TommyLeeJape

Ten nový taxík vypadá dobře, ale to je asi tak všechno. První díl byl dobře natočený, originální a vtipný. Druhý díl byl, jak už to u dvojek býva, prostě slabší, ale taky pobavil. Bohužel si Gérard Krawczyk neuvědomil, že po slabší dvojce by měl taxík zaparkovat a v žádném případě nevyjíždět vstříc třetímu dílu, což se stalo. Potom ovšem mistr režisér natočil toto a to už nezlobte se, to pomalu přestává být vtipnééééé! A já ten taxík měl tak rád... ()

bukowski83

Velmi slabé, dětinské, hloupé a hlavně naprosto zbytečné. Takže pokud nejste po nedávné lobotomii a nebo nechcete vymýt mozek tupým humorem nepouštějte si tento "skvost" francouzské komedie. ()

Googlak

Mne sa to páčilo, ... Komisár Gibert dostal v tejto časti viac priestoru a zhostil sa ho vynikajúco, ... Takže u mňa 3* + 1* za Giberta :-) ()

c.tucker

Děs a hrůza. Žádná akce v taxíku (kromě uvodní s Djibrilem Cissé). Minimum vtipných momentů (občas s komisařem a občas s generálem). V celku je to opravdu nijaké. ()

WolfR

A je tu již čtvrté dobrodružství naší známé dvojky, taxikáře Daniela (Samy Naceri) a policisty Emiliena (Frédéric Diefenthal). Naši dva hrdinové konečně žijí, v celku poklidný život se svými rodinami, ale po chvíli, se opět musí pustit do vyšetřování případu. Ze zadržení policie, totiž uniknul Belgický a nebezpečný zloděj a naši dva hrdinové, společně s nemotorným kapitánem Gilbertem (Bernard Farcy), ho budou muset dopadnout a poslat za mříže. Zápletka je tak strašně obyčejná, až mi přijde, že celé to dějové schéma bylo načmáráno za pár minut. Luc Besson, mě tentokrát se scénářem zklamal na celé čáře. Vtipných scének tady naleznete po čertech málo a zběsilá, dynamická akce, která zdobila minulé díly, se stala nudnou a nepřehlednou a navíc jí je tady minimálně. Prostě všechny akční kousky a honičky jsou špatně natočené. Tedy až na tu, na začátku film, kde se náš taxikář dostane až na fotbalový stadión. Celkově musím říct, že tento díl Taxi, se neměl nikdy točit, protože k trilogii Taxi vůbec nezapadl. Hlavní chybou bylo prostě postavení děje na trapném komisaři Gilbertovy. Prostě další tuctový, zbytečný film. 1 hvězda. ()

campix

Je naprosto jasné, když slyšíte již 4 díl série Taxi, tak si zhruba dokážete představit jaká nastavovaná kaše to je. Taxík už zde bohužel není v hlavní roli, zápletka také není to pravé ořechové a až na pár momentů Taxi 4 bohužel také není vtipné. Nijak více jsem nečekal, ale jistá inovace mohla určitě nastat a zas tak moc by se tvůrců nestalo. 5 díl už prosím ne, radši nějakou novou sérii :). ()

tom88

No, asi som sa bavil viac ako pri trápnej trojke. Dej je zase slabý, herci stále nasilu vtipný a chvíľami trápny. Žibér je perfektný, hlavne pri konci v prestrelke, ale aj všeobecne. Naháňačky na autách? To nie. Suché a možno aj zbytočné pokračovanie. 50%. ()

otík

Celkem solidní série Taxi, která v prvním i druhém dílu předvedla slušnou akci a dostatek humoru, měla skončit hodně slabou trojkou, kterou nad vodou zapomnění udržela pouze předtitulková scéna se Sylvestrem Stallonem a velmi podařené úvodní titulky alá Bond. Jinak to byla podprůměrná akční komedie. Bohužel Luc Besson chtěl dojnou krávu úplně dorazit a tak zplodil naprosto nudnou, neakční šaškárnu, která nudí už od úvodní dementní scény s Djibrilem Cissé a ukazuje, jak nudným způsobem jde natočit akční komedii. Zbytek už je pouze o dementní šaškování Bernarda Farcyho jako zcela praštěného komisaře Giberta. O nic víc v tom filmu snad ani nejde. Na závěr jedna akce s Petrou a Émilienem a o ničem střílečka. Auto taxi se ani nezahřeje, je tam úplně k ničemu. Tento film nemá čím zaujmout a 20 % si zaslouží snad jen proto, že jsem se párkrát slušně zasmál. Až se za to skoro stydím. ()

bartias

Humor téhle francouzské komedie není bláznivý ale hloupý. Jenom pár fórků je natolik šílených, že víceméně vychází. Jinak je Taxi 4 trapně ohranou písničkou s tuningem titulního auta, který byl cool skoro před deseti lety. ()

