Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  Príjemné osvieženie na poli tuzemských komédií. Už začiatok na mňa pôsobil ako nezáväzný letný flirt, po ktorom je ťažko povedať, kam to celé bude smerovať. Či k vážnejšiemu stretnutiu, alebo sa pôjde na pohárik a skončí to len jednorázovou záležitosťou. Režisér zvolil pre príbeh variant druhý a film tak aj pôsobil. Nerozvážny dej striedal situácie a scény, kde čistokrvnú komédiu miestami pretlačila znesiteľná romantika, či menej hodiaci sa sentiment a trpkosť. Vtipné scény profitovali hlavne z atraktívneho prostredia a ani vtipná policajná zápletka nemohla nič pokaziť. Škoda, že sa nekonal väčší útok na bránice divákov, s výsledkom som však spokojný. 70%.(5.4.2009)

 • StarsFan
  ****

  Moc příjemné. Takový Dobrý ročník po česku, trochu víc komediálních scének, trochu méně vážnosti, stejná pohoda. Navíc je to konečně film, kde nevidíte ty samé obličeje počád dokola, naopak se vám snaží mladé herce, jejichž jména jste stokrát před tím pravděpodobně neslyšeli. U mě to úplně neplatí, Lukáše bych asi mohla považovat díky sestřičce za vzdálenějšího známého, o to víc si ale cením, že hlavní role nevybrala dvojice Kotek & Mádl.(25.4.2008)

 • robbiee
  ***

  [imdb: 6.6/10] | me: Nenásilné, jednoduché, ale celkovo ok. Fajn motív, no a spôsob jeho prezentácie ? ...miestami vtipný, inokedy trápny, sem-tam patetický, trošku romantický, veľmi český, ... nie zlý, nie výnimočný. Letná komédia, letný prístup. Nezraní, ale ani sa dlho nezdrží.(15.2.2010)

 • arachneuss
  ****

  Jak to asi tak popsal další člen rodiny: "Ten film je hlavně o tý krásný Moravě a víně. Hádek a ostatní hrajou fakt hezky, i když ten příběh je takovej... no... pitomoučkej" Na Bobuli jsem šel do kina plný očekávání z Atentátu od Kryštof a krásných obrázků. Musím říct, že spolu s Kamarazovi je toto nejlepším film z české produkce roku 2008. Vizuální a příjemná stránka filmu (krásy Moravy, možná tam jednou pojedu, abych si užil to víno) si mne podmanila. Příběh je klasika a použití love story o „jak kluk štěstí našel a uvědomil si co je správně" sice připadá ohrané, ale v podání herců jí rád uvěřím. Hudba je samozřejmě bez námitek. Když se to vezme okola a dokola, Bobule je naprosto fantastický debut, když vezmeme v potaz fakt, že se k ní Bařina dostal jen díky "Bóóóóbika" reklamě.(30.3.2008)

 • Boss321
  ****

  Pěkná letní romance z nádherného prostředí Moravy. Bařina obsadil do svého snímku mladé nepříliš okoukané tváře. Kryštof Hádek je velký příslib do budoucnosti a do role perfektně zapadl. Koukat se na Terezu Voříškovou bylo velmi příjemné a i její herecký projev není vůbec špatný. Myslím, že Dobrý ročník po Česku se povedl na výbornou a lepší letní komedie se u nás pár let nenatočila. Navíc píseň od Kryštofa Atentát je moc povedená. Vřele doporučuji. Lepší čtyři hvězdičky......(6.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace