Shrekovy Vánoce

(TV film)
  • Česko Shrekoleda (více)

Vánoční stromek není to jediné, co je v téhle sváteční komedii zelené. Oblíbený hrdina se vrací, aby se pokusil objevit kouzlo Vánoc. Shrek Fioně a dětem slíbí, že prožijí svátky, na které do smrti nezapomenou. Sám ovšem musí nejdříve absolvovat "vánoční rychlokurz". Když už má pocit, že všechno je, jak má být, a že Vánoce mohou začít, objeví se ve dveřích Oslík, Kocour v botách a Perníček s bandou přátel a rodinná pohoda je ta tam. Shrekovy Vánoce, to je úžasná pohádka, jaká tu ještě nebyla! (Magic Box)

ing.Frosty

Hrůza. Asi tak 3 dobrým vtipům, kterým sem se upřímně zasmál, sekunduje vše ostatní. Připitomělí moralizování, infantilní a uvřískaný humor a debilní osel, co je vyloženě na nakopnutí. ()

filmmovier

Vcelku zábavný Shrečí speciál. Na vánoční svátky velice pěkné pokoukání. A navíc se to opět odehrává v bažině. ()

Lachtaan

Shrekoleda byla vůbec mým prvním vánočním speciálem všemožných animovaných komedií a v porovnání s mou jinak velmi oblíbenou sérií mi nijak převratná nepřišla. Spíš od ní mělo být odproštěno ještě před jejím vznikem. ()

Mrkvič

Za 22 minut se stihne scénář celého filmu. Takže je to napěchované hopsáním, řvaním, usmiřováním a vysvětlováním. Párkrát se dá něčemu i zasmát, ale jinak je to děsná ždímačka. ()

karlik4801

Shrek si musí usmířit Fionu a udělat jí a jeho dětem krásné vánoce o kterých neměl dřív ani ponětí. Hodně podobné filmům se Shrekem, nic nového. Až na pár roztomilých, zelených, malých, zlobřích příšerek. Na štědrý den mezi pohádkami je to hezká americká, animovaná komedie. ()

BS

Asi budu stát sám proti všem, ale Shrekoleda mi přišla jako příjemné zpestření Štědrého večera, možná je to tou trochou vína, ale mě se to vážně líbilo. ()

T-pack

Taková krátká vánoční pitomost. Myslim, že neurazí a taková ztráta času to zase neni a perníček nám navíc nabídnul úplně nový pohled na Santu. Navíc, nevím proč, ale mně se líbilo záchodové prkénko místo věnce. ()

lennyd

Jediné co Shrek chce, je nějak přečkat zimu, aby se na jaře mohl opět rozvalit ve své bažince, a užívat teplíčka. Ale okolí (hlavně milovaná Fiona a oslík) nedají, než pořádně oslavit Vánoce. A tak i Shrek podlehne, sežene knížku Vánoce snadno a rychle, a pustí se do výzdoby domu. Ale Vánoce se za jediný den "naučit" nedají ... nebo ano ? ...Na Štědrý den, ve chvíli kdy jsem netrpělivě čekal na spuštění onoho Vánočního veselí jsem nedopatřením pustil telku, a hle - Shrek. V prvních pěti minutách jsem se Shrekem tak nějak soucítil (jeho pocity ohledně blížících se Vánoc jsou mi velmi povědomé), nicméně pak se celý film zvrtl v nechutnou taškařici, kdy se autoři do zbylých 15 minut snažili nacpat veškeré nápady ohledně Vánoc, které měli. Nicméně trvám na tom, že od prvního Shreka má celá série velmi sestupnou tendenci, a na Shrekovy jarní prázdniny, Shrekovy velikonoce a Shrekovo MDŽ se už vůbec netěším... ()

anli

Pulhodinova televizni variace se Shrekem na tema Vanoce.No zadny zazrak to samozrejme neni,ale o tech Vanocich to docela sedlo a i jsem se celkem pobavil.Vicemene je to spis pro deti a tehle cilove skupine to opravdu sedi.Takze s ohledem na tohle davam slusnych 60%. ()

BoncheR

...OMG... to bolo čo ?! Bez vtipu, bez príbehu...bez všetkého čo má Shrek mať....Kam sa len podel ten starý dobrý Shrek ? ()

Aven

A tohle má být jako Shrek????? Kam se poděl ten sarkastický neurvalec, který nás bavil dva celovečerní filmy??? Tohle "vánoční pokoukání" bylo neuvěřitelně nudné a co hůř - neuvěřitelně dementní. ()

blackJag

Marnost nad marnost. I ve své krátké stopáži dokáže nudit a to mám všechny tři filmy se Shrekem dost rád! Jediná vtipná scéna, když se kocour "obětuje" ve prospěch kolektivu. ()

KarKulA

Trend Shreka třetího bohužel pokračuje .... ale za tudle vánoční komerční zbastleninu už to začalo být i na to, aby se k tomu všemu tvůrci začali ještě stydět ... ()

Almásy odpad!

shrek to mal u mna nahnute od traileru na trojku. fakt velmi zle. prdiaci santa a cely ten kult ,,s priserne smradlavymi...priserne zelenymi.." trochu som sa toho prejedol. a ani deti by to pozerat nemali. ()

Drnqonovic

Pár podařených vtípků (''I've shamed myself''), animace na úrovni a kopec moralitek o Vánocích k tomu. Oslík si celkem oprávněně zaslouží nálepku 'otravného zvířete ve skupině', protože hranici únosnosti překročil už ve třetím díle. A co se to stalo se Shrekem? Zdá se mi to, nebo je z něj naprostý podpantoflák? Dokonale průměrný a zbytečný kraťas. ()

Specs

Hlášky: Oslík: - "Vánoce jsou už za 150 dní." & Shrek: - "Vánoce. Co to vlastně je?" & (Po rozmluvě se Shrekem a Fionou na toaletě.) Fiona: - "Radši se vrátím do domu." Shrek: - "Divím se, že ještě vůbec stojí." Fiona: - "Tak jdeš už?" Shrek: - "Uh, už se nemůžu dočkat." ()

jenik71

Vánoce jsou za mnou, tak proč si je ještě nepřipomenout třeba prostřednictvím Shreka. Alespoň jsem si to tak myslel. Tahle krátkominutážní taškařice je ale pouze jakýmsi zbytečným bonusem k dosavadním plnohodnotným filmům o Shrekovi. Nevím jaký tohle mělo smysl. Animátoři se asi u svých počítačů nudili a nazelenalé rodince chtěli vytvořit vánoční atmosféru. ()

tommy187

Rok 2007 bol na Shrekov veľmi, veľmi slabý. Shrek tretí bol dosť nepodarený, rovnako ako tento "špeciál", ktorý ma osobne nezaujal. SHREKove prvé Vianoce mali už tradične geniálny dabing oslíka, a výborný začiatok. No potom to už bola veľká, veľká nuda. No aj tak ***, vďaka solidarite k Shrekovi, Fione atď. 55%. ()