kikin01

Prostředí věznice mi imponovalo, a začátek byl hodně slibný, nicméně to nebylo to co jsem si představoval. Čekal jsem silné vězeňské drama, ale to opravdu nebylo. Lepší tři, protože film se určitě nemá za co stydět. ()

jopal

Vyborny film prerodu muza na Muza z vazenskeho prostredia velmi realisticky vykresleny, so zaujimavymi hercami a super hereckymi vykonmi. (2012) Edit (2020) Neviem ,ci uz som niekedy po 2. vzhliadnuti zvysil hodnotenie, ale tu to po 8. rokoch robim. ()

lepo

" Fuuu. Tak to je trošku silné kafe ". Dosť brutálné a surové. Ale musím uznať, že veľmi slušne spravené. Prirodzené herecké výkony a prostredie dalo filmu slušné grády. Jediné čoho som sa obával pred pozretím snímku, bol zasa distribučný názov "Vykúpenie z väzenia"..... Vždy mám strach , keď niekto , v tomto prípade naši " distribuční vynaliezaví odborníci " použijú názov resp. časť z predošlého fantastického diela - ( Shawshank). Pri tomto filme to však dopadlo nad moje očakávania veľmi dobre, ale aj tak jednoducho mi to nedá, prečo to nemohlo ostať pri tom " FELONE" ??? Ha? ()

Fajolo

Neviem si pomôcť, ale ja ten film vnímam najmä ako propagandu bigotných konzervatívcov. Aká je najvyššia hodnota kladných postáv filmu? Rodina. Aké je poznávacie znamenie záporných postáv? Rozpadla sa im rodina. Aká je rodina? Svätá. Čo je dovolené urobiť na obranu rodiny? Všetko. Ak ide o rodinu, je každý zločin ospravedlniteľný. Liberálni byrokrati Ťa síce môžu zavrieť, ale morálne si stále víťazom. No prosto fuj. ()

Kozlowski8

Chtěl pouze ochránit svoji rodinu a svůj majetek. Zloději ve svém domě však zasadil takovou ránu, že ho zabil. Teď je ve věznici mezi největšími gaunery a prožívá pravé peklo... Určitě jeden z nejlepších filmů z vězeňského prostředí, které jsem viděl a to i přesto, že neobsahuje žádnou originální myšlenku, scénu či dialogy a není ničím vyjímečný ani po technické stránce. Je to ale film, který vtáhne a který prožíváte velice intenzivně. Stephen Dorff v hlavní roli je přirozený a věrohodný, stejně jako Val Kilmer (trvalo dlouho, než jsem ho poznal) ve své roli. Pro mne velmi příjemné překvapení. 80%. ()

pold

Velmi slušné. Spolu s Animal Factory jeden z mála filmů, kdy pocit vězení je fakt intenzivní, tu totální beznbaděj, bezvýchodnost a bezmoc cítíte s hlavním hrdinou zřetelně. Vězni jsou fakt vykreslení jako totální hovada. Negativem je nezvládnutá režie a celkově nedostatečně využitý prostor - prostě postavy a jejich motivace si musíte dost domyslet, a u některých (hodný masový vrah) to dost hapruje. ()

Goumen

Silný a autentický film z vězeňského prostředí, který dokáže neuvěřitelně vtáhnout do děje a prožívat vše s hlavním hrdinou. Prostředí věznice, konfilkty, vězni samotní, to vše působí hrozně uvěřitelně. Pro mě jednoznačně jeden z nejlepších filmů z vězeňského prostředí a taky mě dostala hláška Kilmera, jakožto nového spoluvězně po příchodu do cely : chceš se prát nebo mrdat?:) PS:souhlasím s názorem, že plakát je hrozný a vzbuzuje dojem, že se jedná v nejlepším o průměrné béčko. ()

medovec

Velmi podařený film z vězeňského prostředí a mnohem lepší než novější Shot Caller. Asi mám ráději veselejší konce.Což jsem tady naštěstí dostal. ()

st4nford

Výborné vězeňské drama. Dorff a Kilmer excelují a jejich postavy jsou skvěle napsané. Jak film Kriminál se Stallonem řeší film Zločinec motta "neztrácet hlavu" a jako Blok 99 "rodina je nejdůležitější". Velmi působivé. ()

Blitzkrieg

Za co dvě hvězdy dolů? Prostě to není Shawshank, tak to nemůže dostat pět hvězdiček. A ta druhá? Ta je za přeslazenej konec, u kterýho musel nejeden diabetik upadnout do hyperglykemickýho komatu... ()

Cinematix

Kvalitní film z vězeňského prostředí, které mám rád. Trochu mi chyběla ve filmu ikona všech vězeňských vyvrhelů, čímž je Danny Trejo, ale nic to nemění na názoru, že film má cenu shlédnout. Val Kilmela si umím představit s jeho vizáží z tohoto filmu na post Gordona z Half Life, pokud by byl zfilmován. Zdálo by se, že půjde o lineární děj, nicméně opak je pravdou. Emoce a napětí jsou nedílnou součástí tohoto filmu, který mě celkově dost zaujal a přesvědčil o reálně možnosti tohoto příběhu. ()

The Rock zůstane akční

The Rock zůstane akční