Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Kuzmik

O romantické filmy se moc nezajímám a zvlášť ne ty pro holky ale tenhle mě bavil po celou dobu filmu. Gerard Butler naprosto slušně mě pobavil a Katherine Heigl jako vždy krásná křehká dívka. Robert Luketic mi tímto filmem dokázal, že dokáže udržet pozornost i v takovéhle žánru. Prostě bezva film. **** 8/10 ()

jprmusic

Takhle dobře jsem se naposledy u romantické komedie bavil při sledování Ledového ostří. Opravdu hodně vtipné dialogy a hlavně solidní hlavní představitelé. Hlavně Butler mě bavil hodně. Doporučuji všem s výjimkou těch, kteří dali tři nebo více hvězd filmu Pravá blondýnka :-) ()

migele

Zábava na jedno nudné odpoledne, ke konci graduje a člověk má lepší pocit z promrhávání času. Slušné herecké obsazení, které dostatečně využilo svého talentu . 3* ()

LucTheGreat

Předně, který kokot přišel s názvem "Chceš mě, chci tě"? Proč to rovnou nepojmenoval "Jak blonďatá minda ke štěstí přišla" nebo "300: Pitva Butlerových koulí"? Vystihlo by to daný příběh mnohem lépe... "The Ugly Truth" alias "Ohyzdná pravda" se sice snaží být free, cool a in, ale tahle snaha se projevuje tak, že Gerard říká: "Chlapi jsou nadržení vopičáci a chtěj jen mrdat, tak přestaňte číst knížky..", že se Katherine udělává v restauracích či tak, že se v jahodovém (tedy pardón, v třešňovém) želé plácaj po prdelích dvě odrostlé puberťačky.. A to je, kurva, trochu málo, ne?! Celá zápletka snímku je navíc založena na tom, že je Katherine patrně mentálně retardovaná a nemá vůbec šajnu, jak si ve svých třiceti zajistit přístup k ptákovi, aby zas po x letech provětrala svou frndu, a tak ji chudák Gerard musí vodit za svou sukní a ptáky ji dohazovat sám, v důsledku čehož se do ní zamiluje... Kdyby to alespoň byla bžunda k popukání, tak neřeknu, ale dvě úsměvné scény za hodinu a půl jsou poněkud málo.. Ale možná jsem jen náročný divák nebo jen nerozumím tomu, co je to sranda... Každopádně nakonec "Šeredné pravdě" daruji velice cenné tři hvězdy, a to především za naprosto přesné Butlerovy postřehy JAK NA VĚC. Ten týpek mi mluvil z duše... ()

rob_troy

Gerald Butler je vynikající herec a taky vynikající bavič. Jednoduše řečeno je ochoten zvládnout cokoliv, co mu režisér naservíruje. Ať už je to akční (Gamer) nebo v tomto případě romantický, popere se se vším a výsledek na vás čeká k hodnocení. S nadsázkou mohu říct, že většinou je výsledek opravdu dobrý, i když v tomto případě to mohlo být mnohem lepší. ()

mirkath1

Komedie tohohle typu co se zlobívá rádo se mívá většinou nezklamou protože jsou tak předvídatelné a proto hurááá do křesla a užívejte si :) ()

J0man

je tam kopec klišé a koniec je jasný snáď každému po 5 minútach, ale je to zabalené do pekného celku, oddychovka a celkom som sa pobavil - 75% ()

Ajka1

Většinu filmu jsem řvala smíchy, osvědčená romantická šablona bez zbytečně načančaných uber-klišé s oplzlým humorem, který ovšem vyjímečně baví. A k tomu dokonalý Gerard Butler, jehož jméno by mělo být zaneseno do výkladového slovníku hned vedle pojmu "CHLAP". Něco na těch Skotech je :) ()

Dinsberg

Brát to jako komedii vřele doporučuju všem potenciálním divákům. Brát to romanticky moc nejde, to je jako by se někdo snažil brát Kačera Howarda jako horor. Jednotlivé gagy fungují skvěle a tematicky na sebe navazují (bráno od prvního kontaktu až po první sex). Zejména sexshopové kalhotky si měl získaly. Pokud jde o milostnou linii, už je to poněkud horší. Jemnost Kathrine a Gerardova neandrtálská póza jsou jako oheň a voda, ale diváci dnes "milují" setkávání extrémů. ()

CoreyTaylor4

Je to jenom další klasická romantická komedie,ale má to něco do sebe Katherine Heigl hraje v těhle romatických filmech opravdu dobře Gerard Butler mi tam až tak dobře nesedl.Záčatek napovídal,že to bude posranej slaďák,ale potom se to rozjelo a film mě chytil,ale jako každý romantický film na závěr propuknul klasický šťastný konec kdy žena nechce muže,muž ji přesvědčí a dají se dohromady,což já osobně opravdu nesnáším. ()

zuzzuli

Tento film vůbec nebyl špatný :-). Až na některé vulgární spojení se mi moc líbil. Sice od začátku už je jasné jak to dopadne, ale film je dobře natočený a Gerard Butler v tomto filmu zazářil. ()

subic

Po filmu P.S. Miluji Tě (2007) je to pro mě podruhé, co vidím Gerarda Butlera v komediální roli. Do teď jsem ho měl zafixovaného spíš jako drsňáka a hlavně Sparťana. Nejen Gerard jako šovinistický frajer, ale celý film je velice zábavný, většina narážek a dialogů je na téma sex. Až na ten konec, on je vlastně od začátku tak nějak očekávaný, přesto celý dojem trochu pokazí. 70% ()

Slunik

Katherine Heigl je super roztomilá a Gerard Butler super charismatický (což se tedy nedá říct o jeho konkurentovi Ericu Winterovi, který oproti němu působí jako hadrový panák s hezkou tvářičkou), ale to je tak jediné, co se dá o tomto snímku říct pozitivního. Všechno ostatní je stokrát omleté trapné nudné klišé. ()

Guran

Pěkná příjemná komedie s Butlerem a Heiglovou. Výborná dvojka a hlavně ten butler, který filmu svou přítomností a hereckým uměním dodal větší šťávu. Dobré hlášky, příběh a skvěle zahrané. Pěkná komedie. ()

lusa

Samci vs. samice. Sladučké, no napriek tomu uveriteľné. Butler vie tancovať!!! Och.. Ja som sa bavila. 4* ()

Petule3

Tento film jsem nevyhledávala, ale když jsem na něj náhodou narazila, už jsem dál nepřepínala. Katherine nemusím, je mi celkově nesympatická, ale v kombinaci s Gerardem to ušlo. Klasická romantická komedie, kdy od první minuty víte, jak to dopadne, ale ta drsná upřímnost a šovinismus z jeho strany a nepřístupnost z její se mi líbila. Film si na nic velkýho nehrál, scéna z restaurace s dráždidlem na dálkové ovládaní mě fakt pobavila. Vlastně pár pravd (i když ne úplně hezkých) tu padlo...když chcete vypnout mozek a jen tak koukat, je tahle komedie ideální. ()

Hawaj

Konečně emerická romantická komedie která má říz díky vpádu Gerarda Butlera a jeho velmi dobře udělané role. ()

PlayEasy

Už i námět je velmi chytlavý, výsledek ovšem dalece překonal všechna očekávání. Ústřední dvojice je vynikající (zejména Butler) a scénář je nadupaný mix sexuálního humoru a situační komedie - to telezní prostředí se nám v amerických komediích začíná zamlouvat :) P.S. Holky, věřte tomu nebo ne, ale Gerard má ve všem pravdu. Pokud chcete vidět pravdu o vztazích (byť je trošku ošklivá ;), přepněte z Pilcher na tuhletu pecku. 90% ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami