Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

Hafran

Příjemné, ale nudné. I přes cílové publikum teenagerů jde o film vpodstatě inteligentní a nepříliš nadsazený, ale chybí tomu solidní příběh a surreálná atmosféra jako ve filmu JUNO a nebo přímočará lidskost a příjemné charaktery jako ve filmu ZACK A MIRI TOČÍ PORNO. ()

Vecko99

Skvělé obsazení, kvalitní režisér, který nám vtipně a zároveň intelegentně popsal na komedii docela ožehavé téma. Film střídá dobré a slabší pasáže. Jen škoda poměrně dlouhé stopáže na komedii a mohlo to být za **** ()

Doudis19

Sice nově pojatý druh komedie, na můj vkus ale až příliš nevtipná a zdlouhavá forma, kterou už upřímný a pravdivý obsah nezachrání. ()

Magneto

Príjemné herecké obsadenie a vtipné dialógy robia z tejto obyčajnej romantiky výboný film na večer. Kamaráti hlavného hrdinu sú perfektní a párkrát som od smiechu skoro spadol zo stoličky. Príbeh je klasický, nieje potrebné ho nejak obšírne opisovať, ale dobré na ňom je, že je uveriteľný a úprimný... ()

LordSnape

Film nezapře že je od tvůrců 40 Let Panic. To byl právě hlavní důvod proč jsem na něj šel do kina, ale trochu mě zklamal. Jistě, pár vtípků na zasmání, do toho drsná mluva, kde se nanejvýš koncentruje slovo fuck, ale pod tím vším jsem se místy fakt docela nudil načež jsem ke konci už jen pokukoval na hodinky kdy to má skončit. ()

Honzíno

Včerejší den jsem si obohatil prvoprojekcí dvou zdánlivě rozdílných filmů. První byla zdejší Knocked Up a jako druhý počin přišla na řadu Saw: hra o přežití. Že nemají tyto snímky nic společného? Ale ano! Oba perfektně bez sebemenší dávky trapnosti moralizují. Zbouchnutá je opravdu viděníhodný film, jež umě balancuje mezi černěhumusáckou komedií, romantickým dramatem a drsnou (nekompromisní) sondou do mezilidských vztahů, ovlivněných dnešní společností. Detailněji vykresluje celkem věrohodně vztah dvou lidí (i se sondou do sexuálního života), za čož jsem mu vděčný (ne za ten sexuální život, za tu celkovou sondu však:). Protože jen tak někdo neumí natočit romantickou komedii, aniž by se aspoň jednou nedostal na hranici kýče, nebo nestavěl na tom, že ti dva si od první chvíle padli do oka, že jsou pro sebe stvořeni. Nacházejí až postupně k sobě cestu a postupně se sobě otvírají. A to celkem - opět ten smysl a slovo - věrohodně. Aspoň je to tomu tedy Apatow blíž než v 99% jiných případech jiných filmařů. A celou tuhle pohádku zabalí do pěkně odsejpající komedie (přes dvě hodiny!). Ale vlastně na druhou stranu jediná věc, kterou mohu vytknout je to bohužel občas mírně upadající tempo a občasná až dost do očí bijící tvrdost a slizkost. Přece jenom je to film, nemusíme slyšet a vidět vše.:) Avšak pokud se nejedná a vyloženě na efekt dělanou humusní mluvu, dodávají tyto aspekty filmu na autentičnosti. Závěrem bych rád vypíchl famózní a nekompromisní střih, všechny herecké výkony a hudbu! 80-90%! ()

Sfinkter

Málokterá komedie trvá přes dvě hodiny, u Zbouchnuté to vůbec není na škodu, scénář ani zábava nekulhají až do konce. Na začátku jsem nechápal, jak by si to mohla Heigl rozdat s medvídkem Rogenem, ale v podstatě ihned vytvářejí skvělou dvojici. ()

Mrkvič

Komedie, u které se nebudete přímo válet smíchy, ale za celé dvě hodiny neztrácí tempo a oproti jiným podobným komediím pobaví postavy i po změně svého charakteru. ()

PeterNet

Ajajaj. Žánr: Romantická komedie? To bylo víc romantiky v Kill Billovi. Párkrát jsem se zasmál, to jo, ale našlo si i pár trapných hlášek. No nevím, tři hvězdy - a to jenom z milosti, že jsem na to bez problémů vydržel koukat celé dvě hodiny. ()

lucieK

Příšerná "KOMEDIE"? Celý film byl neuvěřitelně nudný, místy na můj vkus až vulgární se spoustou scén, které mě neuvěřitelně lezly krkem. Kromě Katherine Heigl nevidím na filmu vůbec nic pozitivního. ()

