Kocour v botách

Zamilovali jste se do něj ve Shrekovi... Teď máte v šíleně zábavném animovaném filmu možnost zjistit, kde si tenhle jedinečný kočičí frajer získal svou slávu a pár ohromných bot! Milovník, bojovník a psanec Kocour v botách (Antonio Banderas) se vydává na dobrodružství svých devíti životů, když spojuje své síly s Čiči tlapičkou (Salma Hayek) a Valdou Cvaldou (Zach Galifianakis) před závěrečným soubojem s nechvalně proslulými Jackem a Jillem (Billy Bob Thornton, Amy Sedaris). Tohle je skutečný příběh nejslavnější kočky, mýtu a legendy – Kocoura v botách! (Magic Box)

BoncheR

V čom je problém tohoto filmu? Odpoveď: V ničom. Všetky tie negatívne komentáre čo ste tu podávali sú len kvôli tomu, že KOCÚRA V ČIŽMÁCH porovnávate so Shrekom. Ale prečo? Veď tento film dokonale spĺňa všetky parametre ktoré má mať film určený detskému divákovi. Ja osobne nevidím dôvod prečo tento film zhadzovať. Dávam 78% a s čistým svedomím odporúčam. ()

anli

Copak ten kocour dělal,než potkal Shreka?Tuhle otázku si vedle diváků položili tvůrci a vznikl tenhle film,který samozřejmě časově patří před příběhy se Shrekem.Scénář je slušný,má příjemný spád,místy je vtipný a místy patřičně akční.Příběh sám je vcelku jednoduchý na motivy pohádky"Jack a kouzelná fazole" a trošku přikořeněný Zorrem.Vizuální zpracování je skvělé a nápadité,stejně jako hudba.Není tu žádna obveselovací postavička,což je možná dobře,protože je často do filmu cpána násilně a výsledek pak nestojí za nic.Jinak jsou všechny postavy zajímavé a nápadité,snad mi tu chyběl jenom pořádnější padouch.Ale chápu to,film je primárně určen dětským divákům.Je tu spousta narážek na pohádky a filmy(bohužel ne na ty české),které jsou opravdu vtipné.Takže jde celkově o velmi zdařilý a příjemný film,který potěší děti a dospělí budou spokojeni.Možná chtělo více zacloumat s příběhem a přidat kocourovi a číče ještě nějakého protihráče,ale pořád jde o velmi slušný nadprůměr,kterému dávám 70% a dodávám,že 3D je skvělé a dabing jakbysmet(i ten český). ()

DonHUS

Trojce a čtyřce Shreka jsem se radši vyhnul a od Kocourova spin-offu jsem čekal jen solidní jednorázovku. A splnilo se. Pár fórků, pár odkazů, trocha akce a díkybohu nic urážejícího. Kocour měl na víc, ale tenhle dobrodružný animák ustál se ctí. ()

elanius

(30/2012, BluRay720p) / Ale šak prečo ne? Najlepší je jednoznačne puss a Antonio Banderas. To ostatné neurazí, pár vtípkov fakt na úrovni. Ako jednohubka OK, snáď zostane len pri jednom filme, tie ďalšie by už pravdepodobne zaváňali prúserom :) (6/10) ()

Maki89

čakal som od tohoto animáku niečo viac, ale až také zlé to nebolo... oproti poslednému shrekovi vydarené, barová scéna s tým že mačky hrali Diablo Rojo na gitary vynikajúca... zbytok filmu priemer... 6/10 ()

terunka003

Animované, zrzavé, kočičí, pohádkové × odpočinkově líné a obyčejné. Kreslené filmy mám ráda, jsou to příjemné pohádky. Navíc s kočkama. Zápletka byla, nějaké mravní poučení také, vtip, švih a taneční kreace nechyběly, takže co víc si přát. ..scénu s kočkou v pozadí dělající "ooooo", po odhalení toho, že "druhá" kočka je vlastně kočka, jsem si musela pustit několikrát, vážně vtipné.. ()

Kmotr76

Po zkušenostech s posledními dvěma Shreky příjemné překvapení. Obvzlášť se mi líbilo provedení té španělské vesničky a ani ten konec nebyl na škodu. Na mě ale až moc pohádkové a trochu přeplácané a bláznivé. ()

Yoshimitsu

Kočičáka jsem měl rád už ve Shrekovy, kde svými kukadly odlákal všechno nebezpečí a jeho samostatný to jen potvrdil.Líbilo se mi to. Dávám 70% ()

venalce

Příjemný animák. To se v poslední době nestává často. Kocour v botách je prostě sympaťák. Překvapila mě poměrně velká koncentrace "dospěláckých" vtípků, ale budiž. Jediné, co mě rozčilovalo, bylo to velké vejce. Nevadil mi jeho charakter, ale to, že to prostě bylo obří vejce. Co to jako mělo znamenat? Kdyby to nakonec mělo aspoň nějakou pointu, třeba že to bylo dítě té velké husy, tak to beru, ale takhle? Ok, možná to taky bylo až moc předvídatelné, ale vyrovnalo se to větším množstvím nápaditých vtípků. ()

drake31

Príťažlivá rozprávka čo sa týka námetu, zábavná čo sa týka prevedenia, a super coool čo sa týka kocúra samotného. Nepopieram že kocúr bol a je mojou najobľúbenejšou postavou z celej Shrekovskej série, takže jeho samostatné dobrodružstvo bolo očakávané už dávnejšie. Nakoniec to predsa prišlo. Svieža rozprávka, ktorá kríva na poli príbehu, s dostačujúcim množstvom či už akčných alebo zábavných scén. Bola to celkovo priemerná rozprávková jazda, ktorá ale však bola príjemným osviežením. ()

