Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

ilemas odpad!

Vtipná a inteligentní komedie? Co tam bylo k smíchu? Ani jednou jsem se nezasmál, jen jsem nevěřícně kroutil hlavou nad stupidním humorem. Co na tom všichni vidí? Je to hrozná, neskutečně hrozná nuda. Jako obyčejný film možná, ale komedie? Naprostý souhlas s JB2203, společnost degeneruje. ()

Nuala

Přiznám se, že jsem čekala něco horšího a ze začátku to na mě tak i působilo... Ale postupně jsem se začala docela bavit, užívat si zhulené scénky, ve kterých si člověk uvědomí v kolika různých obměnách se dá použít slovo FUCK, a pak samozřejmě roztomilou Katherine Heigl, která střídá gynekology častěji než ponožky. Ve výsledku tedy docela příjemná, relativně vtipná a šikovná komedie, kterou si užijí obě pohlaví a možná jim i poslouží jako návod, jak pokračovat, pokud jste špatně pochopili větu:"Prostě to udělej!" ()

(mOnkey)

Původně jsem přemýšlel o třech hvězdičkách. Jenže tvůrci značně přestřelili stopáž, 2 hodiny na přímočarou romantickou komedii je prostě příliš a divák jen stěží udrží po celou dobu stoprocentní koncentraci. Zbouchnutá je krutě nalajnovaná, herci prakticky nemají možnost příběh nějak výrazně utvářet nebo rozvíjet. Ten samotný staví na jedné těhuli, jejím "příteli" a aby se neřeklo, přidává několik nevýrazných roliček coby kamarádů či členů rodiny. Co mi otvíralo kudlu v kapse, byla všudypřítomná podlézavost; prakticky není hollywoodské hvězdy, která by se před kamerou na chvilku nemihla nebo o ní aspoň jeden z protagonistů neutrousil nějakou poznámku. Ještě že ne o všech až tak lichotivou. Romantických komedií jsou mraky a tam, kde by jim Zbouchnutá mohla konkurovat, jako by strnula na místě a smířila se se svým nelichotivým údělem "být až tou vzadu" (kam taky bezpochyby patří). ()

peiton

Toľko nesympatických hercov v jednom filme sa tak ľahko nenájde.Trebárs taká Katherine Heigl predstaiteľka Alison mi odpadla od chuti v poslednom čase.Jej konanie v tomto filme mi príde kompletne nelogické,absolútne nechápavé.No na strane druhej je na tom vystavaná celá jednoduchá zápletka.Scénky mi prišli maximálne trápne a nenašla sa dokonca ani jedna,vdaka ktorej by som sa k tomuto chcela vrátiť.Skrátka a dobre -raz stačilo a nebude sa mi obťažovať druhý krát. ()

Martin741

Reziser Judd Appatow natocil len priemerny film, v ktorom sa konecne US styl humoru o cosi viac priblizil Europe a europskemu ponatiu humoru. Katherine Heigl /Chuckyho nevesta, Under Siege 2/ je skvela a nadherna, zvysok je bohuzial bud podpriemerny alebo v lepsom pripade sa jedna len o nevyrazny sedivy priemer : 64 % ()

marcek

Docela prijemna komedie, ktera me docela prekvapila. Katherine Heigl hraje samozrejme nadhernou a prijemnou divku, Seth Rogen zase lýnýho hulvata :) Ale vazne jsem se nekdy smal o sto sest a samozrejme nakonec americky happyend :) 4hvezdy ()

dezorz

Film Knocked up je niekolkonasobnou vynimkou, ktora potvrdzuje mnohe pravidla. Je to relativne velky autorsky film v neautorskom hollywode, penazi bolo dost, aby to bol viac nez indie film, ale menej, aby to bol velky film. Bura bariery v prudernej moralistickej amerike zobrazovanim (aj) neprikraslenej reality a naviac, ma uspech, aj ked to skor kvoli nadavkam, ktore neprikraslenu realitu sprevadzaju. Napriek tomu, je to autorsky film, ktoremu sa dari zarabat slusne prachy a toto je dnes fakt vynimka. Vsetko ostatne spomenute je pravidlo. ()

shyster

Komedie roku! Tohle jsem slyšel ze všech stran a neodolal jsem a podíval se. Předešlý film režiséra se mi hodně líbil a dost jsem se u něj nasmál. Zde to platí jen z půlky. Pár vtipům jsem se zasmál, ale to bylo tak všechno. Film sráží nepřiměřená délka a taky všudypřítomné odkazy na jiné filmy či seriály (hele jsem jak hl.hrdina Sopranových, ha ha ha). A ani herci v hlavních rolích nejsou moc přesvědčivý. ()

