Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební
USA, (2006–2011), 39 h 9 min (Minutáž: 22–51 min)

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo (více)

Série(4) / Epizody(100)

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví. (ČSFD)

Khalia

Cyrus je u mě vždy vítána, pokud se nehoupe na kouli. Ale tehdá jsem byla ještě pubertální harant a líbilo se mi to. :) ()

Claude Speed

Člověk má dobrou náladu, tak si řekne, že si zase trochu projede hlubokomyslné komentáře a hodnocení od zdejších erudovaných uživatelů - čerstvých absolventů FAMU, a nestačím se divit, co jsem se tu zas nedověděl za blitky. Velevážení uživatelé a hodnotitelé se zadkem otlačeným od gauče, tímto mým skromným komentářem bych Vás rád vyzval, aby jste si vytáhli ty zaražené klíny z Vašich nepochybně krásných zadnic, a zamysleli se nad tím, cože to vlastně hodnotíte. Ono je to hlavně sitcom jasně cílený na děti a mládež, takže se nedá očekávat, že zdejší existence, které se nabubřele povznesly nad pubertu budou pálit 5*. Nicméně je docela důležité dbát na to, že v sitcomu s touhle cílovkou prostě musí být vtipy takové, které odpovídají věku diváků, takže narážky na sex, drogy nebo chlast nečekejte. A nebuďte z toho smutní, je plno jiných projektů, kde je najdete! Hannah Montana ukrajuje trochu z koláče Přátel, trochu z Dva a půl chlapa, přitom si ale tvoří zcela vlastní příběh a specifický humor. Je to ze školního prostředí, je tam příjemná rodinná atmosféra, a hlavní postava se na konci poučí ze svých chyb. Příjemná rodinná oddychovka, kde nemusím rozebírat nejniternější pocity postav a nikdo mě xmrti neunudí nějakými filozofickými úvahami. Ne, opravdu se tady nedočkáte toho, že bude Hannah řešit komu dá nebo ne, se svýma kámošema se nebude rozhodovat, do jakého baru se půjdou ztřískat jako první, ani nikdo nebude hádat, jakou barvu kalhotek má hlavní hrdinka právě na sobě. Disney zkrátka spatřil ve vodách "sitcomu pro mládež" prázdné místo, a povedlo se mu ho tímhle dílem vyplnit, řekl bych že hodně dobře. O úspěchu nemůže pochybovat ani jeden zdejší #CSFDguru, když tahle sračka zvládla vyprodukovat i hodně úspěšný celovečerák + navíc nějaké 4 série, které si alespoň dovedly udržet nějaký svůj standard, ne jako tady všemi opěvovaný HIMYM. Tři hvězdy za příjemný a pohodový seriál, čtvrtá vyloženě z trucu. ()

Hannibal1913 odpad!

S nadějí jsem si zakoupil prvních 88 dílů. Právě teď jsem u 13.dílu, ale pořád nikde žádný anální porno za zpěvu podivné epileptické hudby, na který jsem čekal! Vraťte mi prachy vy svině! ()

DEMON odpad!

Kto dal menej ako 4* serialom typu Krok za krokom, by mal po zhliadnuti tohoto "vytvoru" svoje hodnotenie prehodnotit. Na Hannah Montana som nespozoroval nic vtipne pocas dvoch neuplnych casti, ktore som pretrpel pozerat. Viac sa tryznit rozhodne nenecham. ()

mObscene odpad!

dokázala som sa na to dívať asi 15 min. môj životný rekord...najviac je smutné to, že dnešné deti hlavne dievčatá sú do toho úplný blázni a potom sú aj také vymleté...ach.... ()

Tatianistka odpad!

Ked som pozerala kusok z tohto..nazvem to serialom..tak som sa nedokazala prestat divit, ako dokaze niekto natocit taku strasnu vec a este viac som sa divila, ako moze niekto taku strasnu vec vobec pozerat. ()

Judy24

No jo no, je to strašné, hollywood-teenagersky barevné a kýčovité, ale bylo mi třináct a vím, jaké to je nechat se k televizi přikovat a pak mít výčitky svědomí z toho, na jakou blbost jsem se to koukala a bavila se. I třináctileté holky prostě potřebují seriál na míru. A tady je. ()

johhny007

Ok mněním koment a hodnocení , protože jsem viděl jeden díl (nic jiného nešlo) a asi dobrá nálada nebo povedený díl mě přimněl dát tomu ještě šanci a jsem rád tenhle serial bych hodnotil jako ve škole Výborný- Ne! Chvalitebný-Ne! Dobrý-celkem aji jo , a proto dávám 3 hvězdy a to hlavně kvůli tomu , že jsem měl menší hm hm na cfake :D ()

TMontana odpad!

Nemôžem sa na to pozerať.Absolútne nezaujímavý a najhorší serial čo som kedy videl. Na smetisku budú mať čo robiť. ()

Braveheart94 odpad!

Prosím ne, už ne! Neskutečná kravina, tohle se může líbit tak leda...... no já ani nevím snad jedině skalním fanouškům Miley Cyrus i když i o tom silně pochybuju. ()

coco.brice odpad!

sleduji o víkendech,když se budím po večírku nebo se vracím z mejdanu...:-)pokud jste 12 letá slečna a nebo slizký deviant(nejlepe pak pedofil)..hodnotte za 5 hvězd...pokud jste zbytek a jste střízlivý,nikdy!se na to nedívejte..ostatně,i když si to pustíte,tak dýl než dvě minuty nevydržíte:-) ()

topi80

Je to infantilní, je to šablonovité, je to křečovité, je to vykalkulované, je to typicky devadesátkový sitcom (ač to vzniklo později). Jenže já jsem u většiny případů svolný hodnotit výše uvedené přívlastky jako něco kladného. Ne že bych viděl nějak moc dílů, ale když už jsem se k tomu ráno nachomýtl, pobavil jsem se. Postavy jsou upravené, sympatické, chovají se skoro vždycky vzorně a správně, no není to idylka? Zkrátka ideální televizní program na nedělní dopoledne. ()

Kozy9

Nadpriemerné na celkovú produkciu disney, niektoré dobré nápady a vtipy robia tento seriál pozerateľný. Odradiť vás môže iba afektované a surrealistické, ba až priam nepríjemné vystupovanie a (ne)hranie hlavnej protagonistky Hanky. Keď nič iné, Disneyho tvorba by mala robiť aspoň takéto priemerné komédie. 50% ()

TaNya_

Sice s odstupem času uznávám, že to bylo hrozný. Ale přece jen - bylo to moje dětství a tehdy sem ty její písničky zbožňovala. Tak aspoň za toto tu jednu hvězdu. ()

RedRose

ty komentare tady stoji opravdu za to... sakra uvedomte si pro jakou cilovou skupinu to je... muj 7-mi lety syn sledoval kazdy novy dil a zas tak odpudive to rozhodne nebylo... ()

megan017

Hrozně mě dojímalo, jak si hlavní hrdinka při vyřknutí nějaké rádoby hlášky myslela, jak je hrozně vtipná. Ale pořád lepší Miley jako Montana, než Miley jako univerzální olizovač kladiv. Až po letech mi dochází, že oproti tomu, jakou obludou se Cyruska stala, tak mám Montanu docela ráda. ()

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (více)