Master19

Příjemné překvapení. 3D bylo ale víceméně na sílu, na několika místech si s ním tvůrci vyhráli, ale jinak vás brýle jen zbytečně tlačí za ušima. Samotný příběh není špatný, škoda jen absence výraznějšího záporáka. Jack a Jill mají obrovský potenciál, který aboslutně zabijí rozpravami o miminku. Pro dospělé je to sice vtipné, ale u dětí to absolutně vyšumí a dva očividní hrdlořezové se stavají naprosto bezzubými. Pohnutky kocoura ve vztahu k Valdovi jsou až tak na druhý stupeň základní školy, takže ti nejmenší se budou chtít po skončení tak maximálně mečovat a to je vše. ()

dANo

Osobne poznám už niekoľko verzií tohto príbehu, resp. tejto postavy a evidentne je tam ešte veľa priestoru... :o) Akokoľvek, vidieť tento film v kine spolu s deťmi bol celkom dobrý zážitok a keďže sa to páčilo im, tak nemám prečo dať nejaké podpriemerné hodnotenie. Samozrejme, ani zďaleka to nepatrí medzi top animáky, ale vidieť sa to dá, dokonca aj dabované (aj keď osobne by som si radšej dal originál). ()

VasaX

Kocour a jeho dobrodružství ve světe s pohádkami. Bohužel se ukázalo, že Kocour v botách, jinak silný "sidekick", nemá sílu na vlastní film. A ani vedlejší charaktery tomu moc nepomohou. Ale ano, je to zábavné, je to lehce dobrodružné. Ale nemá to spád, netáhne, tedy alespoň já jsem to tak necítil, diváka dál a dál k finále a zakončení, které je poetičtěji důstojnější víc, než se na pohádku sluší, za což musím uznat malé plus. I přes svou poměrnou líbivost mě zrzatec v botách ničím moc nezaujal, a tak upustím od hlubšího rozboru a jen dodám, že díky tomu, že jsem jej celého viděl v původním znění a bez 3D, což je v tomto případě plus garantující jednu celou hvězdičku. ()

Danny F.

Sice podobný příběh je už okoukaný, ale vtip a humor byl vkusný a nepřeháněl. Jde o odlehčený animák a velice dobře se u sledování relaxuje. Nejde sice o žádnou bombu, ale o přiměřeně vtipný film o kocourovi v botách. 75% ()

hroubek

Animáky mám rád, a to ať už se jedná o klasická ručně malovaná, nebo animáky udělané pomocí 3D animace či v neposlední řadě z plastelíny.Bohužel v poslední době vzniká těchto filmu čím dál víc a je těžké rozeznat, který stojí za to, abychom u něj strávili svůj čas.U Kocoura v botách jsem si nebyl vůbec jistý zda má cenu ho vidět.Kupodivu Kocour není zbytečný film.Jeho největší problém je v příběhu, který je trochu chaotický a dějí se v něm věci, které nemusí každému sednout.Jinak film ví, kde jsou jeho největší přednosti a využívá jich co to jde.Akce ve filmu je velmi pěkná a přehledná.Pokud si tedy Kocoura pustíte, tak určitě nebude zklamaný. ()

Trustme

Studio DreamWorks Animation by mělo zvážit, zda vyrábět jeden kvalitní animák za rok (jako Pixar) a nebo stále dokola omalovávat každoročně jeden pokračovací obstojný hit + ještě další zbytečný, vyšťavený recyklát, co se animátorům a designerům povaluje v počítačích. Studio, které disponuje svými jistými esy: Shrek, Madagascar, Kung Fu Panda z kteréžto trojice vyždímává maximum (nové pokračování, tv seriál, vánoční speciály), že následně se už snad nedokáží soustředit na vznik něčeho kvalitního, osobitého ( vyjímku tvoří: skvělý How to Train Your Dragon). Jejich poslední počin Kocór v botách patří ke zcela zbytečnému vývaru z rodiny pohádkovitých mixů a tvůrci se pokoušeli navázat na úspěch Shreka, který podobně zplácává popcornovou modernost s chudáky z pohádek do brutálnějších cover verzí. Tento film je zcela zbytečným animákem, za které by se studio mělo stydět, tím jak vylévá svůj talent do kanálů. Hezká animace není vše. ()

Aven

Od příchodu mluvícího vejce jde celý děj totálně do kopru. Kocour je sympaťák a autorům slouží ke cti, že film - přesto, že je animovaný - není plný pouze dětinských vtípků či jiných infantilností. Na první dva Shreky však Kocour nemá ani náhodou. ()

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

29.01.2023

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

15.03.2022

Krátce před zveřejněním prvního traileru oznámili tvůrci pokračování animáku Kocour v botách kompletní hlasové obsazení nového filmu. Snímek Puss in Boots: The Last Wish tak představí kromě… (více)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (více)

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (více)