Herráček

Už ani ta veverka není, co bejvala... Aspoň že tak dobře dopadla... A co dodat k filmu? Asi nic... Dětem se to nejspíš líbit bude... ()

iXtr3m3

V 2D formáte priemerné zábavné dielko, ale po opätovnom zhliadnutí v 3D musím za skvelé audiovizuálne spracovanie dať ešte minimálne jednu hviezdičku naviac... Odporúčam pre všetky vekové kategórie. Milé, vtipné, pekné... :-) ()

DavidS.

Od minulých dílů se toho moc nezměnilo. Formálně ani obsahově. Animace zůstává na úrovní přechozích dílů a také parta přátel, která putuje svou dobou ledovou, je víceméně stejná a řeší podobné "problémy" a situace. I když se nám veverka zamiluje :) Divák dostanene vyrovanou porci zábavy, hlášek i mouder na téma rodina a přátelství... Vaše ratolesti budou určitě nadšené, ale ani vy se s nimi v kině tu pohodovu hodinku a půl nudit nebudete. P.S.Body navíc za Bucka a letecký fight :) ()

ryoga

Po nudnej dvojke prichádza slušná trojka na ktorej sme sa v kines kamošmi nasmiali na mnohých super hláškach ale aj tak je najviac asi na Scratchovi :-) páčil sa mi aj slovenský dabing. ()

killjezor

Třetí pokračování bývají vaření z vody. Tady se ale povedl opak. Sice nedosahuje kvalit dvojky, ale standard drží dobře a vysoko. Přechod k 3D technologiím hodnotím taky kladně a jsem zvědavý na 2D divko, pokud výjde, jestli bude stejně povedené. ()

Benedygtus

Ja bych to hodnotil jako nejlepsi z dosavadni III jak co se tyce veverek tak i napadu a tak...:-) je to fajn odlehcujici film, ktery snad nicim neurazi ale ani neprekvapi ()

Seti

Tak nám všichni nacházejí partnery, propadají lásce, obnovují skoro ztracená přátelství, zakládají rodiny a Doba ledová nám začíná nepříjemně přešlapovat na místě. Zbrusu nové prostředí a pár postav to ještě udržuje tak nějak koukatelné, ovšem scénář už je skutečně do mrtě vymlácený a většina nápadů začíná být řádně vyčpělá (včetně Scrattea). Obávám se, že další road movie naší partičky, která po megaúspěchu trojky zajisté přijde, by už mohla být pěkně otravná. No nemalujme Shreka na zeď (mimochodem taky animace už by rozhodně snesla dost razantní facelift). ()

jondoe

Mne sa tieto novodobe animaky velmi pacia a malokedy dam menej ako tri hviezdicky. Pokracovanie doby ladovej je vlastne skor priemerne, ale aj tak som sa pri pozerani bavil a smial. Jednoduchy pribeh, dobra akcia, celkom dobre dialogy a pekna animacia ma na hodinu a pol vyborne pobavili. ()

Rudinsky

Veľmi solídne dokorčuľovanie do cieľa. Oproti ostatným neoriginálne naťahovaným tretím dielom sa Ice Age 3 pýši príbehom s novými postavičkami (hlavne testosterónom nadopovaná lasička), neotrepanými vtipnými scénami a aj motívom a dejom. Tvorci si dali skutočne záležať, neodflákli to, a za to im z mojej strany patria vysmiate štyri hviezdičky. ()

Han22

Doba ledová mě prostě nezklame. Ani nemusím mít dobrou náladu a stejně se budu válet smíchy. A co je v prehistorickém světě nového? Vrací se mamut Manny, jeho nalezená družka Ellie čeká bejby, tygra Diega trápí že vyměknul, lenochod Sid touží po rodině (a nachází ji) a veverčák si najde sexy veveřicu, která je pěkná potvora. A kromě toho se všichni vydávají do ztraceného světa dinosaurů, kterému vládne monstrózní obr Rudla a jejich průvodce se stává praštěný ale drsný lasičák Buck. Nechybí srandičky, dojetí i překvapivě skvělé akční scény (letecká scéna s pterodaktyly nebo odrážení hordy jakýchsi malých potvor při porodu nemá chybu). Prostě paráda jako obvykle. ()

BluT

Nechápu to, ale trojka je prostě výborná! Jednička byla docela fajn, ale prostě takovej normální animák, ale to co předváděj tady, to je neskutečný. Od začátku do konce je film vtipnej a hlavně originální! Těžko hledat nový vtipy v zajetym prostředí, ale v Úsvitu dinosaurů se to tvůrcům povedlo dokonale. Co chvíli jsem se řezal smíchy. Nechybí ani romantická/rodinná složka, takže se u filmu budou bavit jak děti, tak dospělí co tam s nima půjdou, tak holky a nakonec i já. Animace je asi ideální, krásně provedená a prostě se musí líbit. Příběh neni sice nijak kulervoucí a hodnotnej, ale to moc neřešim. Mně jde o to, abych se bavil. A fakt jsem se bavil. 90% ()

see_sawandrew

Je paradoxem, že z doby ledové se stal dobrý animák až tehdy, kdy do něj Saldana s Thurmeierem zakomponovali tunu klišoidních prvků a odkazů na jiná filmová díla. Trojka je suverénně nejzábavnější díl, který čerpá jak z atraktivního tématu alias Cesta do středu Země stříknutá Ztraceným světem. Sid, který mi dva předchozí díly byl akorát otravný, mě zde konečně bavil svým asertivním rodičovským přístupem (Hey! These are MY kids!). Miniskeče retardovaných vačic jsou také o poznání lepší než minule. Co však hlavní postavy bezpečně zastiňuje, je perfektní postava hláškujícího Bucka. Jeho britský přízvuk a maniakální chování se tak stává hlavním kořením třetího dílu. I akční pasáže jsou tentokrát mnohem propracovanější, jak po technické stránce (konečně mě i v animáku zaujaly "jízdy" kamer, střihové přechody nebo třeba jen šikovné makrodetaily), tak z hlediska mnohých asociací (bitvička pterodaktylů zvukově na způsob bitvy o Británii) nebo naprosto okatých narážek na žánrová klišé (masožravá květina s dvěma dráty). O zbytek už se postará množství vizuálních gagů. Samozřejmě nesmí chybět ani Scrat, který má tentokrát důstojnou sokyni, jež rozhodně reflektuje krásu a vypočítavost ženského principu. I z této strany se tentokrát valí mnoho odkazů i jemných audiovizuálních prvků (a tango vážně stálo za to). Doba ledová mě tedy konečně bavila. 75% ()

Wally

Lepší než dvojka....dinosauři přinesli svěží vítr do této série a pak tu byl ještě bláznivý Scrat. Pro děti bomba záležitost! ()

Loki_Six

Manny - Buck, when exactly did you lose your mind? Buck - Three months ago. I woke up a morning married to a pineapple... An "ugly" pineapple. But I loved her... ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016