Dva soupeřící motorkářské gangy, Victors a Six-Six-Six's, oživí svou desítky let starou rivalitu... The Deuce (David Carradine) a Billy Wings (Vinnie Jones) jsou vůdci motorkářského gangu známého jako Six-Six-Sixers. Zavraždí členku nepřátelského gangu Victors Cherokee Kisumovou (Julia Jones), aby dokázali svou převahu a potrestali ji za ulití peněz z obchodu s drogami. Byly pro jejího syna, který po její smrti zmizel. Po letech se The Deuce a Wings vracejí do města jako byznysmeni. Pistolero (Larry Bishop), bývalý přítel Cherokee to vidí jako příležitost konečně se pomstít. Na pomoc si najme dva staré přátele, Genta (Michael Madsen) a Eddieho Zero (Dennis Hopper). (JOJ Cinema)

cubajz

stylová béčková jízda, která má co se týče řemeslnosti a srozumitelnosti sakra co dohánět - takovej lepší průměr. Alespoň že ženskou nahotou se nešetří...:) ()

destroy83

Béčko, exploit, biker film, Tarantinovský feeling, Hopper, Madsen, Carradine - co jsem chtěl, to jsem dostal. U mě za pět hvězd. ()

KatanaCZ

Mám rád Tarantina, Madsena, svět motorkářů, podobnou tematiku, ale tohle působí až moc nezávisle. V zásadě se tu neděje nic, jen se sem tam přejede někam s mašinama, zastřelí se pár lidí a tím to končí. Na tenhle film si za chvíli ani nevzpomenu. ()

Radiq

Je to takové nemastné neslané nekořeněné, ale stejně mě to něčím upoutalo. Asi těma babama, zbraněma, možná hudbou, možná těma ksichtama hereckejma. Kromě toho, že si tam všichni hrajou na hrozný drsňáky, tak toho asi ani v hlavě moc neměli. Originální to celkem bylo, ale že bych z toho byl unešenej, to ne. Aji kdybych byl unešenej, tak bych za sebe asi nezaplatil výkupné. Produkce Quentina Tarantina z toho neudělá dobrej film. ()

bartias

Jakoby tarantinovská motorkářská komediální gangsterka má ambice, ale kromě pár povedených scén (nebo spíš záběrů) působí hodně vyčpěle. Dialogy jsou absurdní v tom šptném slova smyslu, nemají Tarantinův typický švih a šustí papírem. Potenciál byl, ale minimálně z poloviny nedokončený scénář ho promrhal. ()

Mrkvič

Hodina 15 minut je až až. Scény se zabíjením navazují na scény plné sexu. Mezery vyplňuje stylová hudba. Ke konci ale přibývá dementních keců, které jsou blíže konci prázdnější. Pro motorkáře, kterému nebude vadit, že se ztratí v tom, kdo je kdo a kdo je s kým, asi dobrá zábava. ()

DJ Rocco iNc

Na TV JOJ (JOJ PLUS) to bolo odvysielané ako Pekelná jazda. Za mňa tento film nie je ničím prevratným. Videl som, no 2x ho už vidieť nechcem. ()

rowdys

Strašne chaotické a neusporiadané, fázu polishingu scenára akoby preskočili. Ináč ale má film všetky kontúry tarantinovky a je mi ľúto len jedného, že ho QT sám nezrežíroval, ináč by vznikol ďalší skvelý killbillovský gýč z motorkárskeho prostredia. Takto je to len dosť slabý odvar, škoda. ()

Phietros

Opravdu pekelná jízda, ikdyž jak se to vezme. Tarantinův nádech se nedá opravdu popřít, nicméně příběh je jednonuchý a místy o ničem a z cesty... Vyvraždovačky gangů navzájem jsou dobře stravitelné, krev lítá všude kolem a tak to u Tarantina už bývá. Bishop se toho chopil celkem s rozumem. Obsazení svůdných, nebo nahých koček bylo ve filmu pěkně rajcovní, ikdyž převážně se kamera točila z cety právě na tuto část s hlavním hrdinou. Herecká volba byla tou zprávnou a sečteno, podtrženo prostě střílečka a vyřizování starých šrámů, jak má být. Nicméně žádnou bombu nečekejte. Lepší 3* ()

neoBlast odpad!

