Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

mm13

"Chceš mě? Chci tě!" sa so mnou pohrával samotný film a domáci distribútor sa síce znova neukázal v najlepšom svetle, no tentokrát sa strafil. Pretože aké je to v jednotlivých epizódach škaredé a pravdivé, také je to vo finále otrepané "chceš mě, chci tě" a neistota nad finálnym orgazmom je síce dobrý, ale nepostačujúci pokus. Aspoň, že "one-two" opäť nemá chybu! ()

MáŠa

Kvalitativně sice průměr, ale jinak jsem se bavil solidně, takže těch pět hvězd hlavně vyjadřuje, že s tímhle filmem jde strávit čas bezvadně ()

Sprite

Gerard Butler v hlavní roli této suprové komedii. Kdyby tam nebylo tolik romantiky tak by to nejspíš u mě mělo 4* ()

Morholt

Klasická žánrová záležitost s předem danými notami a scénami, ve kterých přesně víte, jak a co se stane. Jenže mě se to prostě líbilo a to především díky Gerardovi a Katherine Heigl, kterým to fantasticky klapalo. Ačkoliv se těmto žánrům obyčejně vyhýbám, tak v krátké době je to už asi čtvrtá romantická komedie, co mi vyloženě sedla. Nevim. Možná začínam blbnout. 80% ()

Lucasion

Velmi zajímavá romantická komedie. Pro mě je to vždy o hercích a i když Gerard Butler je naprosto fantastický, tak Katherine Heigl mi moc nesedí. Přesto jsem se bavil. Trošku sexistické, přisprostlé, ale pravdivě zábavné. Samozřejmě se to nevyhne těm klasickým klišé, ale to bych hodnotil každou romantickou komedie takhle. Zkrátka a dobře to funguje. Víceméně. Humoru jsem moc nenašel, pravdivých poukázání na realitu vztahu zase naopak film přetéká. Za mě příjemně průměrné. (60 %) ()

Handle

Klišé ráj romantických komedií. Doslova. Jestli chcete vidět naprosto typickou kostru tohoto žánru, pusťte si tohle. O to víc mě tu překvapuje poměrně vysoké hodnocení 69%. Za takovou neoriginalitu nevím, nevím. ()

Kamca_

Tenhle film jsem viděla poprvé asi před rokem. Jako líbil se mi, ale na víc jak 60% to nebylo. Teď jsem si ho pustila znovu a jsem mnohem více nadšená než poprvé. Opět jeden z filmů,který jen zraje, takže dávám 4 hvězdičky. ()

jhrasko

Surprisingly FRESH when it´s about women, men, cocks and pussies. Akonáhle dojde na príliš romantické scény, treba vychutnávať výhody multikina, byť zásobený megadávkou popcornu, prípadne si odbehnúť na záchod:-))) ako celok je to NEZÁVADNÉ asi tak ako voda z kohútiku...!!! * * * Abby: I love how you assume all men are perverse as you are! Mike: Oh, I don't assume. I know * * * ...... * * * Mike: You're all about comfort and efficiency! Abby: What's wrong with comfort and efficiency? Mike: Well nothing, except no one wants to fuck it. * * * ()

ScarPoul

Rutinne natočený príbeh, plný zbytočných vedľajších postavičiek, žánrových klišé a prijemnej atmosféry, ktorá je okorenená o dva naozaj vydarené vtipy a zmes uťahaných dialógov, ktorá sa doslova využívajú v monotónosti a patetickosti. Potenciál obidvoch predstaviteľov či už Heigl alebo Butlera je totálne nevyužitý, ale aj napriek tomu, alebo práve vďaka nim, je film pozerateľný, lebo obidvaja sú naozaj veľký sympaťáci. Luketic jednoducho nedokáže priniesť nič nové a takýchto filmov každý z nás videl aspoň tisíc, ale na spríjemnenie to bohate stačí. Hlavne ak pripustíme že ste fanúšikmi dvoch hlavných predstaviteľov. Budete určite nadšený aká vďaka nim srší atmosféra z tohto filmu, ktorý je inak skrz naskrz rutinný. ()

Caszidy

Bohužel filmu škodí na romantickou komedii povážlivě pomalý rozjezd a první opravdu vtipné scénky se objevují až ve fázi, kdy Gerard radí Kathrine jak na Erica. V souboji letošních romantických komedií pak The Ugly Truth jednoznačně prohrává s Proposalem. ()

Martinibaby

Na jednu stranu je to strašně typický a na druhou stranu je to něco zvláštního. Každopádně se na to hezky kouká, Katherine a Gerard jsou naprosto kouzelní :) Takový lepší tříhvězdičkový film. Co mi ale vadilo byla místy hudba, přišla mi až moc rušivá, ale to je jen drobnost. Jinak jsem se bavila :) ()

Johny_fork

Klasické schéma romantické komedie zůstává nenarušeno, ale upřímně, to bychom snad ani nechtěli. Chceš mě, chci tě působí svěžím dojmem, mezi ústředním duem funguje ta správná chemie a to nejdůležitější, je to hodně vtipné, mile přisprostlé a sexy. ()

Terez.S

Pro mě až překvapivě dobrá romantická komedie. Nevím, jestli se mi tak líbila především proto, že jsem od ní v podstatě moc nečekala, ale fakt je, že mě pobavila, měla příjemné tempo a i přes téma uvěřitelnost. Navíc to mezi Katherine Heigl a Gerardem Butlerem (a speciálně jemu jsem věřila každé slovo, navíc se na něj krásně kouká :)) jiskří tím sporávným způsobem, což se ne vždycky daří. Pro mě 4*, s tím, že se nebudu bránit podívat se na tenhle film někdy znovu :) ()

moviesfan

Z počátku nudné, ale postupem času jsem se začal dobře bavit. Katherine mám rád a nezklamala. Škoda typického amerického závěru, ale divák si už musel zvyknout. ()

Beznoh

Výborná komedie, u které jsem se vážně skvěle pobavil a je v ní spousta pravdy. Nalézt tam ještě něco jedinečného nebo inovativního, bylo by to i na pět. Lepší než 4 hvězdy. ()

tomeš

Že jsem se radši nešel projít. Kdyby se stejné hodnocení jako u filmů zavedlo i u tvůrců, Australan Robert Luketic by jich bohužel mnoho nepobral. U jeho Pravé blondýnky /2001/ jsem se aspoň smál a když ji po sté opakují v televizi, někdy i nepřepnu jinam. The Ugly Truth takové štěstí mít nebude, nesedlo mi to, a předstíraná ležérní vulgárnost byla místy přitažená za vlasy. A to ani nemluvím o hudbě, která je naprosto úděsná. A zrovna jsem měl dneska takovou chuť na dobrou romantickou komedii. Kdo chce (trochu) lepší zábavu z televizního prostředí, z poslední doby lze snad doporučit i Hezké vstávání /2010/. Nicméně i to přebije příjemná procházka venku na čerstvém vzduchu. ()

zablaga

Čo sa týka hercov Gerard ako obvykle skvelý. Katherine je neprirodzená a nesympatická herečka v tom som sa utvrdila. Čo sa týka postáv ona je hlúpa pubertiačka, ktorá sa nevie chovať a takisto nevie nič o názoroch, ktoré zastáva, až do smiechu mi bolo. A on? Ak toto je profil muža, tak bueeee. Dosť neoriginálna a ťahavá nezábavná záležitosť. Nepotrebujem vidieť viackrát, ale koniec sa mi páčil takisto ten obrat :-) ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami