glaedrr

Pro fanoušky povinost,která zaručeně nezklame.Je zajímavé znovu vidět staré známé neurotické Goa'uldy,jak zotročují naší galaxii a celou partu klad´asů snažících se jim v tom zabránit.Škoda jen,že O'Neilla dostali tak brzo..bylo ho tam málo:)..Martin Wood měl kliku,že se v těch desítkach/stovkách? dílů objevilo tolik postav,které byly v seriálu téměř nesmrtelné,protože jich během filmu nechal zabít,případně zmrzačit víc než dost.Za mě 75% ()

Scaevola

Motivy pokažené dějové linie vždycky táhnou a konečně se vrátil O'Neill (ač poněkud zpohodlnělý), ale neustálé cestování z místa na místo bohužel výsledný dojem trochu kazí. Sympaticky však působily camea výrazných protivníků z minulosti a samozřejmě skvělý závěr, byť mírně okoukaný z jiných příběhů. ()

Marty_cihi

Po pravdě můžu říct, že Stargate: Continuum je ještě o třídu lepší než Stargate: The Ark of Truth. O proti The Ark of Truth se Continuum zaobírá zase problematikou goa'uldů. Ve filmu se objevil zase Richard Dean Anderson, i když teda jen spíš ve vedlejší roli. Continuum je opravdu dobrým počinem, a po příběhové stránce na výbornou a opět doprovázen výbornou a klasickou SG hudbou. Ale řekl bych, že jestli tohle má být skutečný konec projektu STARGATE, tak je to minimálně sympatický konec. ()

wray

no ved za to! po fakt slabom ark of truth, som od continua cakal tiez nejaku trapnu zlataninu, ale continuum bol v podstate ok. Ano - stale to bolo len take ze - dajme vernym divakom este jeden film ked uz to s nami 10 rokov vydrzali pri seriali, pribeh nemusi byt nic extra - dame tam Baala, ten ostal v seriali nepotrestany zloduch... Samozrejme ze serial bol lepsi, prepracovanejsi, a keby continuum bola len jedna epizoda tak by nepatrila medzi tie najlepsie, ale hej - serial skoncil, a toto je posledny film co nam tvorcovia dali. Tak si to vazme :) A - az tak zle to nie je. Nie je to ani dobre, ale - fanusikov SG1 urcite potesi. 3* s kludnym svedomim. ()

ariari

súhlasím, je to lepší í scifák v priemere raz za 2 roky ..tak si zaslúžil svoje hviezdy. ale prvá polovica mohla byť dejovo lepšia. ()

Vostok

krááása , prostě Hvezdo bránovka jak má být:-D a jak sem čekal:) krásný film kde to konečně natrou poslednímu z goauluu Boolovi:-D cestování časem a oneill to je prostě dokonalé ikdyž tam byl jen na chviličku tak aspon to byl mnohem lepčí film než ten předešlej a je to dustojný film ukončující dlouhou a nebezepčnou cestu našeho týmu SG-1 . triky sou super , nepřátelé nepřátelští a myslím že i fanoušek scifi kterej nezná hvězdnou bránu by se u tohodle nenudil ale ten kdo nezná hvzdnou bránu snad nemuže existovat takže je to v klidu:-D Vostok . ()

@nthr4X

Cestování časem, alternativní reality, to jsou přesně ty prvky, které jsem na seriálu miloval. A jelikož patřím do skupiny, kdy mě dějová linie s Oráji neoslovila a tudíž ani Archa pravdy, je tento film opravu důstojným zakončením. A Vala měla být záporačka od začátku co se objevila v seriálu :)) ()

Karbos

Neměl jsem ani potuchu, že kolem roku 2008 vzniklo hned několik televizních filmů o hvězdné bráně o to větší nostalgie mě zasáhla, když jsem to po těch letech zjistil a mohl si pustit plnohodnotný film s tématikou Stargate, kterou jen ještě neviděl. Proto přiznávám, že ta čtvrtá hvězda je trochu nadplán ale nemůžu si pomoct, fakt mi to po těch letech repríz udělalo radost ()

Allein4

Opravdu vydařený kousek. Sice jsem fanoušek všeho okolo Stargate, ale tomuto filmu bych dal plné hodnocení i kdybych jím nebyl. Jedná se o opravdu vyvedený sci-fi film, kterých je po hříchu poslední dobou málo. Zápletka je dobře promyšlená, drží se linie děje a herecké výkony jsou velice kvalitní. Jediná vada na kráse je závěr filmu, který bych čekal po strhujícím ději ještě mnohem větší a více strhující. Ale to rozhodně neubere na kvalitním zážitku. Škoda jen, že takový film je jen pro DVD, v kinech bych ho uvítal mnohem raději, než třeba Nim's Island a tak podobně. Těším se na další ohlášené SG filmy. ()

tomas.malo

Cameron Mitchel, Samantha Carter, Teal`c, Daniel Jacskon, Vala, Gen. Jack O`Neill, Gen. Hammond, Ba`al, Camulus, Apophis, Nirrti, Cronus, Yu, Ra a nakoniec Tokrovia. To komentár nepotrebuje. 99%. 100% by bolo v prípade, keby nezabudli na Asgardov :D Ako SG fanúšik som nad mieru spokojný ()

Mr.C

Důstojné zakončení skvělého seriálu. Jako fanoušek mající doma kompletních 10. sérií, překladatel některých dílů na oficiálním webu a zarytý fanda "tuhého" humoru made by R.D.A. & spol. nemohu hodnotit jinak. ()

Jardys88

No čekal jsem od tohoto filmu něco víc....zaujal mě jen minimálně a od posledního filmu jsem čekal mnohem víc než jen hloupou zápletky o vracení časem a utokem na Zemi.... ()

MrMephisto

Příjemné překvapení! Sci-fi obecně příliš nemusím, ale tohle jsem zhltl jedním dechem. Pár věcí jsem sice dobře nepochopil (v různých časoprostorových vláknech měly postavy většinou sklon chovat se podobně, měly většinou stejné charakterové vlastnosti. Znamená to, že členka SG1, Vala, byla v jádru špatná? Proč se v jiném čase chovala tak, jak se chovala?), ovšem to je nejspíš tím, že neznám původní sérii Star-Gate, pročež mi pravděpodobně unikají souvislosti... Podle mého názoru je to lepší než SG: Archa pravdy, a 4 hvězdy dávám s čistým svědomím! ()

Orisi

Osobne moc nemusim dily serialu, kde se cestuje casem, protoze mi to prijde z vedeckyho hlediska uz moc i na sci-fi.... Nicmene i presto jsem skalni fanda serialu. Presto ze tenhle film me nebral tak, jako jeho predchudce "Ark of Truth", je celkem dobre podivatelnym pro kazdeho, kdo serial dobre zna... Tezko autorum vytykat, ze se vratili k Ba'alovi....ono jim po finalnim zniceni Ori nic jineho nezbylo :) ()

Tomulka

Tento film už nemá takovou sílu jako první hvězdná brána (film od Emmericha) , ale omlouvá jej skutečnost, že vychází ze seriálu, který se povedl a má jej velmi rád. Dál nebudu hodnotit nebyl bych objektivní. Jen dodám kdo kouká naseriál musí vidět tento film. ()