Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase

• Velká Británie Frequently Asked Questions About Time Travel

Když si ve sci-fi komedii z produkce HBO tři obyčejní muži dají večer v hospodě pár piv, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoliv výjimečného. Přesto však dojde k události, jež uvede do pohybu sérii výletů zpět i kupředu v čase...  Když do místního baru vstoupí tři úplně obyčejní muži, aby si večer dali pár piv, pokecali spolu a na chvíli zapomněli na svůj zcela průměrný život, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoli výjimečného. Ray (Chris O'Dowd) je pověstný svou posedlostí, týkající se cestování v čase, ale když se setká s Cassií (Anna Farisová), která prohlašuje, že je z budoucnosti, považuje to samozřejmě za žert. Toby (Marc Wootton) je posedlý filmem, a když uslyší Rayovu historku o ženě putující časem, předpokládá, že kamarád mu přihrál filmovou zápletku. A cynický Pete (Dean Lennox Kelly), který ničemu takovému nevěří, musí změnit názor, když náhodně nahlédne do budoucnosti baru, který je plný mrtvol a on je mezi nimi. Tato událost uvede do pohybu sérii náhodných výletů časem zpět i kupředu, v jejichž průběhu se tři hrdinové snaží najít pravidla pro cestování v čase a odhalit tajemství, kdo se je bude snažit zabít a proč... Sci-fi komedii z původní produkce HBO režíruje Gareth Carrivick. (oficiální text distributora)

GILLWANDER

Celkom zaujímavý filmík z produkcie HBO. Vyniká svojím jednoduchým dejom a zápletkami, ktoré záujmu hocakú vekovú kategóriu. Je to proste nenáročný film, ktorý vám spestrí akýkoľvek deň. 75% ()

Martpod

"Ty seš takovej člověk, kterej by to moh ocenit." Ocenila jsem. Dostatečně trhlé a současně chytře, sympaticky rýpavé. Nerdi na záchodkách zabodovali. ()

Scylla

Velmi silné čtyři hvězdy dámy a pánové... velice vtipná, nápaditá a originální komedie, kterou by si žádný příznivec britského humoru neměl nechat ujít!! A pokud víte, že Star Trek a Star Wars neni totéž, budete nadšeni stejně jako já :) ()

kagemush

Zase se citovalo z Bradburyho Burácení hromu (co dokáže takovej zašlápnutej motýl v minulosti,to by jste se divili!, a na rozdíl od Osudovýho doteku tu nehrál debil Kačer a tudíž mi nikdo nemohl zkazit film) a konečně jsem nebyl u filmu o cestování časem zmatený víc než hrdinové.Ti to zvládali i za mě a to že dost.-Já se bavil a smál,což je kombinace za kterou tuhle povedenou frašku šoupnu do mé mé TOP desítky scifi, tři,dva,raz. ( my co zjihle koukáme na filmy až do konce titulků jsme se zas dočkali drobné odměny) ()

honajz2

Zpočátku mě to moc nechytlo, ale nakonec se z toho vyklubala příjemná komedie, která překvapivě byla docela inteligentně vymyšlená. Sice to možná chtělo charismatičtější herce, ale jinak si snad ani nemám na co stěžovat. Smíchy ze židle jsem sice taky nespadl, ale bavil jsem se dobře, párkrát se nahlas zasmál, postavy byly sympatické, utíkalo to rychle, stopáž to mělo příjemnou... takže proč ne. 4* ()

M.i.k.e

povedená,veskrze britská záležitost.Nic třeskutě vtipného,ale anglický humor nechybí.K tomu všemu slušný scénář a povedený casting (hlavně Chris O´Dowd a konečně "nedementní" Anna Faris).Fandové sci-fi a cestování časem si můžou hvězdu přidat...70'% ()