DaUr

Nepříliš vtipná (najde se pár dobrých momentů, ale moc jich není), ale na druhou stranu velmi realistická a dospělá romantická komedie. Seth Rogen je jako vždy dobrý, Katherine Heigl je jako vždy krásná, a v méně důležitých rolích excelují Paul Rudd a Jason Segel (ano, ten z HIMYMu). Knocked Up nenadchne, ale ani neurazí a pro pohodový večer je jako dělané. ()

SG_ever

Kupodivu málo vtipná a hodně kvalitní romantická a především realistická komedie. To co se dá říct o vztahu dvou hlavních hrdinů sedí přesně i na tento snímek. "Tak nějak to funguje." Navíc Seth Rogen je zkrátka génius. Mohlo to být maličko kratší, ale vše kráčí ke svému zdárnému (byť trošku předvídatelnému) konci, který potěší většinu diváků. (80%) ()

Beky

Tleskám!!! Po dlouhé době dobrá komedie, které se nedá vytknout téměř nic kromě přemrštěné stopáže, mínus 15 min. a byl bych spokojenější!!! To je ale muj pocit, protože celý film se jinak táhne v přijemném duchu střídání drsných vtípků a dojemných pasáží, tzn.že se nudit nebudete! Jinak co se velmi povedlo je perfektní výběr herců do jednotlivých rolí, když se budu věnovat hlavním dvou postavám, tak to mezi nimi na plátně klape náramě a vy si říkáte, že by to tak i mohlo být!! Judd Apatow potvrzuje kvalitu, kterou na stolil ve 40let panic (70%) a to je jen dobře!!..dávám 80%!! Jednou větou: Katherine Heigl je kus, co má dobrý vkus:) ()

Chasm

Už mě pomalu přestává bavit, to konfrontování losera s pěknou holkou, které nám předvádí Judd Apatow, ale tady to ještě funguje ... Film vůbec není originální, obsahuje snad všechna známá klišé romantických komedií poslední doby, ale zase to tady není tak výrazné aby to nějak obzvlášť uškodilo... + Leslie Mann tady vypadá nádherně... 70% ()

Cushing

Kdyby bylo čemu se smát, byla by to komedie. Tady nebylo čemu se smát, a to ani jedinkrát, tudíž bych to šacoval na obyčejný příběh obyčejných lidí. A u obyčejných lidí jsou, myslím, zajímavé právě ty příběhy neobyčejné. Proč jinak vůbec vyprávět? ()

anli

Romanticka komedie o nechtenem poceti.Clovek si rekne,ze uz to bylo natocene stokrat.Tentokrat jde ale o velmi precizne servirovane baleni a pro me jedno z nejvetsich prekvapeni roku.Skvely scenar,perfektni a vtipna rezie,bezvadni herci a vsechno dohromady je to hodne vyspele,vtipne a ohromne koukatelne.Krasne zbouchnutych 90%. ()

Tomik.

Inteligentní, vtipná a vzhledem k délce filmu opravdu rychle ubíhající romantická komedie. Scénář je výborný, asi každý z nás alespoň na chvíli uvěřil, že by se dva mladí lidé v dnešní době mohli dostat do podobné situace (což samozřejmě posouvá celý snímek do úplně nové roviny a vytváří onen punc "dospělosti"). Napříč tomu se zde vyskytuje několik věcí, které mi vadily - ať už místy ne zrovna lichotivý jazyk nebo různé nechutné scény - viz. sex v těhotenství. I když by se mohlo zdát, že půjdu s hodnocením dolů, nestane se tak. Musím uznat, že v tomto snímku vše do sebe tak nějak hladce zapadá, vše souvisí se vším, proto se dají i drobné nedostatky překousnout. O hereckých výkonech hlavního páru asi netřeba nic psát, jednoduše řečeno - na jedničku. A ta hromada skvělých hlášek jakbysmet! Kdo chce tedy strávit příjemné dvě hodinky u snímku, který má co říct i obyčejným lidem a do jisté míry je i seznámit a poučit, jaké to období těhotenství vlastně je, směle do toho. A nezapomeňte, slovy hlavního hrdiny: "You know they say don't drink and drive? Well, I say don't drink and bone". ()

Pavlínka9

Rozhodně to nepovažuji za komedii, ale snahu jí z tohoto filmu co nejvíce udělat. Nic "hlubokého" ani závratného si z filmu neodnáším. Považuji to pouze za takový "nevtipný" výcuc toho, co se prostě stane, když se vožerete jako dobytek, jste rádi, že si vás všimla holka, na kterou ve skutečnosti nemáte a pak ji prostě poslechnete....Byla ještě v situaci, kdy mohla říct ne...Ale happy end se na konec konal ;) ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii