Trošku přeplacaný druhý díl povedené a roztomilé jedničky. Vše podobné jako v prvním dílů akorát uvidíte více exponátů a akce.(25.5.2009)

• CrypzzXD

Děj letí kupředu moc rychle, žádná nová postava zde nedostane skoro žádný prostor, aby si získala moje sympatie a celkově scénář je neuvěřitelné béčko. Navíc zmizela veškerá rodinná atmosféra, která dělala první díl dle mého výjimečný. Narychlo uplácané pokračování pro komerční úspěchy ... Bléé ! 40%(4.6.2009)

Z mého pohledu ne zase tak hloupé pokračování, které samozřejmě například tématicky podobnému Toy Story nesahá ani po kotníky. Celý film se střídají povedené záseky (Jonah Hill jako Brundon, cameo Darth Vadera, šišlající Azaria, běžící Steve Coogan na zteč a nejlepší výměnné dohady mezi Larrym a faraónem), kromě těchto scének se ničemu jinému už nezasmějete, na druhou stranu hodně vtípků je neskutečně trapných a například celou postavu Amy Adams bych poslal s chutí do kelu. Přesto pro mě druhý díl je určitě minimálně směšnější. 60%(2.11.2009)

• Jamal

I když mě jednička zrovna neoslnila.... tak mě dvojka "překvapivě" neoslnila téže. Jenže už jsem to čekal, tudíž mě nemohla nijak zklamat. Každopádně i když dávám pouze dvě hvězdičky, tak na to šlo koukat a občas se zasmát. Akce bylo více, a to mě bavilo o to více.(19.10.2009)

Bohužel o něco slabší než jednička a více peněz je zde spíše na škodu. Zbytečně velké množství postav, ne tak jednoduchý příběh jako v jedničce a ani tak vtipné a zábavné. Ale i přes to jsem se nenudil a jsem zvědav, zda se dočkáme i trojky.(10.10.2009)