Nastala chyba při přehrávání videa.
 • StarsFan
  ****

  Moc příjemné. Takový Dobrý ročník po česku, trochu víc komediálních scének, trochu méně vážnosti, stejná pohoda. Navíc je to konečně film, kde nevidíte ty samé obličeje počád dokola, naopak se vám snaží mladé herce, jejichž jména jste stokrát před tím pravděpodobně neslyšeli. U mě to úplně neplatí, Lukáše bych asi mohla považovat díky sestřičce za vzdálenějšího známého, o to víc si ale cením, že hlavní role nevybrala dvojice Kotek & Mádl.(25.4.2008)

 • Galadriel
  ***

  Velká převeliká škoda té "pražské" části, protože v okamžiku, kdy se děj přesune na Moravu, začne ohromná pohoda, která způsobí to, že budete mít nepřekonatelnou chuť vydat se obdivovat krásy Moravy a ochutnávat výborné víno do nejednoho sklípku. Nádherná kamera a nenucený příběh vytváří film, který prostě perfektně vystihuje slovo "pohoda".(4.1.2010)

 • tron
  ****

  „Lepší je si to posrat podle svího, než podle toho, co ti poradí vostatní.“ Ak sa vám film dotkne srdiečka, ťažko budete riešiť priemerné herecké výkony alebo priemerný scenár. Budete chápať, čo sa komu nepáči, ale na druhej strane – ten, komu sa to nepáči, vo vás nenájde pozorného poslucháča. BOBULE sú vykrádačka Ridleyho DOBRÉHO ROČNÍKA. Väčšina snímok, ktoré vykrádajú iné snímky, to nedokáže zvládnuť na úrovni. Stále sú to proste zlodeji. BOBULE to u mňa dokázali. Vtipné scény (dychová skúška, baran, Kolik hlav má tohle hejno?), krásna výprava, poetická atmosféra a hravé dialógy („Ahoj! Kam ´deš?“ – „Nikam. Proč?“ – „Jen tak. Nechceš jet s náma?“), to sú ich hlavné plusy. Mňa si nimi získali takmer (ale nie úplne!) rovnako, ako svojho času Ridley s Russellom a to už je sila.(22.11.2009)

 • Rex Mundi
  ***

  Pozerateľne príjemná romantika, poetika a idylka v jednom. Trochu síce naivná a vypočítavá... ale nikto nechce, aby som sa nad Bobuľami filozoficky zamýšľala, všakáno. Na oddychové pozretie to bolo celkom fajn. Tak 2 a pol *, nech to nepreženiem.(14.12.2008)

 • molotov
  ***

  Celkem vkusná a příjemná podívaná.(24.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace