Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

RadimFišer

Dávám jednu hvězdičku pro respekt k těm dvěma, které jsem měl rád zamlada. Příjemně mě překvapilo, že to trvá jen půl hodina. Je to zábava opravdu jenom pro pokleslá národ, který nemá co dělat. Dokázal bych vyjmenovat tisíc lepších věcí co dělat než se dívat na tohle. Ano, zaujali mě zajímaví hosté, kteří ze sebe dělali strašáky a ztrácí svoji úroveň. Třeba psychiatr na stejné úrovni léčebny, nebo paní kněžka, která tam ležela jak v posteli. Bylo to zajímavé, ale částečně mě to znechutilo. Mr. GS, prostě není volba vzdělaného filmového kritika. ()

God91

Byly časy kdy sem měl humor G+S rád, tele tele opravdu nebylo špatné a něco dobrého se tam dalo najít.Ale tohle ?? Trapnost nejvyššího rázu, kterou přiživuje ubohý a křečovitý Kopta.. ()

c.miri

Miluji Uvolněte se prosím a myslím že pánové Genzer a Suchánek jsou na tom podobně. Možná proto vznikla talk show Mr.GS, ovšem je třeba zdůraznit, že kvalit Uvolněte se, zdaleka nedosahuje. Né že bych se při sledování nebavila. Jen humor výše zmíněných pánu mi přijde jednoduše slabší. Tam kde se Jan Kraus dokáže i z nudné debaty pomocí vtipných poznámek stvořit zábavnou show, snaží se Genzer s Suchánkem tuto show stvořit za pomocí buranských narážek a místama trapného parodování. Mr.GS má svůj specifický druh humoru a myslím, že tu půlhodinku dokáže zabavit. ()

optimus0s

Sem rád, že se tyto dva mí oblíbení komici vrátili na obrazovky. I když to místama skřípe trapností. Ale což. Aspon se v neděli večer pořádně zasměju. ()

herech

Dvojice Genzer a Suchánek mě většinou pobaví, jejich styl humoru se mi prostě líbí a někdy mi fakt trhá bránici. U Mr. GS je to trochu slabší, ale nehrozí že bych se několikrát nezasmál. Někdy to zkrátka vytáhnou na dobrou zábavu a jindy už to tak zábavné není. ()

-Marc-

Baví mě to mnohem více než Uvolněte se prosím. GS je rozhodně zábavnější než Kraus ten mě příjde extrémně nepříjemný. ()

Gismo.kv

Možná je to věkem, ale humor Suchánka a Genzera mě nějak omrzel. Viděl jsem pár dílu, ale na Uvolněte se, prosím to nemá ani náhodou... ()

Warlukyn

Kam se na ně hrabe Kraus tyhle dva to dokážou rozjet pořádně a né jako ten šašek od matoni. Už se lidi proberte ty vole od dob Tele Tele sou to nejlepší český komici! ()