Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební
USA, (2006–2011), 39 h 9 min (Minutáž: 22–51 min)

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo (více)

Série(4) / Epizody(100)

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví. (ČSFD)

BuryGol odpad!

Viděl jsem přesně 2 minuty a to jen proto, že mi dálkový ovládání zapadlo za gauč. Než jsem ho našel, stálo mě to 2 roky života. Pěkně děkuju! ()

tommy187 odpad!

Miley Cirus vo svojej životnej úlohe. Hannah Montana ju skrátka preslávila. To je asi jediné pozitívum (aj to neviem, či to pozitívum je) na tomto seriáli. Inak je v ňom všetko trápne (až na pár svetlých scén). Všetky postavičky sú "vycerené", a celé to je tak umelé, že viac už ani nemôže byť ... A ľuďom sa páči. Celé FAILURE. Áno to slovo to celé vystihuje :) 5% ()

fiLLthe3DD

Opravdu nechápu tu zaujatost vůči Hannah! Ano,reklamní předměty jsou sice otravné,ale tak je to přeci s každým filmem anebo seriálem,ne? Ke ,,všemu" se přeci v dnešní době vyrábějí reklamní předměty! Když jsem tento hudební sitcom viděl poprvé,nebyla snad ani jediná vteřina,aniž bych se nesmál !!!opravdu!!! vítaným vtipům hlavních postav. Nejvíce mě ovšem zaujalo to,že si tenhle seriál na nic nehraje(narozdíl od velmi přeceňovaných kravin jako jsou například Jak jsem poznal vaší matku anebo ještě horší Teorie velkého třesku). Hlavní hrdinky v podání Miley Cyrus a Emily Osment byly k zulíbání... Vlastně jediné co mě příliš nenadchlo byla hudba(špatná asi nebyla,ale můj STYL to opravdu není) ovšem na druhou stranu mi ani nevadila. Co se hodnocení týče tak asi slabších 5hvězdiček,ale zábava je to opravdu povedená,upřímná,navíc v sobě seriál nese různá poselství co se přátelství a rodiny týče... 77% ()

Babous

Poměrně tristní ukázka soudobé tvorby studia Walta Disneyho. Oproti JONAS tohle postrádá vtip i nadsázku. A tomu blonďatýmu klukovi ze stánku už je prý přes 30. OMG! ()

upson odpad!

Možná, že když si Usáma Bin Ládin omylem v jeskyni na svojí HD LED televizi naladil tuhle pakárnu, vylezl a o střelu do hlavy americké vojáky poprosil :-D V tomto případě se jedná o nejuniverzálnější metodu na lovení a vyhánění světových most wanted teroristů v historii lidstva :-D ()

BluT

Taky jsem měl předsudky. Páč to na první pohled prostě vypadá jako typickej trapnej nevtipnej pubertální sitcom. Pravdivá je asi tak polovina těch přídavnejch jmen. Je to sice pubertální sitcom, ale občas velmi vtipnej (já vim! I mě to udivilo) a s pěknou hlavní představitelkou. Vůbec se nedivim, že je to tak úspěšný, protože je to nejenom komerčně ideální, ale navíc i dobrý. ()

wosho

Nemohl jsem uvěřit, že studio Disney je schopné natočit něco tak amatérského, laciného, ubohého. Mnohé jejich sladké sračky jsou alespoň po profesionální stránce odvedeny kvalitně. Ale toto ne. Fuj, humusný škvár co zalepí mozek víc, než oslavné budovatelské seriály od soudruhů z KLDR. ()

Pussycat18 odpad!

Čtrnáctiletá? Ahááá, a já myslela že jí je tak 18 a je to kurva na plnej úvazek, aspoň tak zmatlaná mi přišla! Tak přátelé, a konec srandy! Na tohle se dívají naše děti! Takže je na čase vytáhnout ze skříní brokovnice a granáty a vydat se nakopat týhle malý ukňouraný nádheře prd... je to stejný ohrožení dětí, jako použitý injekční stříkačky v pískovišti! A to myslim fakt vážně! ()

Paity

Když nezpívá, není na ní takový strašný pohled a dá se na ní dívat. Proto ta hvězdička. Jinak samozřejmě škvár. ()

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (více)