Dva soupeřící motorkářské gangy, Victors a Six-Six-Six's, oživí svou desítky let starou rivalitu... The Deuce (David Carradine) a Billy Wings (Vinnie Jones) jsou vůdci motorkářského gangu známého jako Six-Six-Sixers. Zavraždí členku nepřátelského gangu Victors Cherokee Kisumovou (Julia Jones), aby dokázali svou převahu a potrestali ji za ulití peněz z obchodu s drogami. Byly pro jejího syna, který po její smrti zmizel. Po letech se The Deuce a Wings vracejí do města jako byznysmeni. Pistolero (Larry Bishop), bývalý přítel Cherokee to vidí jako příležitost konečně se pomstít. Na pomoc si najme dva staré přátele, Genta (Michael Madsen) a Eddieho Zero (Dennis Hopper). (JOJ Cinema)

Henry Morgan

Film z tarantinovské dílny......paráda. A Podepsal se pod to jako výkoný producent, čímž tomu dodal koule, ale myslím si, že by se to zvládlo i bez něj, protože jeho vlivů tam bylo minimum. Moje oblíbená tématika....motorky, , sex, drogy a to vše mezi dvěma gangy, které se mstí za staré hříchy. Ideální, krátké, napínavé, zábavné, rebelsky povedené, navíc si zde Hopper střihnul roli postarší motorkářské legendy. Film, který nenavazuje na nic, ale má sílu povzbudit k životu svojí nezávislostí. Opět oblíbené tarantinovi odkazy na staré filmy občas pobaví. ()

EvrinTess

Snaha o "mužský" film, prepchatý obnaženým ženským poprsím, zbraňami, nezmyselným vraždením, motorkami a hľadaním pokladu.. ()

Bane

Po celou dobu mi nebylo jasné, o co vlastně komu přesně šlo a kdo komu co kdy udělal. A víte co? Ono je to jedno. Těch několik nahotinek to nezachrání, to už si radši můžu sehnat nějaké "žánrové" porno. Dvě hvězdičky za poměrně slušnou technickou práci a Michaela "hrajuuždvacetlettosaméanikomutonevadí" Madsena s Dennisem Hopperem. ()

LakiyL

Film patrí do kategórie B-čkových, ale je jedným z najlepších, ktoré tento rok dal. Nie všetkým sa film bude páčiť, ale priaznivcov tohto žánru isto poteší. Jednoduchý, ale zaujímavý príbeh, brutálne scény, ,,nadupané“ motorky a krásne ženy. 4* ()

BaronX

Největší koncentrace polonahejch (někdy nahejch) nádhernejch bab s neskutečně vykrojenýma prdelkama Tolik k filmu!!! ()

BigFishPop

Všetko , čo by som k tomu filmu povedal nájdete v komentároch užívateľov EdaS, Le_Chuck, Tuxedo, Mr.Roman a Bane. (Čím dlhšie o tom filme rozmýšľam, tým mám väčšiu chuť ísť ešte o jednu * nižšie) ()

elCroCo

Pocta buď poctou, nabitý kvér nabitým kvérem, motorka-milenka motorkou-milenkou, krásné zadečky krásných slečen krásnými zadečky krásných slečen ... a prach prachem? Larry Bishop opravdu může být auteurem, což je vlastně spolu se stopáží jediné sympatické plus, ale oslavovat cokoliv nemusí nutně znamenat vykrádání a bezduchou syntézu. Hranice a meze exploitujících žánrů jsou v jiné výšce a dialogy jsou vyprázdňovány jinými slovy, proto snad jde jen těžko přežvýkat něco už tak dávno vyplivnutého jako je Hell Ride.. ()

113kw

Larry Bishop se jako herec hluboce propadl za vsechny ostatni protagonisty (bohuzel zrovna on hraje hlavni postavu Pistolero). Jako scenarista zklamal snad jeste vice. Pokusil se vystavet pribeh "v Tarantinovskem stylu" - preskacky v deji, vzpominkove sekvence a "radoby tajemstvi" (nikdo porad nevi zda Comanche je Bix = syn zeny kterou (nejen) Pistolero miloval) (a pak najednou z nicehonic to uz vsichni vedi, ale jak je o tom Comanche presvedcil divak nevidel). Nejtrapnejsi se mi zdal pokus okopcit jedno tema z Pulp Fiction. Jak vime, jednou z dejovych linii v Pulp Fiction je ta, ze dva chlapci maji dorucit svemu sefovi kufrik, o kterem ale nevedi co v nem je. A ani zlodeji, mirici jim pistoli na hlavy, je neprinuti jim kufrik dat. V Pulp Fiction na chvili divak kufrik vidi otevreny, ale vzdy vidi jen jak se do nej diva postava, nikdy do nej neni videt primo od kamery. Tarantino tak nechal na kazdem z nas, abychom si domysleli co v onom kufriku je. Muze tam byt pro kazdeho z divaku to, co on by si predstavil jako "to nejvic" - zlato, diamanty, vysoce kvalitni drogy...akcie, prave perly... proste pro kazdeho "to nejvic". V Pekelne jizde se Larry Bishop pokusil o neco podobneho - dej se porad toci okolo skrinky, ve ktere je "cosi" co krasna zavrazdena zena schovala pro sveho synka Bixe - a co ji Pistolero slibil, ze synkovi preda. Kdyz se konecne dostaneme v deji k tomu, ze synek otoci klickem a otevre skrinku - vidime jen jeho vyraz pri pohledu do skrinky. Ale neni vubec jasne, jestli je ohromen, tim co vidi, nebo jestli je znechucen...dalsi scena nic nevysvetluje, a pak uz jsou jen zaverecne titulky. To jedine, na co se divak jakz takz "tesil" v prubehu deje - tzn. jak bude synek reagovat az dostane to, co mu matka schovala (coz byl onen "velky" a "duchaplny" Pistoleruv celozivotni ukol) - tento vrchol dejoveho oblouku je ve filmu ustrizen a neni zpracovan. V divakovi to vsak nezanecha "tarantinovsky dojem" ze v kufriku je cokoliv chcete prave vy. V divakovi to zanecha jen nastvany dojem, ze se prave dodival na film v kategorii prvotridni sr.acka. ()

JimDeNiro odpad!

Neskutecna debilovina,ktera me desne nudila. Film nemuze byt jen o vyvinutych devkach a par znamych jmenech! Michael Madsen je muj oblibenec,ale tady to moc nevytrhl. . ()

masekjc

Sice hvězdně obsazená, přesto nenákladná a nepovedená tarantinovka z motorkářského prostředí. Hvězda navíc za erotiku :o) ()

Ex_Machina

Tak premrhaný potenciál s toľkými kultovými hercami a oni z toho urobia menej než nízkorozpočtové béčko. Filmom preplávate tak, že sem tam niekto niekoho podreže, zapáli, alebo sa jazdí odniekiaľ niekam na motorke, hovorí sa o niečom, alebo sa pozerá na holé kozy a gaťky v zarezaných zadkoch. Poteší aspoň Leonor Varela v lascívnej úlohe so slovníkom horším ako drevorubač. Tak ako tento film nemal hĺbku, tak ju nebude mať ani moja recenzia. ()

Mr.Roman

Neobyčajne neprehľadný a zmätený zlepenec prvoplánových coolových scén. Je vidno veľká inšpirácia v Kill Bill ako v hudbe, tak aj niektorými scénami, no jeho kvalít nedosahuje ani z polovice. Síce sa film neberie až tak vážne, no to nemení nič na tom, že okrem desiatok (musím uznať, že nádherných) ritiek a pŕs, zaujímavej atmosféry a charakterov, divákovi nedá asi nič a za dva dni si už ani nespomenie, že ten film vôbec videl, čo je škoda, čakal som od toho viac. ()

JardaBauer

Hodinu dvacet dlouhý pokus o napodobení Tarantinova stylu. Začátek vypadá docela slibně, ale když u závěrečných titulek člověk zjistí, že se celou dobu v podstatě nic nedělo, je docela zklamaný. Celý film se toči v zhruba deseti minutových smyčkách- kluci na motorkách v černých brýlích někam jedou pouští, tam někoho zabijí, ucedí pár hlášek a pak se ocitnou v nějakém baru v záplavě silikonových hrudníků. Dost se střílí, dost se souloží, teče dost krve, lidé se dost polévají benzínem a dost se ukazují prsa. Všechno se to snaží vypadat děsně cool, ale nic z toho prostě nefunguje. A už vůbec nefungují pokusy o dialogy Tarantinova ražení. Byl jsem zvědaví, jestli všechny kritické ohlasy na tento film jsou pravdivé. Bohužel jim musim dát za pravdu. Škoda. ()