PanTumnus

doba ledová je jedna z mála sérií která si drží laťku, která byla nastevena prvním dílem. líbí se mi že tvůrci dokáží v každém díle přijít s něčím ''originálním''. líbí se mi že se příběh vyvíjí. líbí se mi laskavost, s jakou jsou příběhy z doby ledové vyprávěny. P.S. buck rulez! u mě za 4. ()

Carmichaell

Musim říct, že 3. díl mě celkem zklamal. Zdaleka nemá na 1. či 2. díl ale i tak jsem si to užil. Vždycky mě dostala veverka a ani v tohle díle mě nezklamala. ()

Lilloos

Stejně jako u předchozího dílu to zpočátku vypadalo alespoň na slušné pobavení. S postupujícím časem byl však děj pořád víc a víc dementnější, až vše vyvrcholilo v bláznivé nicneříkající skoč, spadni, leť, roď, zachraň a hlavně u toho pořádně nahlas řvi. Zklamal mě i Scrat, který se kvůli holce vykašlal na svůj žalud a tak byl jeho prostor posouván úplně jiným směrem. Občas jsem se mu sice zasmála, ale celé to postrádalo prvotní jednoduchost Scratovi dokonalosti. Ještě štěstí, že mu v závěru cvaklo a urovnal si priority. Nová postava lasičáka Bucka mě nijak nezaujala, narozdíl od roztomilých dinosauřátek. A co musím opravdu vyzdvihnout byla animace - v pravěkém pralese se tvůrci opravdu vyřádili (ačkoliv někde to v zápalu tvořivosti trochu přepískli). ()

reich

Po Době ledové 2 přichází Doba ledová s názvem Úsvit dinosaurů. Třetí pokračování se povedlo dokonale, stále si drží kvalitu a v mnoha věcech překonává druhý film. Krásná animace, dinosauři a tuna zábavy a vtipů. 85% ()

Gerrard8

Bol som veľmi zvedavý aké to bude a musím povedať, že som príjemne prekvapený. Som rád, že tretia časť nedopadla ako 3 časť v shrekovi.... ()

Rocket

Sediac v najväčšom multiplexe na Slovensku s 3D okuliarmi na očiach popíjajúc z limonády v Ice Age kelímku a prežúvajúc pukance z tematicky totožne ozdobeného papierového boxu som jednoducho nespokojný z kina odchádzať nemohol :) PS: Scratove dobrodružstvá ma asi po prvýkrát trošku nudili :( ()

lady01

Řekla bych, že u tohoto animovaného filmu neplatí, že další díly jsou horší... Naopak. :-) A souhlasím s Andre3000, ve 3D je to ještě lepší :-))) ()

Kvítek

Na filmové projekce animáků mě moc neužije, trojce Doby ledové jsem dala kinosální šanci zejména kvůli 3D formátu. Ten mě ovšem v porovnání s přírodovědnými dokumenty pražského IMAXU zklamal a dvě stovky vynaložené za získání dalšího rozměru vyšly téměř na prázdno. Rozčarování díky bohu zachránilo všechno ostatní - jakžtakž zápletka, osvěžující exkurze do doby meziledové, vynikající kabrňák Buck a jeho pravidla (Kdo prdí, chodí poslední :))), milostný souboj o ořech!!! a hlášky úderné tak, že jsem se několikrát pobaveně otřásla v základech. Sama jsem se překvapila tím, jak se mi to líbilo. ()

Wawer

Neoslní, neurazí, pár odkazů na Star Wars potěší, ale pořad je to jen opětovně zrecyklovaný fungující koncept s par novými svěžími nápady. Jediným velkým zadrhelem je ten dabing, na Bucka nemluveného Simonem Peggem bohužel v kině nenarazíme ()

MAJkLSON

Nejak se nam z toho stava detinska telenovela, ktere se venuji vsechny zname postavy. Nekdo ceka dite, nekdo se zamiluje, nekdo chce dite = wtf? Jedinou zabavu tak zprostredkovava nova postava Buck. ()

ivonca

Na dokonalú jednotku to nemá, ale slušných 80% si jednoznačne zaslúži. Diego mal trochu menej priestoru, ale zato pobavila nová postavička šialeného Bucka. A kvalitným oživením bol určite aj Scratove zaľúbenie, tango veveričiek nemalo chybu!! ()

TomasKotlant

Je tam docela dost dobrých vtipů, ale ani jeden není natolik geniální, aby mi utkvěl výrazně v paměti. Přišlo mi to jako snaha naskládat za sebe co nejvtipnější a nejdojemnější scény, ale na to, aby celý film dokázal vyvolat nějaké emoce jako celek, se jaksi vykašlali. Buck jako by charakterem z oka vypadl kocourovi v botách ze Shreka, nicméně působí spíše trapně než vtipně. Ale "letadlová" bitva se opravdu povedla.*** Ve zkratce: Pod ledem žijou dinosauři. ()

grerar

Ale jo, oddech, trochu smíchu... Ne vážně. Hodně dobrá je scéna s jedovatými výpary :D. No jinak mne tak trochu děsí představa, že se už chystaj na další pokračování. ()

knihomolka

Je to veľmi vydarené pokračovanie jedného z naj animákov, aké som kedy videla... perfektné hlášky sú už klasikou, ale napriek tomu niečo chýba. Nie je to dokonalá časť ako tá prvá. Nezlepšujú sa, len si udržiavajú štandard predošlých častí. Dúfam, že už nebudú pokračovať, lebo celú sériu pokazia, teda aspoň to predpokladám. ()

A1.cartman

Doba ledová patří mezi mé nejoblíbenější animáky. Je to humor který neomrzí a v tomto novém dílu se objevilo spoustu nových a zajímávých nápadů. Byla jsem opravdu mile překvapena, že mi tento film nepřišel nijak nudný a okoukaný, jako například Shrek 3. ()

Rehooo

Až moc se to motalo kolem té veverky, která by to měla zpestřit a ne hrát hlavní roli. Bylo tu sice pár dobrých scén, ale celkově už mě to tolik nezaujalo jako první nebo druhý díl. Děj mi přišel až moc uměle vymodelovaný. Pro ty co neviděli předchozí díly to bude velice dobrá podívaná, ale pro zbytek jen průměr. ()

R4d3oN

Tak se nám konečně zamiloval i praveveřák, tzv. veverkomut :D Další díl starý dobrý party, celkem dobrý hlásky od ukecanýho lenochoda, ale nejvíc mě bavil kyklop Buck. ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016