Micky se ve vězení upíná ke své touze po seznámení s úspěšnou zpěvačkou Karin. Poté, co v rádiu zaslechne informaci o konkurzu na chystaný muzikál, kde má dívka ztvárnit hlavní roli, využije příležitosti a v mrazícím voze uprchne z vězení. O pár dnů později se na konkurz přihlásí pod falešným jménem a postoupí do užšího výběru. Dorazí i Karin se žárlivým milencem, bohatým podnikatelem Oskarem, který je současně sponzorem představení. Přestože se autor libreta přimlouvá za obsazení Mickyho do hlavní role, cholerický a bezohledný režisér Palo ho odmítne. Mladíka přece nikdo nezná, a navíc si už Palo vybral populárního zpěváka Frantu. I přesto si Micky vyzvedne u produkčního Mirka text. Objeví se na první zkoušce a všechny přesvědčí, aby ho v souboru nechali jako alternaci pro všechny mužské role. Zatímco se seznamuje se starým hercem Michalem, jízlivou Sylvou či svobodnou matkou Romanou, detektiv Kopecký, který má uprchlého vězně najít, rozjede pátrání. Přestože v souboru zpočátku vládne napětí, začnou se rozvíjet některé vztahy. Romana se sbližuje s Michaelem, Micky občas hlídá její dítě a podaří se mu spřátelit se s Karin. Když režisér jen pár dnů před premiérou vyhodí nedisciplinovaného Frantu, dostane hlavní roli Micky. Večer za ním přijde do divadla Karin, zkoušejí spolu a potom se pomilují. Jenže pak se Mickyho fotka objeví v novinách, což neujde pozornosti policie. (TV Nova)

Marcey199

Mě prostě baví Dan Landa. I přes naprosto průměrný děj a leckdy neuvěřitelné chování postav mám Kvasku ráda. "Co řekls? Cos dovolils?" ()

Althreya

Neviem ci pri mene LANDA ludia hodnotia meno alebo tvorbu. Ale to ja riesit nebudem. Niekedy mam pocit ze priznat si ze clovek videl jeho film alebo pocuva jeho hudbu je trestne. Je to usmevne a troska detinske ale ani to riesit nebudem. Kvaska je paradna ukazka toho ze ked clovek chce dokaze to co si zaumieni a proste to nabere dobry smer. Ked som videla Romana v ulohe rezisera normalne ma to dostalo. Podla mna je to jeden z vydarenych kuskov od bratov Cechov a nemeni na tom nic meno alebo leskla plesina :) Lucka bola vynikajuca a krasna ako vzdy. Co sa mna tyka chyba mi viac takychto filmov na stole a nie pre "kvalitu" alebo "hlbku" filmu ale pre to ze clovek sa moze divat a oddychnut si. Co sa tyka hudby myslim ze velmi vysoko sa zatala sekerka hodnotenia :) u mna **** a to preto lebo to bola proste pohodovka akych je malo. ()

baby1978

Není to špatné. Landa natočil televizní muzikál, pro ty, jež mají hluboko do kapsy a nemohou si dovolit jezdit do Prahy na představení Kvasky. Jen Lucie Vondráčková nikdy nezahraje věrohodně namyšlenou hvězdu, protože je na celebritu neuvěřitelně skromná, ale muzikál jí sedí, protože má ráda zpěv, tanec a herectví dohromady, jak několikrát přiznala. Je to takové neurazí nenadchne, ale divák ví dopředu, že se jedná o muzikál a co má od toho čekat. ()

MaroCR

Landa je můj nejoblíbenější zpěvák, do značné míry se s ním shodnu i názorově, ovšem nemohu jinak než dvě hvězdy. Zkrátka "milý přítel Platon, milejší přítelkyně pravda" :-) ()

vilimen

Docela zajimavy film, pokud to takhle opravdu chodi na konkurzu na muzikal potazmo na zkouskach, tak z tohoto hlediska zajimave, jinak dej a vtip to malinko pro me postradalo. ()

trollfjord

Nevim jestli jsem ten film pochopil spravne. Ma to snad byt muzikalova parodie na ruzne muzikaly. Protoze ale muzikaly nemusim ani jako parodii, moc mne neoslovil. Ale protoze je to premiera reziserky, davam 3 hvezdicky a ano, priznavam, je to i proto ze Lucka Vondrackova je kocka. ()

