Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

werous

Věděla jsem do čeho jdu, u romantiky nečekám hluboké a překvapivé závěry. Bylo to vtipné, svěží, místy úchylný, ale mě to bavilo. Navíc sexy Butler a správně švihlá Heigl měli šmrnc. U mě za 70% ()

lobo87

Jeden z filmov, kde dopredu viete, kto, s kým a ako... Ale tu to napodiv nevadí. Romantická schéma stokrát obohraná, ale napriek tomu funguje. K tomu kopa humoru a vtipných situácií, ústredné duo, medzi ktorým to iskrí už od prvého telefonického kontaktu, Butler dokonale si vychutnávajúci svojho citovo sterilného Dona Juana a Katherine tak, ako ju poznáme - slušná, pracovitá a zároveň sama a nešťastná. Jedna z mojich obľúbených rom-kom, ktorá nikdy nesklame. Okrem toho, duo Higgins - Hines je perfektné... 75% ()

megajalec

Platňa sa začína fakt silno obohrávať...Ešteže tam hral Butler, jeho postava bola výborná. Prvá polovica ušla, samozrejme vďaka hláškam Butlera, druhá polovica asi musela prísť, inak by kalkul a vypočítavosť spojená s klišé asi nemohla byť ani natočená. Škoda, po koľkýkrát už? ()

BenchPress

Co máte vymyslet v romantické komedii než 1. půlku plnou hlášek, zábavy a nenávisti ústřední dvojice vůči sobě. Nakonec se stejně na konci daj dohromady a lidi to prostě nikdy neomrzí. V tomhle filmu to přece jenom bylo místy jiné díky 3. osobě, která zasáhla do vztahu hlavního páru. Ale co už, bylo to dobré. 4/5. ()

S3MIR

Neviem, cim to je,ale tieto sablonove rom-comy s Katherine sa mi zacinaju pacit. Komu sa pacili Killers, ten bude pravdepodobne mat rad aj tento pocin. Tento film neprinasa nic nove. Vsetko je poctivo predvidatelne a kto pozna zaner, dostane do bodky to,co ocakava: hlaskovy humor, postupne budovanie romantiky, "necakany" zvrat a happy end. Ale na rozdiel od mnohych menej vydarenych holywoodskych pokusov to tu rovnako do bodky vsetko velmi dobre funguje! Za seba musim povedat, ze niektore situacie mi privodili zachvaty smiechu a hlavnej dvojici som veril kazdu minutu ich hrania. Thumbs up! ()

gotham

Když se poskládají dva dobře vypadající a sympatičtí herci, mezi kterými to opravdu jiskří a režisér se dokáže vyhnout trapným scénkám, kterým se smějí jen puberťáci, tak i z americké romantické komedie může být velmi kvalitní podívaná. Vedlejší postavy jsou sice pouze dekorací a příběh je takový jednodušší, ale to už bych byl moc náročný. 70% ()

Karlos8

Nemůžete nás vycvičit. Nám jde jen o to, jak vypadáte. Nikdo se na první pohled nezamiluje do vaší osobnosti. Milujeme vaše bradavky a zadeček. Chceme vás kvůli tomu, co jste s tím ochotný dělat. Ty bláhové řeči, že muži jsou z Venuše, ale jděte, zapomeňte na všechny ty knížky, ty teorie ale raději konejte tak, jak vás bůh stvořil. Horkovzdušná komedie plná sympatických doporučení a počáteční nevraživosti, která postupem času začne vyprchávat a vyprchávat, až se přemění v lásku. Zazvonil líbezný konec a pohádky byl konec. ()

AndrewNewman

Najpriemernejší film Roberta Luketica, vcelku fajn režiséra, ktorého Oko Berie ma bavilo asi najviac. Prakticky N€vi€m pr€čo sa dal na takýto projekt, al€ zr€jme€ kvôli tej uctihodn€j myšli€nk€ filmu, kon€čn€ privodiť Kathr€rin H€igl n€jaký t€n orgazmus v spoločnosti a samozr€jm€ hlavn€ kvôli tomutu €€€€€€ :) ()

koza3

Začalo to jako hrozná konina, která vyvrcholila prsatýma dvojčatama v želé. To jsem měl chuť to vypnout. Každopádně jakmile se utlumila debilní linka televizního pořadu a začalo sw to soustředit na vztah hlavních hrdinů, začalo tam školení jak randit, tak to dostalo fajn rozměr. Taneční napětí a scéna z výtahu byly moc fajn, ale zase to polazil přeslazený konec v balónu. Gerard Butler je náš oblíbený herec a do romantiček se hodí, ale taxy to bylo na průměr. Jo a ta herečka byla moc fešná, takže hezké tři hvězdy. ()

PTomA

Jak se bavím nad vtipama o sexu, The Ugly Truth servíruje jeden za druhým a žádný není vydařený. Scenárista si asi myslel jak hrozně je funny a jak se budeme všichni smát, chichichichichi. 3/10 ()

jsed

Slabucké, aj ked romantické komédie sa mi pácia. Okrem slabých hereckých vykonov ( fakt Butler nie je typ do tejto komédie ), neviem ci som mal smolu na kópiu: nelogické strihy, dej v case je takisto cudný - napr. vecera v restaurácii alebo tancovanie - kolko trvali, let v balóne ako z filmov zo 60-tych rokov. No hroza... Pre mna len * s odretimi prsiami a to som sa dost tesil... ()

Martyyn

Dějová linie je hodně slabá, hudba průměrná a dialogy taky nic moc. Tak proč vlastně 4*. Ani nevím. Asi kvůli Katherine Heighl, která je zatraceně hot, kvůl Gerardu Butlerovi, jehož průpovídky jsou celkem trefné (i když normálním životě dost trapné) atd... Byl jsem hold při sledování tohoto filmu v dobré náladě. ()

cypher

Film Chceš mě, chci tě je vcelku vtipný a oddychový. Gerard Butler má šmrnc a celkově ústřední duo je legrační. Spousta dvojsmyslných gagů, fresh soundtrack a hlavně ta veškerá pravda, která je vážně pravdivá. Pravda je vždycky ošklivá! ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami