Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

wdc

Tahle romatnická komedie má fakt grády. Je dost sexistická, otevřená, dobře zahraná, hodně zábavná. ()

PTuranyi

Priemerná lacná romantická komédia. Produkčne a herecky celkom v poriadku. Zrádza ju však priehľadný a povrchný príbeh plný klišé. 40% ()

P.Venuše

Pro mě celkem zklamání. Ač jsem příznivkyně Katherine Heigl, nemluvě o Gerardu Butlerovi, tahle komedie mi nic nedala. Rozhodně nic navíc. Dobře, párkrát jsem se zasmála, to je ale na můj vkus přeci jen trošku málo. ()

Koffe

Je to sice podle stokrát viděného scénáře romantických komedií ale díky sympatickým hlavním hrdinům, kterým to dohromady pěkně šlape, velmi příjemná a zábavná podíváná. Já se báječně bavila. ()

ste

Tento film se od ostatních romantických komedií lišil pouze tím, že ani pověstní dlaždiči by nepoužívali takový slovník jako hlavní hrdina a posléze i hrdinka. Dialogy plné vulgarit mi dost kazily dojem z jinak celkem příjemného filmu na jedno podívání. ()

PavHer

Průměrná romantická komedie s několika povedenými vtipnými momenty. Hlavní dva představitelé k sobě perfektně sednou, ale sráží to konec filmu, který (bych řekl) byl předvídatelný už od začátku. 55% ()

WHMMD

Romantická komédia ako remeň, ktorej z tohtoročnej Hollywoodskej produkcie konkuruje iba Proposal so Sandrou Bullock a Ryanom Reynoldsom. ()

IvankaBee

Další úsměvná romantická komedie. Člověk se u ní nenudí a provozuje "gaučing" od začátku do konce. Mně se to náhodou líbilo. ()

Mangus

Najprv som sa bál ísť do tohto filmu, kvôli Katherine Heigl, ktorá mi príde dosť umelá, na druhej strane Gerard Butler mi prirástol k srdcu v P.S.Milujem ťa, a tak som sa nakoniec odhodlal. Zo začiatku trochu ukričané, ukecané, ale nakoniec sa to ako tak ukľdnilo a celkom som to strávil. Typická komédia s romantickou zápletkou, o ktorej vieme ako skončí už pri pohľade na plagát. Ale aj tak celkom v pohode zápletka, pár vtipných momentov, aj tá Katherine Vám ku koncu filmu príde prirodzenejšia a na konci uvidíme aj nejaké tie iskry (tanec+výťah=fakt super scény). 6/10 ()

klerr

Film se snaží pobavit jak muže, tak i ženy, což se mu veskrze daří i když ženy jsou trochu zvýhodněni. Po dlouhé době mě konečně nějaký film opravdu nadchl a potěšil na duši, protože mu nechybí množství vtipu ani sentimentu. Navíc jsem měla po celou dobu sledování pocit jakési blízkosti, jelikož vyjádřené myšlenky a situace byly opravdu réálné a časté. Paráda :) ()

panic25

super komedie o tom, že se protiklady přitahují, gerard butler zde předvádí, že není jen tvrďák z rocknrolly nebo gamera, stojí za podívání i katherine heigl dokazuje, že takové filmy ji sedí jako ušité ()

Tweetak

Nechápu jak na filmu poznáte, že je prvoplánový... K hodnocení: konečně komedie, kde je vidět, co se stane, když žena pochopí muže a neječí stále, že chce tu svou... doporučil bych to každé hysterce a mělo by se to vyučovat na školách. A navíc nevím proč se navážel do knihy: Ženy jsou z Venuše a muži z Marsu, když tak knížka je o tom, o čem je tenhle film. Skoro to hraničí až s dokumentem a mnoho lidí se v tom mohlo poznat. ()

schnegy

Mne sa táto romantická komédia páčila, asi najmä kvôli tomu, že som nemala veľké očakávania. Príjemne ma prekvapila dvojica hlavných aktérov - Butler ako vulgárny a bezprostredný chlapík, ktorého žerú televízni diváci; Heiglová ako dokonalá a uhladená producentka, ktorá ho musí trpieť v novej šou. Okrem toho túži po dokonalom mužovi a jej ideál je u 180 stupňov iný, ako jej nový, neznášaný kolega. Preto im je súdené skončiť spolu v posteli :) Áno, je to v podstate prvoplánové a celý dej uhádnuteľný ale predsa má svoje čaro a hlavne nenudí. Skutočne som sa pobavila, humor filmu je veľmi príjemný a preto mu dávam hviezdičku k dobru. ()

sashator

Pro mě vcelku příjemná záležitost. Sice velice předvídatelná, ale to jsou vesměš všechny filmy tohoto ražení. Ve finále lepší 3 hvězdy díky Butlerovi ()

lada32

Pohodová záležitost od ,které čekáte jen něco aspon něco jiného,jak od všech romant.komedii.Tady jsem se nejen dodíval a ani jednou si neřekl-to je ale kravina.Snad s těma kalhotkama to byla blbost,ale jak píšu,pro mě je důležité u toho žánru zda je to věrohodné.A tady jsem tomu příběhu rád uvěřil. ()

xhonza5

Myslím, že hodně dobrý film. U filmů tohoto typu se často setkávám s trapným humorem, ale v tomhle filmu byl nahrazen tím správným. Zase pro jednou lepší komedie. Těch nových sakra ubývá 75%. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami