• brit84

Čekal jsem komedii, u které se zasměju. Místo toho mně byla naservírována trapnost ala Kameňák. Jenže Kameňák si aspoň nehrál na solidní komedii, tam bylo jasný hned od začátku, že je to pitomost.(6.10.2009)

• EdaS

Tereza Voříšková je možná neskonale sexy, ale to je asi tak všechno pozitivní, co o Bobulích můžu říct. Obrázky z Moravy jsou pěkné, pokud vzýváte reklamní kýč, přesvědčivost pražských herců nulová, režisérův smysl pro gradaci a pointu gagu žádný. Sice to celé docela uteče, ale jinak je to film dobrý akorát tak pro Pražáky. Nadhodnocení téhle upachtěné rádobykomedie svědčí o zoufalé úrovni české kinematografie.(11.11.2008)

Příjemné, dokonce velmi příjemné. Bařina mi se svým "Dobrým ročníkem pro teenagery" dokázal na zbytek dne zvednout náladu víc než posledních 10 českých filmů dohromady a přesvědčit mě, že český film možná ještě není v úplném hnoji. Pomohlo mu k tomu příjemné obsazení (sympaťák Hádek a půvabná (a dobře hrající) Tereza Voříšková), pár skvělých hlášek (které přebíjí ty o něco slabší) a především v českých končinách tolik opomíjený vizuál, jenž dokáže během několika chvil na vinici nahodit uvolněnou letní atmosféru, s jakou kouzlil ve Francii i samotný Ridley Scott. 8+/10(6.2.2008)

• movie

Bobule požrali hlavně tvůrci.(11.8.2013)

Tak přesně takový pocit jako mám po Bobuli chci mít po každém filmu. Vtip, dobrodružství, touha, krása, romantika..to vše zasazeno do krásné Moravy a vinných sklípků. Nesmím opomenout na fantastický soundtrack. Skvělý způsob jak se pohladit na duši. Opravdu povedené!(28.10.2010)

• - Když Klára (Tereza Voříšková) jde pomáhat Honzovi (Kryštof Hádek) na vinici sbírat víno, má na sobě tmavé tričko. Pár záběrů na to má ale žluté. (Terez_Vv)

• - Komedie se stala s 301 416 diváky 5. nejnavštěvovanějším filmem v českých kinech za rok 2008. (Pumiiix)

• - Hlídka dopravní policie má špatné hodnostní označení. Podporučík používá jiný typ hvězdičky, než je u PČR zavedený. Taktéž nereálné je složení hlídky ve dvojici podporučík s nadstrážmistrem. (Horryx)