Hennes

Příjemná pohodovka, kde se od stolu v hospodě přes záchod dostanete časem tam a zpět. Je to nejen vtipné, ale co se týká pohybu v čase také logicky promyšlené. Nejlepší závěr pro Raye, který zjistí že už vlastně 2 roky s Casií chodí a to se vším všudy :-). ()

Aljak

Dobrá vec, presne typ sci-fi, ktoré mi vôbec neprekáža. Práve naopak, ešte ma aj baví. Pekne sa to všetko prelínalo a napokon to ešte aj dávalo ucelený zmysel. Aj keď občas sa logika vytrácala, ale myslím, že pri takýchto filmoch o cestovaní v čase sa nedá ustriehnuť každý malý detail. No nebol to len námet a spracovanie, vďaka ktorému mal film úroveň. Ešte aj vkusný britský humor tomu všetkému pridal na celkovej atraktivite, a neposlednom rade ani trojica chalanov, ktorí mali medzi sebou občas fakt geniálne dialógy pripomínajúce tie zo seriálu The Bing Bang Theory. No a Total Eclipse of The Heart na záchodoch nemalo chybu! ()

MrPierc

Překvapení ani inovace se nekoná. Film staví na teorii cestování časem a hodně kopíruje jednu epizodu Červeného trpaslíka. Chris O'Dowd je herecky průměrný a nápady nebyla zas tak originální, přesto film pobavil, ale nečekejte legendu. ()

Wladi.mir

Britský humor, britští herci a ještě navíc sci-fi. Já byl spokojen po všech stránkách. Hudba hezká, zábava normální a délka filmu optimální. Na jedno dvě shlédnutí je to výborný filmek. ()

TomikZlesa

Celkově vlastně nic moc a už vůbec nic převratnýho. Ajtákovi Chrisu O'Dowdovi role sedla jak vyšitá, skoro to vypadalo jako by si od seriálu jen skočil na pivku. Konec už trašku mimo a přehranej, až mi přišlo že film mele z posledního, jenže cestování včase kamkoliv já prostě žeru. ()

bukowski83

Další nerdská komedie z ostrovů, která si vtipně podává cestování v čase a sním i jeho následky. Jak já říkám pořád, Angláni prostě komedie uměj a tento kousek není žádnou výjimkou. Osobně jsem se bavil královsky a ústřední trojka mně nepřekvapivě hodně sedla, hlavně Chris z Ajťáků mile potěšil. ()

C0r0ner

Britské komedie jsou jeden z mých nejoblíbenějších žánrů. Cestování v čase je jeden z mých nejoblíbenějších žánrů. Vzájemná kombinace? Dopadlo to hůř, než jsem čekal. Pořád je to ale ještě hodně slušná komedie, která využívá typicky suchých a paradoxních prvků humoru, které u mě platí vždy a všude. 90% ()

Wormboy

Vydarena uletene oddychovka, ktora slusne pobavi a ubehne ako voda. A pokracovanie by som si veru velmi rad dal.3,5/5* ()

Andre3000

Chris O'Dowd byl důvodem proč jsem tenhle film se zajímavým názvem viděti chtěl. A...nelituju. V minimálním prostoru, ale s maximální lehkostí řešený problém, který by Amíci akorát tak zmrvili. Trochu mi to připomínalo svou absurditou BigBang a jeho hlavní trojici. Nejde sice o salvy smíchu, ale spíše o promyšlené tahy a řešení situací, které volaly po hlubším zamyšlení. Skvěle ukázáno jak z minima vytěžit maximum. ()

Pajky3

Vtipná záležitost pohrávající si s cestováním časem. Mě to bavilo, na britskou produkci překvapivě hodně. Velké plus za Annu Faris. Ale i nerdi byly poměrně sympatičtí. ()

Martrix

Britský humor a sci-fi. Kdo to má rád, ten si to užije. Kdo považuje třeba Červeného trpaslíka, nebo Pána času za stupiďárnu, bude otrávený. Já si to užíval. Jediné, co se pokazilo, byl trochu uspěchaný konec. ()