Jino

Dost dobře natočená komedie o nechtěném těhotenství a ještě více nechtěné zodpovědnosti o dítě. Casting herců se velmi povedl - hodně mě potěšili a příjemně pobavili herci Paul Rudd (Přátelé, Halloween: prokletí Michaela Myerse a Jason Segel: How I Met Your Mother). Samozřejmě nezapomenu pochválit hlavní protagonisty, kteří jsou také bezchybní. Ale pět hvězdiček nedám, protože kadence vtípků postupem času klesá a já čekal větší komedii, takže možná až se na to podívám někdy ještě jednou možná změním názor. Ale jinak je to opravdu povedený film pro všechny nenáročné diváky. ()

bogomira

Mě se to líbilo. Vy, co sem chodíte jen zjistit, jestli má cenu na ten nebo tamten film koukat, uvědomte si, že hodně z těch lidí, co tu ze sebe dělaj experty, jsou někde těsně kolem hranice, kdy zákon povoluje dát si panáka. Tudíž nemaj ani ánunk o mnoha věcech, i když se tvářej, že snídaj Šalamounovo lejno každej den. Tohle je chytrej a vtipnej film s mnoha ze života odkoukanejma maličkostma, kterej si fakt užijete. ()

O´Neill

Nebylo to špatné, ale 5 hvězdiček tomu nedám. Hlavně tedy proto, že tam bylo par nudných scén. Jinak ale na svůj žánr celku dobré, a to tenhle žándr moc nemusím. Lehké prvky komedie tomu dodávaly šmrnc. Celkově lepší než 40 let panic. ()

bourec

Apatow začal poměrně slušně.ale postupně už točí dobrý hovna.A tak tenhle film musim ještě nechat na čtyřech.Ale oprašovat si ho nebudu.80%. ()

4daPeace

Verdikt: 'Inteligentní' komedie na úrovni (WTF?) jako vystřížená ze života, kde se díky Sethu Rogenovi a jeho partě kamarádíčků z Machrů a šprtů, vyskytne i nějaký ten lacině obhroublý vtípek. A tak to má být! Úplně mě tam dostávaly maličkosti, jako kamarádská kolegyně hlavní zbouchnuté hrdinky nebo scéna s dveřníkem u klubu :o) Není to 100% úplně plný počet, ale když si musím vybrat, přikláním se raději k pěti hvězdičkovému ohodnocení, vážně to stojí za to. ()

Trainspotter

Námět: Ona je krásná a úspěšná žena, která malé děti a mateřství zná pouze ze zkušeností její sestry. On je tlusťoch a povaleč, který většinu svého volného času (tj. 24 hod. denně) tráví hulením trávy a programováním totálně zbytečných webových stránek a o rodičovství toho ví asi tolik, co opice o jaderné fyzice. Osud je však svede dohromady a zapříčíní, že se jejich životy spojí v jeden ve formě potomka. Námět z prvního pohledu trochu neoriginální, ale při bližším ohledání nabízí velký potenciál, který by se v rukou šikovných tvůrců mohl opravdu změnit v naprosto skvělý komediální snímek. Ale zázrak se bohužel nekoná. Namísto toho nám režie filmu ve velice dlouhých 129 minutách servíruje nemastnou a neslanou polévku. Film se vlastně zkritizoval sám, když zaznívaly rádoby definice manželství, jenž bylo pouze zástěrkou pro vlastní sebeironii, když se pravilo, že manželtví je dlouhá nevtipná komedie... Opravdu to tak je. Do kina jsem vcházel s očekáváním povzbuzené recenzí z jednoho nejmenovaného filmového magazínu P******E, sednul jsem si a čekal jsem a do závěrečných titulků jsem se nedočkal. Podle dávek smíchu lidí okolo mne, si troufám usoudit, že jsem nebyl sám. Sranda se tedy nekonala, ale ne doslova. Přece jen se našli okamžiky, kdy to k smíchu velelo, např. při rozprávce mezi partnery při sexu, že dítě první co uvídí je otcův penis. Ale nakonec skončilo jen u občasného uchechtnutí a pousmání. Ale je třeba vyzdvihnout slušné herecké výkony a nadprůměrná snaha vyhýbat se vulgaritě. Tento text zakončím tedy otázkou: Neníli komedie vulgární, je vůbec vtipná? ()

Wormboy

Mam rad filmy, po sledovani ktorych vo mne zostane prijemny pocit a usmev na tvary a pri tom vsetkom ma dokaze zaujat vtipom, slusnymi dialogmi a urcitou davkou dramaticna. Knocked Up je presne takym filmom. ()

Flynn

Film mě docela lákal po ohlasech co jsem slýchaval ze svého okolí, ale nakonec to až taková sláva nebyla, alespoň ne pro mne. Začátek se celkem hezky rozjížděl, ale potom mi to přišlo že filmu došel dech a sklouzl do obyčejných vod klasických amerických komedií u kterých se až tak nezasmějete. Normální film na který se můžete kouknout s nějakou holkou, ale vy sami si pak raději pusťte něco výživnějšího. ()

lakikaki

Dospelý (a vtipný) humor, popkultúrne odkazy, fungujúca romantická rovina a sympatickí herci, to všetko má svoj podiel na vydarenosti tejto komédie. Som spokojný. ()

pufina

Trochu vtipné, poučné, ale nakonec otravně nudné. Zkrátila bych film na takových 80 min. Vidět to jednou a dost! ()

Matrinx

Tohle není můj šálek kávy. Rozhodl jsem se na to kouknout jenom kvůli Rogenovi a pak mé oči potěšila Katherine Heigl, ale jinak je to ničím nevyjímečná průměrná komedie - i když možná trochu povzbuzující (s tím koncem. Když to dokázal takový blboun jako Ben, tak pro mě to bude hračka :D) ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii