Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Dáte si roboty, nádherně sexy Megan Fox, pár in/exteriérů třeba z Armageddonu, hodně infantilního humoru v doprovodu dokonalých efektů? Dvojka Transformerů je stvořená přesně pro vás. Budete ignorovat vše, co Michael Bay na tomhle filmu nezvládl a přepálil a užijete si hromadu hloupé (a více humornou než sci-fi) zábavy, uvařenou speciálně pro "chytré" americké publikum. Tohle je totiž reklama na Ameriku se vším, co ji definuje, včetně US army v plné kráse. Michael Bay a jeho ™, tělo Megan, sympatický Shia, lepší hudba než v jedničce atd. Nepřítomnost napětí nebo atmosféry, podporované "primitivním" příběhem, je jen smutným důkazem, že Bay umí akci, ale to je tak vše (i ty hromady výbuchů už působí jen na efektivně na oko a smysl nemají). Krom toho film je tak nechutně předimenzovaný nejen potenciálem a délkou, ale i "skvělými nápady", z nichž většina smutně končí v propadlišti dějin (devastator, kdo? Fallen a jeho 5 minut slávy? Můj toaster má raketomet? Ano, šukající psy a roboti už nejsou tak funny jako před lety..., my nevykrádáme terminátora). Scénář na mě působí, jako by ho sepsal nějaký pisálek od Hasbra a hodil na stůl Bayovi s velkou sumou peněz... Jinak si velkou část filmu nedokážu vysvětlit. Přes všechny zmíněné vady na kráse jsou Tr2 zábavným filmem plným (někdy) zábavné a (někdy) přehledné akce, která potěší a pro pochopení/orientaci vám budou stačit mozkové buňky 4letého děcka. Doufám, že na dvd vyjde "only action cut" bez těch všech "řekni to... ne řekni to ty.... proč to nechceš říct" dialogů (mimochodem kdo říkal, že Terminátor má tupé dialogy?). Do krajnosti předimenzovaný megafilm. Peter má King Konga. Bryan Supermana. Michael Transformers 2... teď už jen, aby James Cameron všem vytřel zrak... Více zde. PS:Umpalumpa nevyužit:)(25.6.2009)

 • Segrestor
  ****

  Druhý díl LaBeowulfových eskapád končí rovněž záchranou nejen světa, ale i celého vesmíru. To je vždycky tak krásné, když to učiní takový kluk. Nicméně, bavilo mě to o trochu víc, než jednička. Vizuálno bylo mnohem... vizuálnější.(16.7.2014)

 • Fr
  *****

  Na této planetě vládnout nebudete! FALLEN ZNOVU POVSTANE!!….. Jelikož Samovi zůstal v tričku úlomek krychle, něco visí ve vzduchu. Před tím to byla JISKRA, teď je třeba k ovládnutí planety stáhnout Sama z kůže. Transformeří akce, to nejsou hračky od HASBRO. To je věc, která zasluhuje velké plátno. A když na vás zbyde jen televize, tak každopádně DTS! M.Bay dotáhl spojení rodinná zábava k dokonalosti. Akce ve které je vše co očekáváte a snad i něco víc. Tentokrát nechá demolovat pyramidy a rozpoutá druhou pouštní bouři v níž se mimozemští autoroboti opravdu vyjímají. Bohužel pro dospělé, těmi spokojenějšími budou děti. Příště to chce trochu zapracovat na hláškách, protože za dospěláky říkám –SLABÉ! Ale to je asi jediné, přestože jednička byla lepší, co tomuto ,,nářezu“ mohu vytknout. PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ***** NAPĚTÍ **(2.10.2009)

 • Brouk
  ***

  Bomby, plechy, šutry... všechno lítá, ani peří to nemá... Chaos, destrukce... no a co... Film, bohužel, na to kolik stál.. a humbuku kolem oproti prvnímu... nemá šmrc... a Megaloman Michael Bay v dalším počinu vyhodí asi 2-3 planety do luftu, neboť ten nemá nikdy dost :-( ... Nééé trojku už nééééééééé.... 50%(23.4.2010)

 • J*A*S*M
  **

  Stoprocentní koncentrát jednoho umělce. U jiných režiséru bych tleskal, ale tohle je Bay ... toho zvládám jen naředěného. Všechno bouchá, všichni jsou krásní, všichni jsou Američané ... a ještě ke všemu ten humor, ten humor !!! Nadržení psi, zhulená matinka, dementní robotí dvočata... Dvě hvězdy dávám za triky, jinak je to pro mě odpad.(15.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace