Psychiatr František Soukenický nevypadá na první pohled jako nenapravitelný sukničkář, přesto ho zálety připraví o všechno. O zavedenou praxi, když se rozejde s milenkou Ivetou a ona ho udá lékařské komisi, která mu vzápětí odebere licenci. A následně o tolerantní manželku Elišku, která se rozhodne vyměnit ho za advokáta Viktora, jenž je mimochodem Františkův kamarád a rovněž bývalý pacient. Muž je nucen nastěhovat se k laskavé, ale poněkud dotěrné matce a po řadě neúspěšných pokusů získat zaměstnání přijme práci, kterou mu dá nerudný bratr Miloš, majitel autoškoly. Tu ovšem ve skutečnosti vede jeho atraktivní manželka Peggy, věčně flirtující s automechanikem Jardou. Začne flirtovat také s ním, stejně jako žačka autoškoly Natalie, a František, přestože se netají snahou získat zpět těhotnou Elišku, nedokáže svodům žen odolat. Vymlouvá se sice na hormonální poruchu, jenže se kvůli ženám a nedostatku sebekontroly dostává do stále dalších potíží a nakonec za každou chybu zaplatí. (TV Nova)

jiricek86

Čekal jsem úplně jiný žánr, jiný film. Název neskryje distribuční záměr přilákat do kina teenagery a mladé lidi, film je však určen pro zcela jinou cílovou skupinu. Další ryze český film, který je vystavěný na příběhu stárnoucího outsidera. Líbí se mi linie vztahu Františka a jeho maminky. ()

Callie

No nudné, nic neříkající, ale aspon Polášek a Čtvrtníček- bavilo mě na ně koukat. To je asi tak vše. Jinak filmo-stupído. ()

Chopper

vcelku dobry film stvoreny na oddych.......som rad ze sa tocia aj taketo filmy pri ktorych sa clovek moze pousmiat aj nad vaznymi temami....90min mi ubehlo ako voda..........ale aj tak sa mi na celom filme najviac pacila Petra Nesvačilová :-) ()

sAreOn

Polášek se vám po 10 minutách zhnusí a jelikož ten film je celý vystaven na něm, tak se vám pomalu ale jistě zhnusí i ten film samotný. ** za pár povedených scén. ()

Viktor77

Byl jsem příjemně překvapený. U této komedie se rozhodně pobavíte, ale když máte chuť se zamyslet tak je tam hodně pravdy a člověk se opravdu někdy chová jak hovado. ()

Sentinel

Josefa Poláška mám sice rád (hlavně ve dvojici s J. Čtvrtníčkem), ale za tento film by si zasloužil Zlatou malinu. Vtipných situací je pomálu a celkově spíš budete zívat než se smát. ()

Vozataj

Polášek v hlavní roli mi docela seděl, ale jak zde někdo zmínil, nevím jak jeho filmová role mohla mít "každou" ženu... Film na zahnání nudy, nic víc, nic míň! ()

saillor

Komedie? Já se nesmála ani jednou, takže se patrně něco nepovedlo. Vlastně ani nevim, o čem to bylo. Na téma nevěry a děvkařů už byl natočem bezpočet lepších filmů, takže tenhle si tvůrci klidně mohli odpustit. ()

punco odpad!

Toto má byť film o sukničkárovi a s nálepkou komédia??!! Tak nesympatické hlavné postavy sa len tak nevidia, a aj ked Franta dostal vo filme jednu jedinú šancu zašpásovať so ženskou, nakoniec ju ajtak nevyužije....celé zlé, nudné, bez myšlienky a to najhoršie bez flirtovania...pre mňa to bola škoda času a film budem na míle obchádzať do budúcna ()

TheMe

Chtěl jsem dát dvě hvězdičky, ale tu druhou si prostě nemám čím obhájit, tak zůstaneme u jedné za pár vtipů a Petra Čtvrtníčka.. ()

Johanita

Takový milý film, který neurazí, ale ani se moc nevryje do paměti. Moc jsem se u toho nenasmála, ale ani mi u toho nebylo trapně. Herecké výkony dobré... no dvě hvězdy dávám hlavně za hudbu. Hana Hegerová - ach! Ty její písničky daly filmu jiskru a i trochu těch emocí, které jsou ve filmech o vztazích potřeba. ()

zigy

S Poláškem je nuda, nuda, nuda....proč je sakra tenhle trapný neherec obsazován dokonce do hlavní role???? kdyby tam byl někdo jiný, vsadím se, že by z toho vykřesal o mnoho víc, protože komedie od Prušinovského, jak už dnes víme, jsou známkou kvality. Tady se to ještě tolik neprojevuje, ale skvělý okresněpřeborový humor založený na trapných situacích už je zde přítomen v náznacích. Takže co s filmem, který má za hlavního hrdinu nesympatického blba? A ještě navíc se chová nepochopitelně? Do průměru. Potěší půvabná Nesvačilová. ()

Franki69

Mno nevim...kdyby měl být František děvkař, to by musela bejt osobnost s charismatem Bruce Willise nebo Al Pacina. Polášek je castingový omyl a téhle role se měl vzdát. Celý film zabil. Tenhle ňouma, že by lámal ženská srdce? Film jsem viděl před několika lety a v hlavě mi z něj zůstalo jen to rozčarování z výsledku slibně napsaného scénáře a slogan, kterej mě provází když si mě přátelé dobírají. Dávám 30%. ()

Delmondo

Moje původní hodnocení byla jedna hvězda, po letech se mi první projekce vykouřila z hlavy a ja si film pustil znovu a světe div se musel jsem přidat dvě hvězdičky navíc. Asi jsem po těch letech vyzrál. Je fakt že to ještě neni ten pravý Prušinovský tak jak ho máme rádi, ale už tady drze vystrkuje růžky. Na debut to neni vůbec špatný, ale to nejlepší mělo teprve přijít. ()