Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební
USA, (2006–2011), 39 h 9 min (Minutáž: 22–51 min)

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo (více)

Série(4) / Epizody(100)

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví. (ČSFD)

Appendix odpad!

Když jsem na to koukal, bylo mi 12. Kde se holka mého věku kroutila a zažívala trapasy. Teď můžu říct, že to byla absolutní ztráta času. Měl jsem se radši koukat dál na pokémony. ()

Crumb4

Říkejte si co chcete, ale pro mě už je Hannah Montana nezapomenutelný sitcom ;) Nasmála jsem se u něj a jako puberťačka jsem u posledního dílu i brečela. Je to sice strašně mediálně propagovaný seriál, který je zaměřen na malé holčičky, které tomu podle mého nemůžou rozumět ani za mák, ale já ho prostě žeru a prožila jsem s ním pár let svého dospívajícího života. Miley se jako Hannah dostává do různých trapných situací, které člověk zná, i když nikdy žádná slavná hvězda nebyl, a na konci z toho vždycky plyne nějaké ponaučení, jak to u Disneyovských seriálů bývá, protože to musí děti nějak vychovat. Ale mě to dostalo a je mi úplně jedno, že to tu většina hodnotí jen podle toho, že to propagují i naši vietnamští obchodníci a prodavájí čepice s logem HM ;) Já tomu s klidem dám i ty čtyři hvězdy, i když vím, že průměr hodnocení to nezlepší, ale alespoň nějak se musím bránit těm naprosto zbytečným odpadům. ()

skodnejtapir

Jednou jsem měl přítelkyni na měsíc v lázních, takže jsem se hodně nudil. A jeden den, tuším že na tehdejším Jetixu jsem narazil na maraton Hannah Montany, dávali celej den jenom tohle. A já u toho vážně vydržel sedět několik hodin v kuse:-D Ano, je to hrozně debilní, většina vtípků není vtipných, ale já to prostě žeru:-D ()

claudi77

Na odpad tento seriál určite neodsúdim lebo by som protirečila sebe samej,keďže v minulosti som bola 'blázon' do Hannah Montana. Áno priznávam mala som všetko od nej. Od peračníka až po kalendár. Ale toto už vďakabohu mám za sebou. K seriálu. No, ako sa už dalo čakať toto je typický disneyovský seriál ktorý ničím výnimočným nezaujme. Jediné čo ma fascinovalo(a ešte stále fascinuje)bol Mileyin spev inak nič. ()

iassai

Tady se o zadnou velkou kinematografii nejedna - je to bezpochyby brak pro deti do 11 let. Kdyz to clovek bere s nadhledem (jako ten serial berou tutove i sami autori) - tak se obcas zasmeje. A nemyslim si, ze by to na decka melo nejakej nutne spatnej vliv, znam mnohem tupejsi a kycovitejsi veci. Serie serazeny od nejlepsi: HM 1, HM Forever, HM 2 :) ()

ahojky

Sakra, co všichni proti tomu máte?? Vždyť to je skvělej seriál, bezva písničky a co teda Miley udělala se sebou po skončení seriálu mě docela překvapilo, ale i tak to nemění fakt, že to je skvělej seroš. Je sice pravda, že občas tam sou docela trapný části, ale vždycky to dokážou napravit a prostě skvělej seroš ()

Chiaky

Jako mála jsem to docela měla ráda, ale když se na to dívám teď...příjde mi to docela i trapný, ale na svoje dětství v tom myslím dobře..:D ()

Elmont odpad!

I came in like a wrecking ball I never hit so hard in love All I wanted was to break your walls All you ever did was wreck me Yeah, you, you wreck me Yeah! Hannah Montana! Kdyby tenkrát věděli, jak vypadá teď. ()

MichalHavros odpad!

Trapný pokus o trapný sitcom pro ,,děti''..... Miley Tomu dává alespon trošku ,,šťávy'' ale jinak zde není o co stát...5% ()

Aimeel odpad!

Kdysi dávno jsem viděla pár dílů a vždycky sem si říkala jak někdo mohl natočit takovou kravinu. Už jenom vidět tam Miley Cyrus je hotové utrpení. ()

Mckay

No co dodat.Cílená skupina děti cca do 12 let a to spíš holky a fanoušci starý Milye Cyrus (DOUFÁM ŽE TAKY JENOM HOLKY).Jinak naprostá americká hloupost cílená pro americké naivní děti.Uznávám Miley umí zpívat né že ne a její písničky tam jsou ,takže lákadlo pro děti.Nicméně seriál podle mě víc nenabízí neviděl jsem všechny díly v podstatě jsem jich viděl relativně "málo" a díky bohu a nenávidím svoje mladší ségru :D, Miley má náznaky vtipu ,používá komické převleky a snaží se o vtipné obličeje ,ale vše je "nevtipné" a křečovité.Vše zachranuje Jason Earles ,který vtipný je a navíc se snaží do toho seriálu něco dát a proto jenom kvuli němu dávám jednu hvězdu. ()

lucika999

Seriál môjho detstva. Vždy som chcela byť taká pekná ako Hannah Montana, chcela som vedieť spievať a tancovať ako ona, chcela som byť taká populárna ako ona, chcela som mať život ako ona a vlastne... chcela som byť ňou. Len škoda, že sa Miley tak spustila... To je ľudská hlúposť. Asi na to musí prísť aj ona sama. Keď spadne na hubu, možno sa spamätá. ()

dundye

Tento seriál si určitě nezaslouží status odpadu a já hned vysvětlím proč. Protože je to tak trapné, až je to vtipné. Ano samé holčičí věci, které jsou nudné, občas se zpívá. Ale, kvůli čemu na tento seriál určitě se stojí podívat jsou naprosto skvělé vtipné hlášky mezi otcem a Jacksonem. ()

Ivana09

Další seriál mého dětství, který jsem zbožňovala. Samozřejmě nezklamalo, někdo se v dospělosti podívá prvně a pak se mu to nelíbí. Opět, je pro to mladší publikum. ()

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (více)