Doghouse

Skupinka mužů se vydá na záchranu svého přítele do odlehlé vesnice. Když ovšem dorazí na místo, něco není v pořádku. Neznámý vir totiž nakazil zdejší ženy a následkem toho se z nich staly krvelačné kanibalky. Začíná hra o život, v níž proti sobě budou stát kanibalové a skupinka kurážných mužů, hledajících cestu ven z pekla. (.killer.)

Knor

Tak tohle mi sedlo, úplná parádička pro všechny fandy zombíků a morbidního černého humoru. Já se královsky bavil, několikrát jsem dokonce vybouchl smíchy. Hlavním pozitivem je, že humor je tu v dokonalé rovnováze s tou hororovou a brutální stranou filmu, takže si můžete skvěle užít spoustu krve, trhání těl a hned na to se pěkně nahlas zasmát. Hlavní parta kámošů co se chtěli jen bavit jsou super od prvního do posledního, neustále hláškujou jednu perlu za druhou a ženský zombíci jsou děsivý, brutální a taky trochu sexy..... :-) Tuhle skvělou zombie komedii můžu jen a jen doporučit, bavilo mě to 1000x víc než nějaký Zombieland nebo Soumrak mrtvých. ()

El Patron

Podobný filmy mám fakt rád, parta lidí veme do ruky baseballovou pálku, pádlo nebo třeba golfovou hůl,protože prostě nemají střelnou zbraň(a když ji mají, nemají v ní náboje) a jdou blbnout na hordě zombíků. Pak jenom zvolit jestli z toho bude horor nebo komedie, a film je na světě. Ale chlapi co přijedou do města plných zombie žen, nevím nevím. Pobavilo-ano, nudilo-ne, jinak to byla ale hrozná blbost. Zajímalo by mě co přijde příště. ()

Cortesz

Parádní snímek jak po stránce hororé tak i komediální, stylově natočen, přesně obsazen, sice mi herci nic moc neříkali, ale snad ani jeden nebyl nudný nebo nesympatický. Dějově je to sice obyčejnej zombie horor říznutý komediálním prvkem, ale nápad vraždících feministických zombie mě potěšil a dobře se nato koukalo. Jak fanoušek hororu tak i komedie si zde najde to své a rozhodně se výborné pobaví, tak jako já. ()

intro

Hodně podařená ujetá hororová komedie o partičce týpků co vyrazí do jedné zapadlé díry uprostřed lesa, kde narazí na feministické zombie ženy. No prostě bomba. ()

jafuska odpad!

toto je film, který nemá žádnou hodnotu, na tož abych s tímto filmem ztrácela můj čas, říkám si, jeszli někdy režiséři vůbec přemýšlejí nad scénářem něco napíšou, a pak z toho někdy vyleze takový nesmysl jako je tento film, zombíky nemusím, tato éra s nimi je už dávno pryč a je to pořád dokola, tak proč sakra se tento žánr točí? moje emoce bublají naštváním, tento typ filmů nikdy více, vždyt se na to nedá ani dodívat. Nedoporučuji, kdo chce opravdu nějaký horor , hledejte jiný film, ()

maoc

Partička "pánů tvorstva" s nádherným londýnským akcentem si jede vorazit na venkov. Místy je to prča i na hlasitý smích, potichu jsem se bavil celou dobu. Některé scény jsou téměř dokonalé, jiné slabší. Kvalitou natočení to není rozhodně béčko, námětem však bezezbytku. ()

Mamlas

Taková amatérská volovina o tom, že ženy jsou semetriky, což je nezpochybnitelně pravda. Tady to bylo přeneseno na to, že jsou zombies. Není to úplně odpad, přesto se monotónní děj rychle omrzí a ani autoři sami asi moc nevěděli, jak tuhle zmatlanou věc zakončit. (20%) ()

oliveros

Aj po pozretí Doghouse si stále myslím, že Braindead ostáva v tejto žánrovej kombinácii zďaleka neprekonaný. Keď už z toho chcú mať aj komédiu, prečo nesiahnu po väčšej intenzite vtipných momentov? Veď komédia by podľa mňa mala mať v takejto fúzií dominantné postavenie. A tu sa to len striedavo prelieva medzi žánrami a vrtí sa len okolo priemeru. No nič. Inak celkom príjemná oddychovka. ()

janulee_

tenhle film me sedl jak poklice na hrnec, vtipne - chvilema i krvave a nechutne, zombie maj 1* vypadaly dost presvedcive :) nemam rada kombinace horor/komedie, ale tohle uplne predcilo moje ocekavani - zezacatku jsem se bala podobnosti s dost podprumernym "zabijaci lesbickych upirek" - ale tohle je uplne jiny kafe :) bohudik ! ()

Yin

Není to sice tak dobré jako Zombieland, ale jako prudce šovinistická komedie to funguje bezvadně. A já se, coby známé šovinistické prase, bavil opravdu náramně. I ten konec mi přišel docela dobrý, vždyť proč prostě neutnout akci v nejlepším, namísto trapné snahy o nějaký uzavřenější příběh, se kterým by stejně těžko byli spokojení všichni? ()

CrazymanM

Musím přiznat,že jsem se bavil.Sice to dějově byla sračka,jinak ale legrace,nějaká ta hláška,spousta krve a dobré masky.To u Evil Aliens jsem se nezasmál skoro vůbec! ()

FREEWHEELER

Trošku humoru pre NEcielenú skupinu obyvateľstva. Zo začiatku to vyzerá fajn, potom si to obrátky vezmú na plecia a na to, že to celé trvalo niečo cez 80, mne to trvalo celú večnosť. Ale na druhú stranu som si kávu nedal.. ()

elanista1

Nadhladove becko, v ktorom netreba nic hladat, len sa uvolnit a pobavit. Zaner hororova komedia, ci komedialny horor nepovazujem ani za plnohodnotny, videl som z tohto zanru mozno dve kvalitne filmy /Rodina Adamsovcov a Zombieland/...a mozem povedat ze teraz uz tri. A Jessica Jane Clement si tu zahra v jednej scene. A plagat sa mi tiez naramne paci. ()

sAreOn

Silná trojku, opravdu velmi silná trojka! Škoda jen toho pomalého a poměrně nudného začátku, protože jinak je to opravdu jííízda... Ten britský styl asi nebude sedět každému, navíc female-zombies asi taky někoho pohorší, ale what the f*ck, vždyť je to nehorázně vtipné! ()

redalert21

Chtel jsem neco specialniho, ale nez sem se k tomu dostal tak muj 700 hodnocení film byl toto, nevsiml jsem si ze je to Britské (musí to byt fakt pecka aby to za neco stálo). Dopadlo to jako klasická, nicim nevyčnívající klasika hororo komedie, bohuzel nic navíc. ()

Davemix

Naprosto trapný a naprosto zbytečnej film. Možná pro nadšence komediálních hororů je to zajímavý, ale pro běžného diváka strašnej propadák. Není to ani Zombieland, ani Úsvit mrtvých, ani 28 dní poté...jednu hvězdu dávám za anglickej styl, kterej je vždycky trochu jinej...20% ()

bulawaio

No neduporučuju feministkám. Myslel jsem, že to dopadne hůř, ale docela jsem se bavil a dokonce i nasmál. Námět je to zatraceně ubohý, ale když nad tím člověk nepřemýšlí tak se to dá zvládnout v klidu. škoda jen, že amatérismus je z toho sakra cítít. Takže celkové hodnocení zachranuje jen obstojný britský humor. ()