Vzrušení začíná ve chvíli, kdy dobrodružství ožívá! Ben Stiller vévodí hvězdnému komediálnímu obsazení v roli Larryho Daleyho, bývalého nočního hlídače v Přírodovědném muzeu, ve kterém výstavní exponáty po setmění ožívají. Nyní však Larry se svými nočními přáteli čelí novým nebezpečím v Smithsonově institutu, kde poněkud rozmrzelý egyptský faraón odhaluje svůj ohavný plán převzít vládu nad muzeem… a pak i nad celým světem! (Magic Box)

Groower

Podle mne mnohem slabší než první díl. Film je sice výpravnější, ale to nezachrání dost slabý děj. Smutné je , že to nejlepší z filmu je fackovaná s opicema a triky s baterkou. ()

yelcin

Ani moje deti , ktoré po pozretí jednotky sa tešili ma dvojku sa mesiac po pozretí nepamätajú na žiadny dej a vedia len , že tam bola nejaká letecká bitka.Nie všetky dvojky sú prepadáky ,ale tento film bez deja sa nevydaril. Sklamal moje očakávanie ,myslel som si ,že tu bude viac oživených muzeálnych exponátov pospájaných do deja s rôznymi počítačovými trikmi./ i keď fór s mobilným telefónom bol dobrý./ Bohužiaľ ,alebo chvalabohu si ten film už druhý krát nechcem pozrieť ()

wray

Povodne NIght @ Museum bola prijemna oddychova komedia - nic extra, ale proste prijemna americka komedia. Pokracovanie vsak uz je len hlupa komedia :/ Ano - je super ze exponaty ozivaju, triky su pekne, je tu a par "novych" myslienok/efektov (zive obrazy a fotografie, ten vortex ci co to bolo na konci), a je tu vsetko co ma americky film mat ("ponaucenie/myslienka", laska, happyend, a samozrejme vybuchy) ale dokopy to akosi nefunguje. Pisem ze "hlupa" komedia - to mi asi prekazalo najviac. Zdalo sa mi ze je film urceny pre jednoducheho divaka, a tak aj vtipy boli dost jednoduche, vlastne miestami az trapne :/ Preto - napriek vsetkemu dobremu, iba jedna hviezdicka. ()

gpx

Jedna hvězdička za efekty. Tento film (platí pro oba díly) není ani akční, ani komedie, ani fantasy a už vůbec ne dobrodružný. Je to prachsprostý film pro malá děcka. Jinak, co se týče kvality - vše co bylo v jedničce hloupé je tady o něco hloupější, co bylo nudné je o něco nudnější a trapné je trapnější. Nejsvětlejším momentem filmu je fackování s opicemi, což mluví za vše. Trojce se rozhodně vyhnu. ()

Movie Maniak

Neurazí, na stejné úrovni jako první díl. Příběh není složity, obsazení na velmi dobré urovni, šišlajicí Azaria jako faraon a nádherná Amy Adams (ve velmi upnutých kalhotách) jako Amelie Erhart jsou skvělí. ()

Wladimir78

Klišovité fórky, otravní herci, moralitky bušící do nebohého diváka silou parního válce .... dvě hvězdy za to, že na první shlédnutí některý ty fórky vcelku pobaví .... jednou. ()

unclejack

O triedu horší než jednotka. Na Owena Wilsona si je ľahko zvyknúť, rovnako ľahko sa však jeho vystupovania aj prejete. Ben Stiller vyzerá, že už má tento úlohy akurát tak dosť a čaká na koniec filmu. Je fér si na druhú stranu priznať, že ktovieaký námet to nebol ani v prípade jednotky, lenže z toho sa aspoň vykľula slušná komédia. Tentoraz ide o všetko videné v novom kontexte. Amy Adams ok, zvyšok nových postáv na pováženú. Skrátka druhá Noc v múzeu už mlela z posledného a z chabúho námetu tak vznikol chabý scenár a na základe toho bol nakrútený chabý film. ()

LencaN

Z jedničky jsme skočili padákem přímo do dvojky a padákem myslím, že to je takový nehorázný propad, až se mi nechce věřit. Všeho je tu víc, víc postav, sice zajímavých, ale nakonec je toho až příliš. Nejhorší jsou dialogy. To nekonečné dohadování někoho s někým, pošťuchování s opicí, nekonečné nahánění, spousta nelogičností, dobré vtípky bych napočítala na jedné ruce (oceňuji veverku, ale to je asi tak všechno). Nemá to žádné emoce. Bylo to jako na houpačce, děj byl pořád přerušovaný nějakým rádoby strašně důležitým rozhovorem a ten strašně zpomalil zrovna rozbíhající se tempo. Takže jsem si připadala, jako by mi rozjezd filmu někdo vždycky vyfouknul před nosem. Ani ničemu nenapomohla kouzelná Amy Adams, protože tady byla spíš protivná a až příliš velká aktivka. A ten nový faraon - nechápu to předstírané šišlání... k čemu? Bylo tu až moc momentů, kdy mi z pusy vyšlo "Bože, co je tohle za pitominu". ()

Kalda69

Po jednicce je dvojka nakladnejsi a na efektech to je videt. A kdyby tam nebyl takovy "epicky" zaver, asi bych dal 4* jako u jednicky. ()

easer07

Nuda, nuda a jenom velká nuda ! To pěkně vystihuje tento film. Není to ani komedie ani fantasy ani nic. Po hodině jsem usnul. ()

Kontryhelka

Tak dvojka se mi líbila snad víc než jednička. Oba filmy jsou perfektní, super hlášky i nové postavy, Hodně jsem se pobavila. Milovníkům takových komedií doporučuji. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

shinlove

Už dlouho jsem se v kině takhle nebavil! Moc se mi to líbilo a určitě víc než jednička, která taky byla skvělá, ale tohle bylo bezvadné! Jedna z mála pokračování,, co byla VYNIKAJÍCÍ!!!! jednoznačně 5* ()

mikul odpad!

Jedničku jsem považoval za mírně nadstandartní film, který mě bavil asi proto, že jsem byl o něco mladší a díval jsem se na to jinýma očima, ale když jste starší a vidíte ještě větší kravinu jak jedničku a dokonce vás film uspává, což se mně na veřejnosti nestává skoro nikdy, tak...Před filmem jsem si řekl, jdu na to, risk je zisk a svým způsobem ano, protože už vím, že nikdy riskovat nemám:-) Jak již bylo řečeno vtipy trapné, kdyby tam nebyly, možná dám jednu hvězdičku, toho herce už taky začínám pomalu nesnášet a jediné, z čeho jsem měl aspoň trošku radost je, že se bavila rodinka, která seděla vedle mě...Děkuji, nechci, už nikdy, nikdy ... ()

Cameron Crowe dobrodružný

Cameron Crowe dobrodružný