Misacekkv

Pro mě je to humorný, ne příliš zromantizovaný film kterej mě fakt nadchl! Byla jsem i na muzikále a mnohem víc se mi líbí film! Dobrá volba! ()

andaAanda odpad!

stejně jako všechny ostatní filmy, které landa vytváří se svou manželkou, je tenhle příšerný. laciný a plochý. stále se ale nemůžeme zbavit dojmu, že kdyby dostal prostor "vyhrát se" třeba i v takových rolích, jaké dostával před 20-25 lety, mohlo by to být super. mnohem víc super, než když jeho současné aktivity na pomezí sportu, magie a brutálního folku. ()

JARDAHONDA

Soundtrack jednoznačně předčil celý filmový muzikál. Landa si nechal na hudbě hodně záležet, to se musí nechat. Škoda jen, že toporný děj stáhnul vše ostatní dolů. ()

andydufrsn odpad!

Ač nejsem nácek, tak se mi občas některé Landovy písničky líbily, ale tohle je dost ubohá záležitost, nepřesvědčivé výkony a vůbec celé to ve budí dojem takové nedotaženosti. "Ševče, drž se svého kopyta!" I když tady by se dalo možná říci "Dane, drž se svého mikrofonu, nebo aspoň volantu" ()

Tobias_Sin

Příjemný film.. Vcelku příjemně mě překvapilo zákulisí divadla, kde se odehrávaly osudy herců v běžném životě.. písně dobré.. ()

TOMASINI

Myslím,, že vše mohlo dopadnout daleko hůře. Příběh není složitý, dominuje spíše hudba. Ale celkově bych se za tento příběh nestyděl. ()

Necrophobic

Tak na tuhle parádu jsem hodně dlouho sbíral odvahu . No nebylo to až tak strašný. Ale písničky spíš podprůměrný,Landa umí lepší kousky . Herecky to opravdu nestojí za řeč a jediný hudební moment co se mě líbil byl Kornův soudce. Herecky opět Korn ,pak dlouho nic a občas nějaký záchvěv. Vondráčková pro mě není moc přitažlivá takže jako Femme fatale mě naprosto nepřesvědčila a jako zpěvačka no comment. Prostě se nemůžu ubránit dojmu ,že je to podprůměrný brak. Když český hudební film tak vynikající Rok dábla. ()

Milda4444 odpad!

Nemám rád muzikál, nemám rád Landovu muziku, film jsem po 30 minutách musel dát do hajzlu jinak bych tam skončil sám... Nuda kravina a nesmysl, ale to je asi tím, že nemám rád Muzikál. Prostě nic pro mě no... ()

PORTER44

Já osobně jsem se bavil jak hudebně tak i filmově.Soundtrack k filmu si občas poslechnu a v pohodě,pro mě další dobrý počin od Landy kterého můžu.Herecké obsazení bylo taky dobrý objeví se i docela vtipný J.Korn a další zpěváci. ()

len.tilka

"ROMAN Z OSKARA SERE JAK ZE ZKAŽENEJCH ŠVESTEK." Jestli jste zvědaví, jak vypadá příprava muzikálu od uplnýho náboru herců, přes pravidelné výbuchy skvěle zahranýho režiséra na zkouškách až po premiéru, je tohle to pravý. Řekla bych, že to je zachyceno víc než věrohodně. Ovšem točit o tom film? Nevim, přijde mi to zbytečný, takže to autorka doplnila o tu vězeňskou část, aby to asi mělo nějakej šmrnc. Ne nemělo. Nereálnost z toho visí všemi směry, to se teda ještě dá zkousnout, jen nějak nechápu, proč do hlavní role obsadí týpka, kterýho snad jedinýho musí nazpívat někdo jinej. A Oskar? Úplně vidim, jak takovejdle máfoš, kterej zjistí, že mu ňákej puberťák spí s milenkou, ho jen tak v klidu nechá, zařídí mu potřebný dokumenty a ještě si s ním udělá soukromej večírek pod podlahou. Neeeneee prostě ani tohle nemohli parádně rozehrát, aby to mělo aspoň nějakou pořádnou zápletku. "A OSKAR JE S TEBOU RÁD?" - "ON JEN NENI RÁD, KDYŽ SE MNOU NENI." ()