Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

ondysovec

dal by jsem víc jako *** ale někteří hosté nynější doby, myšleno poslední 3 měsíce jsou velmi trapné povětšinou jinak kvalitně vtipný zábavný pořad ale TELE TELE bylo lepší ()

sidthekid

Ve většině dílů se mě hosté zdají přebiteční, Pánové Suchánek s Genzrem si spolu vystačí. 90% vtipů je trapných, zbytek těžko pochopitelný... ()

Joker 16

No tak občas to vtipný je(spíše Genzer) ale na Uvolněte se...to nemá .Dělají spíše kraviny než aby byli vtipný tím co říkají. 40% ()

lepinla792

Jasně dávám hodnocení podle nejlepších dílů, vždy záleželo na hostovi a jak si to sedlo. Některý, a možná jich bylo dost, díly nestáli za moc. Když se to ale sešlo, hodně jsem se bavil. ()

Tereza3

To je prostě tak napůl.. Někdy jsou hoši pohotově velmi vtipní a vkusní a někdy je to trapárna, že by se jeden styděl. ()

Feacher

Je to lepší než TGM, ale pořád je to hodně trapné a přijde mi, že Suchánek s Genzerem na talkshow prostě talent nemají. Jako baviče je mám rád, ale ať radši zůstanou u Partičky.. ta jim jde. ()

oskiii

Doba, kdy i Nova musela mít talkshow po vzoru Krause. A tak vzala dva tahouny vyhasínajícího TeleTele a posadila je za stůl. Některé díly neskutečně zábavné, jiné slabší ()

Nick321

Rozdíl mezi Show Jana Krause a Mr.GS je ten, že Jan Kraus dokáže mít úroveň. Tihle dva ne. A to ani v přítomnosti ženy. Ok, beru, že to měl být zábavní pořad, ale občas mi za Genzera se Suchánkem bylo trapně. ()

miccio odpad!

Protože Krausově Uvolněte se, prosím.. moc nefandím těšila jsem se na tohle dílko coby adekvátní odvetu. To se nekonalo, pořad je bohužel velmi slabý, humor zanechali G+S daleko za sebou a výsledek je trapný. Bohužel. ()

mafounkešu odpad!

V popisu je "zábavná"? Výdycky jsem byl přiznivcem Genzra a Suchanka, ale tentokrat jsem se skoro vubec nepobavil! Ani jedno vtipné slovo!.. Bylo mi z toho špatně. Co z nich udělali???! Parta symbolující srandu je teď ne spíš pro zasmání, ale pro ztrátu času, Jinak řečeno, to oni jsou mi k smíchu! Tentokrat je značka GS - Giga Suchý :/ !!! ()

Hach

Nedá mi to nesrovnat s "uvolněte se ...", a rozhodně jsou naši Tele Tele chlapci oproti Krausovi dosti podprůměrní. ()

Aleššek

Nedokážu se dívat na každou talk show, na tuhle se však rád dívám, i když některé rozhovory se občas nevyvedou, těch lepších je víc, hodnotím 3 a kousek - 65%. ()

Dispa odpad!

Velmi slabá, nepovedená napodobenina uvolněte se prosím, čili typické americké show, kde host sedí na červeném křesle a probírají se zajímavě nezajímavé věci. Jenže tyhle ty dva kaktusové zkazí i ten nejlepší vtip, co by vůbec mohl být. ()

gerry007

Tak špatné to určitě není. Humor je samozřejmě vzhledem k moderátorům spíše čtvrtá cenová, ale když to přijmete, je to jako zábava dobré. ()

Nepl

Nechápu jak to někdo může srovnávat s Uvolněte se, prosím. Vždyť jde o úplně rozdílné pořady a honit si triko na tom, že jde o Genzera a Suchánka, tak tomu dám odpad a jsem cool je hodně laciné. Pořad nemá ambice vyhrávat festivalové vavříny a ani se o to nesnaží. Někomu sedne a jinému ne, ale dát tomu odpad, tak pak nevím jak bych hodnotil spousty jiných projektů, které tomuto nesahají ani po kotníky a ještě se tváří světově.... Slabší tři hvězdičky nebo hodně dobré dvě, můžete si vybrat. ()

monti78

Když je vtipný host, pobaví se každý divák. Pravda je, že s některými neudělají nic moderátoři ani střižna. Pokud má člověk kliku, půl hodiny uteče jako voda :-) , pokud má smůlu i jeden host je na mě někdy moc dlouhý. :-( ()