sona123

Další díl, nic světoborného, ale ani žádný propadák, přesto pár poznámek na okraj. Oproti předchozím dílům přibylo veverky, nebo spíš veverčáka, který našel i družku, resp. protivníka v boji o žalud, poté družku a nakonec opět nepřítele, kterému jde jen o to žrádlo...Film opět hraje na přátelskou soudržnost, je možná ještě o něco více rodinný, než předchozí dva, jsou tu noví hrdinové a děj má spád. A ve verzi 3D opět ještě o něco lepší... Takže slušné tři hvězdičky. ()

El_Rabbit

Ne, že by Byla Doba ledová 3 vyloženě špatná, je to pěkný a roztomilý animák pro děti, který však už nemá tu skvělou nápaditost, kterou k sobě přitáhl první díl i starší publikum. Děti budou nadšené, dospěláci si nejspíš jen řeknou, že to bylo fajn, ale nic úžasného. Nebýt zážitku ze 3D verze, která posunula zážitek ze sledování o něco výše, asi bych hodnotil ještě o hvězdičku hůř. Takhle dávám zasloužené 3* ()

Marys

Čakal som od toho oveľa viac. Oveľa viac mimodetského zamerania, oveľa lepší príbeh, oveľa lepšie pohranie sa s nápadom, keď tam už teda dali tých dinosaurov. Takto to v ničom extra nenadchlo a neprekvapilo. ()

Zombi

Slabší než dvojka, sice je tu pořád hafo dobrých fórků a některé scény celkem pěkně vykrádají dospělácké filmy, ale ta insipirace Pirátama z Karibiku, Shrekem a čertví čím ještě je až moc okatá, celé je to takové přeplácané a pár míst docela hluchých, přesto se u toho dá pobavit a malé děti si můžou přidat jednu až dvě hvězdičky. Jo, a neviděl jsem to 3D. ()

amokey

Nemůžu napsat "Po dlouhé době zábavný animák", protože Vzhůru do oblak bylo lepší. Ale tohle taky stálo za to. I po třetí dobře. Bavila jsem se. Bucke byl super oživení. Skvělá volba. A komu se to nelíbí, ať si trhne chobotem :-)) ()

Mikeel

Na rozdíl od slabší dvojky jsem byl velice mile překvapen. Mělo to vtip, který dvojka postrádala. Opět lituji, že jsem to neviděl v 3D. ()

Angie91

Film zasazený do dob dinosaurů. Musím se přiznat, že Úsvit dinosaurů je snad lepší než Obleva. Mě to potěšilo a bylo to roztomilý... aspoň jsou na světě ještě pohádky, které se nebojíme "našim" dětem pustit. ()

Yoss

Priemerná zábava, niekedy vtipnejšia, niekedy menej, skôr pre najmenšie decká. Jediné, čo nesklamalo ako vždy, je uletená, tentoraz zaľúbená veverička :-). Dúfam len, že sa to nebude nabaľovať a nevznikne Ice Age 4,5,6,7,8,9,10 atď :( ()

KatRi

Buck aneb Tarzan zkřížený s Jackem Sparrowem táhne, co se týče komické stránky. Až hodný kus za ním sípe veverčák zmožený touhou a pudy, nicméně upozorňuje na jednu nepříjemnou skutečnost - slouží jako názorná ukázka dnešní degradace mužství ve společnosti a minimálně tím je přínosná, když už ne tolik vtipná jako dříve. A film? Tak nějak ve mně vyvolává pocit, že odráží chování a problémy dnešních třicátníků (a jednou dokonce i čtyřicátníků). Dějově je to celé spíš usedlé - asi jako pár po několika letech soužití. A aby ne, čekáme přece mamuťátko, takže život je nutné brát vážně. A helemese lenochod a tygr, dokonce i fenomén singles či krize středního věku se nám vetřely do dětského povědomí. Doba ledová 3 neurazí, ani vás neposadí na zadek. Nezbývá, než si přát, aby někdo s ohledem na narůstající světovou populací důchodců nechtěl natočit čtyřku - třeba právě o nich. ()

Alf

úroveň Doby ledové kvapně roztává, z příběhu by šlo ještě něco vykřesat, dějová linie mohla být zajímavá (cesta přes rokli smrti, vodopád lávy atd.), kdyby se tvůrci místo zdůraznění dobrodružné stránky příběhu nevěnovali různému kymácení (Sida), pádům, vtipným (čti trapným či recyklovaným či dokonce poněkud vulgárním) situacím typu Sid-matka, kdo půjde poslední v řadě apod. P.S. ani veverka či spíš veverčák rozšířený o partnerku mě moc nepotěšili, natož pobavili ()

petrfox

Doba ledová opět nezklamala, rád jsem se setkal se starými známými postavami a poznal nové ještě nepoznané v čele s Buckem... Méně než "plný počet" nelze udělit... ()

conery1

" Zabil ťa ? Áno, žiaľ. Ale prežil som. " V tomto bláznivom duchu ide celý príbeh. Deti sa bavia stále a stále a ja s nimi. ()

Vejrrr

Na jednu stranu jasný .. zasmál jsem se. Mise splněna,o to tady přece jde. Ale za prvé nepovažuju Ice Age za nejlepší animáky (to jsem věděl už po jedničce) a za druhé se zde jedná o třetí díl a bohužel se tvůrci nedokázali vyhnout "nutnosti" všech těch dvojek, trojek, čtyřek ... A to potřebě jít neustále nahoru .. víc akce, víc zápletek, víc postaviček.. a v tomto příápadě víc 3D ... Ne že by mě děj nějak vadil, ale když je z toho cítit jak je to nastavované, je to špatně. Přesto ... Těch okamžiků kdy jsem se rozchechtal bylo přeci jen dost na to abych dal 4 hvězdičky ()

Ollie235

Určitě lepší než druhý díl, ale i tak si myslím, že se na pokračování celkem úspěšné jedničky měli tvůrci vykašlat. Je to sice stále docela vtipné, ale originalita dochází a to přesně na animovaných filmech nemám rád. ()

livuska

Taký priemerný animovaný zážitok. Od smiechu som sa síce neváľala po zemi, ale usmievala som sa takmer po celý čas. A malá mamutia Broskynka bola roztomilá :)) ()

Mikino00

Slabá vata vezoucí se na úspěchu prvního dílu, povětšinou totiž nehumorné s prostým příběhem u kterého víte co se kdy stane, navíc už i ta veverka je zprofanovaná a lenochod díl od dílu větší otrava. ()

Movie Gourmet

Třetí celovečerní film úspěšné značky a milionové výdělky stále pokračují... A my se u filmu stále ještě bavíme :-) Verdikt: 4* a 75 %. ()

Aerine

Proč mám pocit, že vlastně první díl neskončil? Tlupa putuje a putuje a putuje, už mi začíná být jedno kam, za kým, kdo koho zachraňuje. Staří známí se nikam nevyvýjí, začínají nudit, nedokážou překvapit. Nijak extra mi není sympagtický ani lasičák Buck. Oceňuji výměnu ledu za dinosauří prostředí, veveřák je opět skvělý (včetně veveřice). Celkově na dolní hranici průměru. ()

jarmik

Vačičák Simon Pegg byl (asi zejména v originále) skvělý, ale tu veverku (veverky) by už měl někdo sežrat! ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016