšlená kniha? Podívejte se, nudit se nebudete :-) ()

Mišuge odpad!

Dala bych dvě hvězdy, ale když vidím těch 80 % (COŽE?!), kolik to momentálně má, tak se musím alespoň pokusit trochu vyrovnat váhy, aby podobným zklamáním jako já neprošlo více diváků. Čekala jsme kvalitní komedii, dostala jsem uslintanou bejkárnu bez pořádné pointy. Skutečně horší už to nebude...jak trefný název! ()

doogiemus

Toto bol druhý film s Ferrellom, ktorý sa mi páčil. Ten chlap má fakt talent, len škoda, že ho často míňa na blbosti. Pri sledovaní ma napadol jeden biblický text: "Majte sa na pozore, bdejte, lebo neviete, kedy príde čas." (Marek 13,33). Uvedomil som si, že veľa plytvám časom, ktorý mám, a veru mohol by som ho využiť aj lepšie....veď nemôžem vedieť, kedy príde ten môj čas odchodu. ()

Planck

Tento film mnou pohol. Niečo takéto som ešte nevidel. Nová, čerstvá myšlienka. Už na začiatku som sa snažil uhádnuť, o čo režisérovi ide a ako sa to môže / bude ďalej vyvíjať, ale na toto by som neprišiel. A to veľmi obdivujem. Scenár mi bol dokonca aj zo života veľmi blízky ( Fender Stratocaster <3 ) , takže toto bude odo mňa nekompromisne za 5. ()

gizi

Povedený snímek, kde sice první polovina byla dost rozpačitá a nudná, ale pak už to bylo lepší díky pěkným romantickým scénám i závěru, který nezklame ty, co nemají rádi špatné konce. 70% a 4*, 7.12.2014. ()

Tethys

:) Překvapivě zábavné i přes počáteční obavy, že hlavní postavu ztvárňuje Will Ferrell. Hrajícího na kytaru Whole Wide World - to bych ho snad taky v tu chvíli chtěla, ňoumu jednoho. ()

ABC1

Výborně napsané i zahrané...jen ten konec mi také přišel trošku moc sladký...ale jinak více takových originálních filmů pro inteligentní diváky!!! ()

flouny8

Jestli je tohle svěží, trefná a insipující komedie pro inteligentního diváka, tak je Stmívání luxusní akční film se skvělým obsazením a napínavým dějem. ()

Ruslan

Parádička, přesně takhle si představuju romantické komedie. Originální humor a příběh mě totálně dostal na kolena a já se do filmu mohl nádherně položit a zároven se i pobavit. Člověk tomuhle prostě musí dát plnej počet. 98%. ()

Johgas

Svěží a milá komedie s velmi pěknými hereckými výkony. Jak přežít, když si na vás zasedne herdekbaba spisovatelka a chce vás nechat ve svém románu zemřít, a ono se to náhodou prolíná s realitou....dobré hlášky např. "To jste sama vykouřila všechny tyhle cigarety? Ne, to jsem asi tak koupila!" Ke shlédnutí filmu doporučuji zásobit se sušenkami, přijdou vám vhod. Mně se to tak líbilo, že se na to snad podívám ještě jednou! 4 a 3/4 hvězdy. ()

Kivis

Viděl jsem nejdřív několikrát různé útržky, jak to neustále točí dokola na Filmboxu a už ty mě zaujaly. Teď, když jsem to konečně viděl celé, můžu říct, že to byl jeden z nejlepších filmů, jaké jsem za poslední dobu viděl. Film, který diváka pohltí tak, že i milovníci smutných konců tentokrát přejí hlavnímu hrdinovi, aby přežil. Velmi dobrý nápad je tu díky hereckému obsazení, vtipným dialogům, dobré hudbě a kvalitní kameře přiveden k dokonalosti. Celý příběh je tak dobře rozehraný, že by mu ve výsledku slušel jak smutný, tak šťastný konec. Přesně tak si představuju lehkou komedii se špetkou romantiky. Téměř žádný kýč. Je to lahůdka jako sušenky od Maggie Gyllenhaal! ()

SantaCruz

Miluju tu jiskru mezi Willem a Maggie, i kdyz je to na prvni pohled celkem nerealne, tak me to proste bavi :D P.S:kytarova scena ()

skrob

1 hvězda za Maggie Gyllenhaal, která jediná v tom filmu něco hraje a její dialogy netahají za uši. Jinak je to dost nuda a Will Ferrell to asi hraje schválně "minimalisticky" ale ve výsledku to znamená, že vypadá jako kdyby Steven Seagal hrál smutného úředníka. ()

Peky

Neskutečná nuda, ovšem český název filmu sedí perfektně, protože horší už to být snad opravdu skoro nemohlo. ()

Pythonator

Trošku mi vadilo, že nikdo nějak neřešil, jak je to sakra možné, že ta postava je skutečná. A Dustin Hoffmann hrál taky dobrého magora, kterému to už vůbec nevadilo a bral to jako zcela běžnou věc. Trochu úlet. Ale jinak dobrý originální nápad. Werell mi sedl, i když zrovna nedělal to svoje běžné ujeté hovado, které tak miluju. ()

Janickap

Will Ferrell, jak ho obyčejně moc nemusím, tentokrát byl neuvěřitelně sympatickej. Příběh plný krásných momentů, že s klidem odpustíte ty slabší nebo nevyužité motivy. Vážně pohodová a hrozně moc milá zábava! ()

Hoffman miluje Thompsonovou

Hoffman miluje Thompsonovou