Dva soupeřící motorkářské gangy, Victors a Six-Six-Six's, oživí svou desítky let starou rivalitu... The Deuce (David Carradine) a Billy Wings (Vinnie Jones) jsou vůdci motorkářského gangu známého jako Six-Six-Sixers. Zavraždí členku nepřátelského gangu Victors Cherokee Kisumovou (Julia Jones), aby dokázali svou převahu a potrestali ji za ulití peněz z obchodu s drogami. Byly pro jejího syna, který po její smrti zmizel. Po letech se The Deuce a Wings vracejí do města jako byznysmeni. Pistolero (Larry Bishop), bývalý přítel Cherokee to vidí jako příležitost konečně se pomstít. Na pomoc si najme dva staré přátele, Genta (Michael Madsen) a Eddieho Zero (Dennis Hopper). (JOJ Cinema)

J!b

Příběh nic moc...tedy spíš nic než moc. Dohled Quentina Tarantina znát fakt nebyl. Ale drsný týpci na pekelných strojích docela fungovali. A vlastně nic víc. Takže kdo se nechce podívat na nějakej ten nabušenej chopper nebo vytuněnou a patřičně oblečenou:) 'chopper chick' ať od toho dá raději ruce pryč. ()

Saprofag odpad!

Je tu pár důvodů, kvůli kterým bych mohl dát aspoň jedničku, ale kvůli Larrymu Bishopovi musím dát odpad nejodpadovější. Dostalo se mi to do ruky náhodou a musím říct, že takhle jsem znechucenej málokdy. Tak dementní, odpornej a hlavně totálně nesympatickej a trapnej hlavní hrdina se ve filmu ještě neukázal. Larry musí být příbuznej s Uwe Bollem, jinak nevím. Fuj, hnus! ()

Maverick*

Za kakofonického doprovodu namakanejch dvouválců se odehrává plitký animální příběh útočící na ty nejtemnější a nejnižší lidský pudy. (Teda spíš chlapský pudy :)). Jako motorkáře mě to docela chytlo, na druhou stranu, toto je film pro užší výběr fanoušků... Nadsazené, lehce nerealné, flashbackové... Třetí díl grindhouseu, s menším rozpočtem, pro mě však s uspokojujícím průběhem... Letošní nejlepší béčko je sice stejně momentálně DOOMSDAY, tohle ale zase potrhuje výborně zvolená hudba... V rámci žánru ****, v celkovém hodnocení se shoduji s CSFD. 65%... NEJLEPŠÍ HLAŠKA: Pohybuješ se víc na okraji než chlup na prdeli. :):):) ()

OŠmíd odpad!

Zdá se mi, že režisér i ostatní členové týmu museli být pod vlivem drog, jinak si neumím vysvětlit, že by natočili takovou sračku! ()

pupidup odpad!

Tarantina mám ráda, ale tohle byl tedy jednoznačně nejhorší film, který jsem viděla. Dějová linie prostoduchá, os podříznuté indiánky po hledanou truhlu s pokladem, který nám nakonec stejně neukázali....asi chtěli navodit dojem tajemného rodinného souznění...:o) Jinak humus, který se možná může líbit chlapům, vzhledem k množství koz a zadků (vzaly snad na konkurz všechny od Hughe Hefnera) , ženy se možná zamyslí nad tím, jak asi smýšlí páni producenti a režiséři o ženském pohlaví, které ve filmu nemá větší cenu než jako kouřící obal na penis a špíny, které se obnažené a nadržené vrhnou na road zaprášené, smradlavé, nemyté a tlusté motorkáře....při té představě se mi zvedal žaludek, a to nejsem feministicky zaměřená. Taková kumulace nevkusu a "bezděje" se hned tak nevidí. ()

GizmoD

Nebolo to zle, typicky Tarantino, i ked nie uplne, aj s jeho dvornymi hercami ... chybala mi tam uz len Uma :)) Viac akcie by nevadilo, ()

Doskyc

Jedna hvězda za hlášku "dík za pasivní kouř" a druhá za rozhovor plný šestek. O ničem jiném ten film snad ani nebyl. Opomíjím nechutnost s vytetovanými křidélky. Šlo vlastně o naprosté nic. Připadal jsem si, jako při sledování filmu o filmu. Stručně: Nudné a nezajímavé! ()

Jorge K

Hodně slabá napodobenina áčkových produktů QT. Potřeboval si něco zkoušet nebo co? Herecký balík super, ale ten příběh je děs. ()

Lew.Ashby

Klasická Tatantinovla, ale bez Tarantina... Takže spousta tlachání, ale naprosto o hodně. Kromě otřesné hlavní role (režie a scénáře), fajn obsazení. ()

andy60

Tarantino je z toho cítit na sto honů, takže jsem tak nějak tušil, co očekávat - spoustu cool keců, odhalený kozy, brutalitu a násilí a nijak zvlášť vychytanej příběh. A přesně to jsem i dostal. Délka je snesitelná a několik hlášek mě pobavilo (barevně vytetovaný křídla nemají chybu). ()

pornohavo

Slabý odvar Tarantina bez silnejšieho príbehu. Obsadenie fajn, holky krásne, hudba okej, ale baviť to bude najmä gangsterskych motorkárov v kožených bundách s nášivkami. Drogy, sex a násilie v 666 and Victor's prevedení... ()