Psychiatr František Soukenický nevypadá na první pohled jako nenapravitelný sukničkář, přesto ho zálety připraví o všechno. O zavedenou praxi, když se rozejde s milenkou Ivetou a ona ho udá lékařské komisi, která mu vzápětí odebere licenci. A následně o tolerantní manželku Elišku, která se rozhodne vyměnit ho za advokáta Viktora, jenž je mimochodem Františkův kamarád a rovněž bývalý pacient. Muž je nucen nastěhovat se k laskavé, ale poněkud dotěrné matce a po řadě neúspěšných pokusů získat zaměstnání přijme práci, kterou mu dá nerudný bratr Miloš, majitel autoškoly. Tu ovšem ve skutečnosti vede jeho atraktivní manželka Peggy, věčně flirtující s automechanikem Jardou. Začne flirtovat také s ním, stejně jako žačka autoškoly Natalie, a František, přestože se netají snahou získat zpět těhotnou Elišku, nedokáže svodům žen odolat. Vymlouvá se sice na hormonální poruchu, jenže se kvůli ženám a nedostatku sebekontroly dostává do stále dalších potíží a nakonec za každou chybu zaplatí. (TV Nova)

renegrido

Česká kinematografie podle mě poslední dobou hodně upadá. Tohle je asi průměr, místy vtipné, ale většinou nezajímavé. Herci mi nejsou moc sympatičtí (žádní). Snad jen jako film na odreagování se... ()

zmates

Jeden z mála velmi špatných filmů, který mi zvedl náladu. Protože jestli takovej kořen, jako je František, sbalí kdejakou samici, tak já se můžu těšit třeba i na Jessicu Albu. Teď vážně, bylo to nevtipné, nevkusné, nezajímavé, herecky rovněž nepovedené. Přitom suchý humor a brňááácký přízvuk Josefa Poláška vcelku můžu, sem ale vůbec nezapadal a nevěřil jsem mu ani dobrý den. Jen Péťa Čtvrtníčku se své role zhostil vcelku slušně, 1 hvězda tedy budiž udělena. ()

qVitek odpad!

Tohle je komedií? To není komedie, je to průser. Těžkej. Neobsahuje to žádný humor. Herci hrají mizerně. Polášek nepůsobí ani trochu jako sukničkář. Děj - ubohý. Celý film působí jen jako laciná snaha působit světově, natočený pro úspěch, obsahující populární náměty, které mají lidé rádi- nevěry, úlety , erotika, atd. Jakákoli hezčí žena, která se objeví ve filmu má svůj jediný smysl- je okamžitě dostupná pro Františka.Skoro to působí, jako by všechny ženy byly laciné dající Františkovi na požádání. Kdyby aspon ten František působil věrohodně...Myšlenka a smysl existence tohoto filmů nestojí za těch 90 minut utrpení. "Kašlals na svoji manželku a ona se pak vykašlala na tebe Františku, to je vše" .Opravdu se i kvůli tomuhle musí točit film? Tento film je velkej omyl, autor tohoto filmu by raději měl točit nějaké laciné erotické filmy- myslím, že by mu to sedlo více. ()

smajly

Je to takové nemastné, neslané. Očekávání, které vzbudil úvod filmu se nakonec nepotvrdilo. Já jsem se u této "komedie" tedy moc nepobavil, jen jsem se tak trochu pousmál, a to když jsem viděl automechanika Čtvrtníčka. Velmi obyčejný příběh bez nápadu. ()

BaronX

František není děvkař ... Františe je debil. A ten film je tak slabej jak je slabej výkon Poláška, tedy sakra slabej!!! Celá koncepce filmu jde tak nějak šejdrem už od úvodu, pořád jsem čekal kdy a kdo to nakopne, ale ... nic. ()

godspeed

Že já ty český blbinky ještě občas zkusím. Se tady z řešení partnerských vztahů na filmovém plátně fakt jednou posereme. ()

kenileja

Františku, Františku. Nějak jsi mi nic nenabídl. 90 minut strávených s tebou jsem čekal na nějaký vtipný moment, ale buď jsem si jej nevšiml, nebo jsi žádný neměl. Nejsi pro mne úplným zklamáním, ale překvapením také ne. Jedeš si ve svém rytmu rádoby děvkaření a chceš toho asi moc. Máš ale správnou matku (skvělá Zdena Hadrbolcová), která ti ráda přidá knedlíčky do polévky a zaručeně vhodně poradí. :-) ()

acn

František je kokot a jeho okolí je banda dementů. Už jen přečtením tohodle komentáře jste viděli skoro celý film. ()

joelly01

Pry komedie, to je nejaky fail v popisku, ne? Ne ze bych od komedie cekala "drendu" typu Kamenak nebo Slunce, seno, ale ze se za celou hodku a pul nezasmeju vubec a spis jen protacim oci v sloup to si myslim taky neni dobry. Pritom uplne debilni ten film taky nebyl. Spis takovy... no, zbytecny. Zbytecny film. Zatim nejvetsejsi slabota v ramci Challenge Tour 2015. Nazdar. ()

