Dva soupeřící motorkářské gangy, Victors a Six-Six-Six's, oživí svou desítky let starou rivalitu... The Deuce (David Carradine) a Billy Wings (Vinnie Jones) jsou vůdci motorkářského gangu známého jako Six-Six-Sixers. Zavraždí členku nepřátelského gangu Victors Cherokee Kisumovou (Julia Jones), aby dokázali svou převahu a potrestali ji za ulití peněz z obchodu s drogami. Byly pro jejího syna, který po její smrti zmizel. Po letech se The Deuce a Wings vracejí do města jako byznysmeni. Pistolero (Larry Bishop), bývalý přítel Cherokee to vidí jako příležitost konečně se pomstít. Na pomoc si najme dva staré přátele, Genta (Michael Madsen) a Eddieho Zero (Dennis Hopper). (JOJ Cinema)

Joll

Výborná hudba, slušní herci,bohužel slabší dialogy a dost nezvládnutej děj.Režisér to bohužel dost dobře nezvládl a to v čem bylo pulp fiction, nebo Jackie Brown výborný je tu jen strašně nepřehledný a rušivý element . Režisér si tu střídá scény jak chce, děj se díky tomu moc nepohybuje a dialogy, který by to mohly udržet nad vodou se hodně slabý.Takže podtrženo sečteno horší 3 hvězdy ale mohlo to bejt klidně za 5!!! Takhle je to slušněj videoklip, kterej se snaží bejt něco víc, stejně tak jako Larry Bishop skoro celou dobu nesundá brejle, jelikož tak máte aspoň dojem že koukáte na Al pacina, kterýmu to moc nehraje :) ()

Olík

Mám dvě verze, jaký byl důvod, proč Larry Bishop oslovil starého známého z Kill Bill 2 Michaela Madsena a natočil tuto macho-biker akčňárnu. A) Chtěl si prohnat svůj stárnoucí zadek na pořádné mašině. B) Chtěl si prohnal své stárnoucí prstíky po patřičných partiích atraktivních rádoby hereček. Nebo je správně céčko a Quentin neví co s penězi. Bohužel testosteronová drsnost zde působí až příliš uměle a děj samotný spíš připomíná dietní menu než zabíjačkovou hostinu. Nejvíce však filmu láme vaz trapně okatá snaha natočit něco velkého a zařadit se bod po bodu ke kultovním Tarantinovkám. ()

strikeman

Tak infantilní scénář jsem už hodně dlouho neslyšel, trapné herecké výkony už hodně dlouho neviděl a vůbec, wtf is this? Jedna hvězda za muziku... ()

alambert

Jedna hvězda za ty děvky a motorky. Ano, tušíte správně, s tímhle filmem je něco v nepořádku... :-D Kromě toho, že je to uplně o ničem, mě fascinovala ještě jedna věc. Totiž, silně mi to připomínalo 2. díl Kill Bill...především kvůli několika hercům, ale i stylu jejich chování... Guess what!... Larry Bishop nám nějak trochu zamrznul... :-D ()

BeranSon odpad!

Otřesný snímek, co namá co nabídnout ani v tom nejmenším. Motorkáři, rychlé stroje, ženy... nic z toho není ve filmu k nabídnutí. Divím se že na to Quentin kývl. Neuvěřitelná hrůza. 0/10 ()

MickeyStuma

Je to takový ponurý motorkářský western v tarantinovském stylu. Slunce, horko, prach, motorky a rivalita. Dialogy sice ostré jako břitva nejsou, ale celkově se zvolenými scenériemi atmosféru budují. Zajímavý příběh je odvyprávěn s patřičným nadhledem a cílenou zábavností. Jak už to ale u takových snímků bývá i tento je opět jen pro určitý okruh diváků. Scénář může být matoucí a plný klišé, tudíž je velmi blízko k nepochopení. Herec Larry Bishop se pokusil scenáristicky a režijně navázat na díla režisérů jako je Tarantino, který snímek dokonce posvětil, a Rodriguez a jestli se mu to povedlo mohou posoudit pouze jejich fanoušci. Snaha patrná je. ()

Hapretor

Hezké slečny, hezké kozy, hezké zadky, ... a pak nic ... děj nic ... myšlenka nic ... herecký výkony nic ... bylo to prostě o ničem ... ztráta času ... zase přehmat ... taky místy úplně zbytečně sprosté a primitivní ... viz role Vinniho Jonese ... total trapas ... ()

saltonsea?

Nudná a špatně natočená vykrádačka Tarantinových a Rodriguezových filmů. Bez nápadů, bez zapamatovatelných, natož kultovních hlášek. Takhle teda ne. ()

Johny M.

Taková sympatická "tarantinovka", ovšem bez Quentina, ale zato s plejádou těch nejlepších béčkovejch herců... 2,5* ()

Patriot.X

„Hele co znamenaj ty bílý křídla? Ty jsou za vylízanou pannu. Červený křídla jsou za vylízanou krvavou píču. Vidíš? Modrobílý křídla jsou za vylízanou policajtku a modrožlutohnědý křídla jsou za vylízanou policajtskou prdel. Zelený jsou za kundu s filckama. Fialový křídla jsou za vylízanou mrtvolu. Vidíš? Jsem zfetovanej, zhulenej, zkurvenej kundolízal.“ :D Kromě tohoto brilantního popisu tetování Vinnieho Jonese je to nuda snažící se napodobit tarantinovský styl. Někdo to zkrátka umí a někdo zas ne. ()

Brady

Správně drsná story ze světa motorkářských gangů. Myslím, že ani Tarantino by na tomhle skvostu příliš neměnil. Skvělá podívaná plná střelby, krve a krásných ženských těl. :-) ()

bakeero

Je to naprosto "mačo" :-D, ale necejtim tam tu správnou béčkovou upřímnost. Spíš je to chladně vykalkulované. Podobné zklamání jako Death Race s Jasonem Stathamem. ()

Acrobat odpad!

originalne dielo je niekedy tazke natocit. Pomoct si kopiami s ostatnych filmov vsak v konecnom dosledku aj tak nemusi vyjst podla predstav. Tento film ma zvratenu myslienku, ze je cestou pomsy, vyslobodenia, avsak utapa sa vo svojej vlastnej ucelnosti, kde divakovi chce poskytnut prvky sexu, nahoty, explicitneho nasilia a kopec nadavok. Kdezto napriklad u Rodrigueza to este ako tak funguje v snahe mat vlastny styl, tu Bishop nevie kam, ani ako. Bezhlava jazda priamo do pekla filmovej produkcie. ()

Bart16

Tak předem bych rád zdůraznil,že film produkuje Quentin Tarantino,tudíž všichni víme,co můžem čekat.Samý fuck,litry krve,hlášky suchý,jak Arizona,spoustu nahejch micin a drsně se tvářícího(opět nezklamal) Michaela Madsena.Pokuď se vám taková kombinace líbí,tak neváhejte. ()

Theker

Celkom pohodové trashmovie, síce viac Hollywoodske ale len z pohľadu produkcie pod ktorú sa podpísal Tarantino (a za ktorým išli do tohto filmu mnohí, ktorí zostali následne sklamaní, pretože NIE - toto nieje Tarantino). Proste taká pohodová umastená, ogrcaná, ošukaná motorkárska story plná nahých kurvičiek a vetrom ošlahaných chlapov. Na odreagovanie určite doporučujem! 79,95% ()