Nivenx

Ještě že v této sérii Daniela hraje pořád ten samý herec, jinak bych si to nepustil. Bohužel ale jak u Francouzů bývá pravidlem, tak každý další díl bývá slabší jak ten předchozí. Zde už jde jen o natahovanou sérii, kde vlastně už není co vymýšlet nového a pořád jde o rychlého Taxíka, který všem natrhne prdel. Další díl už spíše ne, než ano. 50% ()

panMartin

Tak tohle je už opravdu přespříliš. Žádná akce v taxíku (kromě uvodní s Djibrilem Cissé). Toto pokračování je zcela hloupé a postrádá absolutně vše, co zdobilo první dva díly. Čtvrtý díl je stupidní a možná je to i tím, že jedna z mála inteligentních postav, taxikář Daniel, byl strčen do pozadí a není ani zdaleka tolik vidět jako v dílech předtím. Série, která kdyby zůstala u 2 dílů, tak by byla kvalitnější.... ()

MiCM

Žádné prazdné filmy, točené za každou cenu. Není to tak dobré jak jednička, nebo dvojka, ale pořád férová komedie, která je v návaznosti na předešlé díly ve finále úplně super. ()

Beky odpad!

Co že, akce, sranda, děláte si legraci?? Kdo to řekl?? Gérard Krawczyk!! Může to někdo potvrdit? Ne!! Takže lže?? Ano!! Jednou větou: Horší film jsem snad nikdy neviděl, já nelžu!! ()

lennyd

Nejsem sám kdo tvrdí, že Taxi-série měla s trojkou skončit, a čtyřka už nikdy neměla vzniknout. Sice možná (svojí první scénou) přiláká i jiný druh publika (fotbalové nadšence), ale i ti po čtvrthodině zklamaně odejdou. Na taxík i jeho řidiče Daniela Moralese (Samy Naceri) nějak ve filmu nezbyl prostor, neboť veškerá stopáž byla věnována stupiditě komisaře Giberta (Bernard Farcy) - ale jak jsem psal již u minulého dílu, inspektor Clouseau je jen jeden. Doufám že nad pětkou už nikdo ani nepřemýšlí, neboť - jak tak na to koukám, v dané sestupné tendenci celé série mi nějak došly hvězdičky ... ()

majxik

Poslední díl sice místy má světlé chvilky, ale jinak je to už opravdu, ale opravdu jen ždímání serie, která kdyby zůstala u 2 dílů, tak by byla kvalitnější.... ()

tnp101

Bože! Co si od toho tvůrci slibovali? Celý film je prakticky jednou nekončící, nudnou smyčkou trapných gagů z policejní stanice a samotná podstata, na níž předchozí filmy stavěly, tedy vytuněný taxík a jeho řidič, jako kdyby zahučeli do jámy, či měli smrtelnou nehodu. Opravdu, samotný taxík lze zpozorovat tak na 10 minut a z toho jen jednou v kraťoučké a nepodstatné akční sekvenci, která je navíc snad z poloviny CG. Absenci výraznější akce se tvůrci snaží nahradit stonásobně zvýšenou dementností místních policejních jednotek, které už nejsou k pousmání, ale k zblití a navíc víceméně recyklují, co už bylo viděno minule. Ani nevím, proč uděluji jednu hvězdu. Snímek mě tak znechutil, že bych ten odpad s chutí napařil. To bych mu však přece jen lehce křivdil, stále se natáčí i horší filmy. Pětku si už ale nechci ani představovat. … Marion Cotillard moc dobře věděla, že tohle nikdy nemělo spatřit světlo světa. ()

Aven

Hodně nevtipná komedie, naprosto zbytečně natočená. Nesmál jsem se snad vůbec a to mám všechny předchozí díly rád. ()