Asi nejzbytečnější film všech dob. Stačily v podstatě milisekundy při naběhnutí závěrečných titulků a nejsem schopný popsat jedinou scénu filmu či zákrutu děje. Nejvíce zřejmě utrpěl můj mozek, protože se mi chce najít někde Torque: Ohnivá kola. 0 % ()

Schobul

Týpci hustí jako krupicová kaše, ale i těch 80 minut je moc. Všichni (kromě horny girls) se pohybují pomalu a tak hrozně cool, že se mi občas zvedal kufr. Chtělo by to možná tak netlačit na pilu a mohl to být slušný road movie se vším, co je potřeba. ()

zdenny

Pozérský filmy, který si hraje na to, co není. Celkový dojem je ten, jakoby to natočil dvacetiletý fanda Leoneho filmů a také chtěl Leoneho prvky do filmu vpasovat. Výsledek je potom velice málo povedená karikatura, kdy herecké výkony vyznívají dost trapně. Místo toho, aby hlavní postavy hrály přirozené drsňáky, tak si na to jen hrají. Nakonec je budu podezřívat z toho, že to byl vlastně záměr. Značný důraz se klade na posturiku a ostatní výrazové prostředky, přičemž musím opakovat, že to vyznívá celkem trapně a hlavně školácky. Vůdce "Victorů" - Pistolero - vypadá jako nějaký druhořadý člen gangu, takový chcípáček. Ale proč by se do té role neobsadil, když je i režisérem... Nakonec je tedy nejlépe zahranou postavou "Gentlas" ztvárněn M. Madsenem, který takovéto role zvládne levou zadní. Slušně vypadá ještě postava mladého "Comanche". Dennis Hopper se svou středně malou rolí to do výšin nezvedne a hlavně ženské role jsou spíše epizodní. Připadá mi jako kdyby režisér řekl na přání svých kamarádek a známých: "Chceš si zahrát ve filmu? Jo, zrovna jeden točím. Něco ti tam najdu" A prostě jí (každé jedné) vymyslí nicneříkající desetiminutovku. Mě tedy tento film zklamal. Film, který si hraje na to, co prostě být nemůže ani s přivřením obou očí. PS: Chci ještě poznamenat, že scéna v závěru, kdy M. Madsen vystřílí na silnici všehny příslušníky nepřátelského gangu na jeden zátah, byla velmi povedená, neboť si na nic nehrála. Žádná dlouhá střílečka, pár sekund a byl klid. To bylo tak na čtyři hvězdy - ale jednalo se fakt jen o pár minut filmu. ()

Brain-D

Taková jednoduchá stylovka, která je tak trochu udělaná jako Kill Bill. Larry Bishop je tu hl. i to režíroval, ale je to nejmenší drsňák z filmu. Nejvíc se tu předvedli: Michael Madsen a Vinnie Jones. ()

PetrPan2

Při natáčení tohohle snímku museli být snad všichni totálně zhulení... je to jen nuda, kozy, nikam nevedoucí bláboly, nuda, kozy, bláboly a zase kozy... ()

JohnSmith odpad!

Taková slátanina se jen tak nenajde. Larry Bishop realizoval sám sebe a dopadlo to přesně jak se dalo čekat. Nechápu, že se pod něco takovýho podepsal Tarantino jako producent. ()

NoFiction

Motorky, chlast, lsd a hlavně fakt pěkné ženské. Kdopak vybíral ?? Klasicky promíchaný film po Tarantinovsku s kapkou krve a násilí. Místy jsem usínal, místy jsem se bavil. Nejsem zklamaný a nejsem dojatý. Prostě 50% ()

jefff

Yeah, to byla jízda! Vše jak má být. Pouze Bishop mi až tak moc neseděl. Nadruhou stranu dostal konečně Madsen roli, jaká mu sedí. ()