ANTYCHRYST

František je děvkař a stojí docela za hovno.. pár světlých okamžiků se najde..pidi role Čtvrtníčka.. občas i František vypustí něco vtipného..ale je toho jak šafránu.. písnička mějte se dámy..bla bla mě vyloženě srala.. 30% další film co zapadne do nudné šedi české komedie..:( ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: České "komedie" moc nemusím, ale tady díky excelentnímu Poláškovi, který byl nenásilně vtipně flegmatický ňouma, jsem se bavil podezřele dobře. ()

Cortesz

Další nepříliš vtipná komedie na téma nevěra a co já na to ? Škoda peněz. Tohle není film pro kina, ale spíše jako televizní film, nebo inscenace. Co se týče herců, tak Polášek se sice snaží a strhává na sebe největší pozornost, ale na to aby utáhl celej film ještě nemá a toho záletnáka jsem mu rozhodně nevěřil. Ostatní herci mu taktéž nepomáhají, především Črvrtníček, kterej z toho tím svým herectvím shodil ještě o jednu hvězdu dolů. Scénář místami ušel a občase se vyskytla vtipná situace nebo hláška, ale po většinu času jsem se spíše nudil a to jde o komedii. ()

ab.dul

No musím říct, že film mě fakt zklamal. Tak jsem se na něj těšil vzhledem k všemožným upoutávkám a reklamám a pak? Příběh se mi zdál absolutně nezáživný, nudný...Němělo to žádnou jiskru..no nevím přesně, čím to bylo... Co se týče herců, tak Pepa Polášek mě opravdu baví, zvláště jeho herecký projev a hlášky, které někdy vypustí. Čtvrtníček se moc nevytáhl, čekal jsem od něj daleko víc a od ostatních herců taky. No, Polášek, i když v hlavní roli, celý film nevytrhne. Chtělo to obsadit ještě nejméně jednu výraznou hereckou hvězdu. Co mě ale opravdu pobavilo, tak lekce v autoškole se sprostým žákem :-), ale jinak...škoda mluvit. Na víc jak dvě hvězdy to nevidím. ()

unrocker

Polášek se snažil dostal hlavní filmovou roli a tak ji samozřejmě vzal... no ale asi neudělala nejlíp. Kdo tento film nazval komedií ten asi ještě žádnou neviděl. Nezasmál jsem se snad ani jednou. Ale dvojice Polášek Čtvrtníček to tak nějak vyladila na 3*... ()

DJ Kritik

Chvíľami som musel odchádzať z obývačky, aby som nezaspal, alebo to nevypol. Čakal som českú komédiu a dostalo sa mi maďarského neslaného gulášu. .... ..... .... Humor: odpad, Vtiahnutie do deja:* Reálnosť:* Erotika:* ()

miki68cz

František je normální film o normálním chlápkovi co má rád ženský víc než je normální. Nic víc a nic míň. Nic mi nedal a nic mi nevzal. Doporučuji, pokud máte volných 90 minut. ()

Bigfuckman

Ten název je dost přehnaný a nebýt začáteční a konečné scény, pozbýval by smyslu úplně. A Polášek mi jako novodobý Casanova nepřišel. Obzvláště, když bydlel u maminky, jezdíl škodou 1000, hadry taky lehký podprůměr a hemzy kolikrát též mimo mísu. Můj subjetivní názor o kvalitě novodobé české kinematografie mě opět utvrdil v pravdě po shlédnutí tohohle filmu. Ještě, že se na scénáři nepodílel Michal Viewegh, pač bych pach věřil, že 2 hvězdy jsou moc a zřejmě bych tápal mezi 1 hvězdou až odpadem. Nechápu jak se jeho knihy stávají bestsellery a filmy podle něj best assholes. Obojí se rovná uměleckýmu dnu. ()