Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

Bube1

Kdo čeká inteligentní thriller bude zklamán. Kdo si k tomu sedne za účelem vidět akci, bude mít otevřenou hubu! Je to zběsilý a nezastaví se to ani na vteřinu a to byl taky účel filmu, takže výsledek super. Navíc skvělý Statham!! ()

Kukolar

Asi tak prvá polovica filmu ma bavila, malo to správne tempo a rýchlosť.Na konci si hovorím, čo za blbosť to pozerám. Statham klasický akčný hrdina, B-čkový scenár. Takýchto filmov je kopec..dva kopce. ()

Kariya

Mnozí se mnou jistě nebudou souhlasit, ale dle mého názoru se jedná o hitovku pro fanoušky Stathama. Žádný hit pro širší veřejnost to asi úpně být neměl. Alespoň tak se mi vysvětluje ta sebeparodie a přílišná míra trapnosti tohoto snímku, kterou je třeba brát s velkým nadhledem. ()

papadoce

Film som videl na odporúčanie, ale toto šialenstvo som fakt nečakal. To bola taká originálna, nadupaná, surová, vtipná, akčná pičovina, že naozaj si teraz neviem vybaviť nič čo by sa tomu čo i len podobalo. Amy Smart je dosť dobrá jebačka, Džejson najtvrdší akého som kedy videl a originalita za sto bodov. Táto sprostosť je absolútnym stelesnením akčnej zábavy. ()

1mArc0

Komentár na vyžiadanie. „.. Cheliosi ty seš jak zlej sen.“ Čo si človek zapamätá z filmu- „Jdi do hajzu Cheliosi“, tel. zvonenie, nadávky horšie ako v boxe. Samotný koncept, nie je až taká pohroma myšlienka toho, že sa nesmieš zastaviť nie je zlá, v tom ako bol napísaný scenár. (kde niektoré scény sú ohromne nereálne, trápne bez režisérskeho citu). Hudba pri niektorých scenár bola výborne dopasovaná, celkový soundtrack si zaslúži chabý podpriemer. Bez umenia hodné výkony. viacdimenzionálne zábery boli v niektorých prípadoch dobre, bohužial vo väčšine prípadov to bola skutočná otrava. Jose Pablo Cantillo bol tým najhorším hercom, pri dramatických gestách to divák môže naozaj zniesť, akonáhle tovoril pusu, bola to pohroma. Tento film jednoznačne odporúčam vidieť s dabingu, pretože prd dobre rozumieť je možno Jasona a Amy. Amy Smart si pamätám z The Butterfly effect, toto bol už naozaj cez čiaru, bol som normálne zdrvený z toho, prečo sa dala vôbec do tohoto filmu. Pretože pôvodný dabing sa im náramne vydaril. Dámy a páni nech sa páči tu máte výsledok toho, keď peniaze zastúpia umeleckú poctivosť. Veľká hatlanina, bez štipky umenia a rád postúpim akokoľvek nechutnú spätnú väzbu na to, aby som taký humus nemusel znova znášať a nikto ma nepýtal. Ako oddychovka celkom môže byť, v skutočnom filme a umení to nemá miesto. Kritika, alebo niečo podobné prd. Pozrite si to sami a pochopíte, prečo táto recenzia je taká, aká je. Ten film šťastie len preto, že si rýchlo našiel svojich „fanúšikov“. „Byl jsem zabitej ty vemeno" Aj Matrix bola sprostosť, aspoň bola originálna. /15 %/ ()

ewing

vazeni, toto bola fakt brutalna akcna jazda. pri niektorych scenach som ani nedychal! Jason je tradicne skvely a dobra bola aj kamera aj ked niektore triky posobia naozaj velmi lacno. Dej a jeho rychly spad vsak predcia aj tieto chybicky krasy. Rozhodne odporucam do vasej pozornosti ;) ()

pajapal

Jako dost dobrý.Film drží pekelné tempo a rozklepaná kamera spolu s rychlým střihem filmu tentokrát nepodráží nohy jak je v poslední době poněkud zvykem.Krásná symbioza všek složek, prostě jednoduchej zábavnej film a těch není nikdy dost. ()

LukeSharp

Totální šílenost.Jestli někomu vadila klipovitost u Scottovy Dominy tak tohle at radši nezkouší.Jsem se na konci cítil jak Chev Chelios po dávce epinefrinu.Film má skutečně tempo a nezastaví se od začátku až do konce(jak praví skutečně debilní český název),ale občas to bylo už přehnané a bylo tady vidět,že nebylo moc peněz(finální scéna ''v oblacích'' nebo auto na eskalátoru),ale nakonec to byla zábavná akční jízda,kterou pokud člověk není epileptik a snese tisíc rychlých střihů v jedné sekundě stojí za to vidět.75% ()

walecz

Radši dám o hvězdu víc, páč mám slabost pro Stathama a jeho husťácký xichty a pro dobře udělaný klipový masakr. ()

Fanak

Skutečně nabouchaná forma však obaluje poměrně dosti řídky obsah. Jeden dlouhý zběsilý videoklip s několika vtipnými hláškami. Příště bych doporučil najmout opravdového scénáristu. ()

Spectacle

Líbí se mi základní myšlenka. Ale zpracování pokulhává - chvílemi byla hladina adrenalinu v krvi na normálu, a to je zrovna u totoho filmu podstatná chyba:-) ()

Tanus

Prvni pulka funguje jak ma, naslapnuta adrenalinova jizda prolozena patricnym mnozstvim vychytanych kamerovych zaberu. Pak ale prijde srackoidni zlom a pocinaje scenou "nastojaka v cinske ctvrti" je to uz jenom horsi a horsi. Zaverne finale pusobi vylozene jakoby autori uz nevedeli co tam placnout, konec je sice originalni ale zlepsit moje hodnoceni se mu nepovedlo. *** ()

R.O.man

Našlapaný akčný film s výborným dejom. Až teraz uvidíte, čo dokáže urobiť túžba po pomste. Keby som mohol, pridám mu ešte pol hviezdičky grátis. Jediné čo mu ostro vytknem je ten úplný záver - lebo takého kluďasa si neviem predstaviť. PS: A ako pozerám, tak tvorcovia si zamiesili na pokračovanie.... ()

Hollister

a to jenom proto, že mám Stathama opravdu rád.... děj v podstatě o ničem, akce taky nic moc, fungující fórky aby tam člověk pohledal... a to nemluvím o těch tunách vulgarismů... ()

Cortesz

Tak tohle byla jízda. Sice nic moc scénář, ale já se bavil a o to mi u sledování filmů jde a tohle mě bavilo kur...... Statham je tady maximálně hustej. ()

JerikoCZ

Skvělý film se skvělým Jasonem Stathamem. A skvělý nápad. Tempo nepolevuje až do konce, pokusy o udržení adrenalinu (a jejich provedení) je občas velmi vtipné, zkrátka zábava . Pochopitelně má i tento film svoje zápory a především trochu přestřelený konec kazí celkový dojem. **** ()

Jaromír

Tak tomu říkám "klidný" a "pohodový film" s "relaxační" hudbou, při kterém si člověk odpočine :) haha. Jedna velká akce. Konečně téma, které nenechá člověka ani na chvíli vydechnout :)! Po dlouhé době další nástupce série "jestli se zastavíš, umřeš". Pokud se ti líbil film Lola rennt (Lola běží o život), tak Crank má přibližně stejně dobré tempo, kameru a hudbu na pozadí. Z filmu cítím stejnou energii, jako z akčních filmů s Jackie Chenem :). Pěkný zážitek. ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize